Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sara

Czy marmur w łazience nadal jest modny?

Polecane posty

Gość Sara

Witam wszystkie forumowiczki :)

Planujemy z rodziną wielki remont i zastanawiam się nad renowacją łazienki. Lubię styl klasyczny, może trochę starodawny, ale chciałabym, żeby to wszystko wyglądało ładnie modnie i stylowo. Zastanawiam się nad wzorem marmurowym w łazience. Czy jeszcze tego typu kamień się sprawdza we wnętrzach? Przyznam, że ostatnio remont robiłam jakieś 20 lat temu. 

Też w sumie zależy mi na czymś fajnym i trwałym, tak żeby łazienka wytrwała te parę dobrych lat. 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. 

Pozdrawiam, 

Sara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eramz

"Modne" marmury czy zwykle kafelki??? Smiech na sali! Ktos ci zrobil wode z mozgu, przeciez to sie kladzie na lata i nikt ,ie bedzie zmienial laznienki po 3 latach, bo sie moda zmienila. Robisz lazienke tak zeby tobie sie podobala, bo bedziesz na nia patrzec przez kilkanacie lub wiecej lat. Mode to sobie wymyslily panienki z redakcji, a po pieciu latach laznienka robi sie obciachowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaPE

Ja mam u siebie klasyczny biały blat z kwarcytu. Z kamienia nie uzyskasz takiej bieli... a tak jak powyżej koleżanka napisała... wzorki przemijają niestety. Zrób sobie klasykę na lata. Kamień jest mega drogi jednak. Mąż znalazł konglomerat kwarcytowy Technistone i jesteśmy bardzo zadowoleni bo nie dość że nie za miliony monet to w dodatku łatwe w utrzymaniu i ma plam, a mamy juz 5 lat, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek Antoniuk

Moda rzecz względna, dziś jest modne jedno, za dwa lata będzie co innego, a remont, czy wykończenie robimy na lata. https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta Trofik
Dnia 25.09.2019 o 17:49, Gość Zbyszek Antoniuk napisał:

Moda rzecz względna, dziś jest modne jedno, za dwa lata będzie co innego, a remont, czy wykończenie robimy na lata. https://www.instagram.com/decoroom_eu/

No zgadza się, a dobra firma wykończeniowa i rzetelny projektant to wg mnie must have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×