Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkk

dlaczego zajęta kobieta zarywa do faceta

Polecane posty

Gość kkkk

patrzy na niego ciągle, patrzy maślanym wzrokiem, obserwuje go z daleka, uśmiecha sie szeroko gdy z nim rozmawia, często bywa tam gdzie on. Czy to nie podryw jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvx

sledzi z maslanym wzrokiem? leci juz na Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk
10 minut temu, Gość cvx napisał:

sledzi z maslanym wzrokiem? leci juz na Cię!

co zrobić? może tylko sie podobam w końcu ma chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

BAwi ją jak zareagujesz, łyka jak powiesz cos miłego i tak do pewnego momentu kiedyś zacznie zlewać jak już uwierzysz że jesteś przyjaciel, kolega. Właśnie wyrzuciłem ze znajomych taką ścierę. Chętnie bym opowiedział jej chłopakowi jak zachowuje się, bo nie jak inne zajęte. A jest tego przez parę lat. Takie coś nie może trwać to robienie faceta w balona i dowartościowywanie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lex
Dnia 17.09.2019 o 21:49, Gość Onsam napisał:

BAwi ją jak zareagujesz, łyka jak powiesz cos miłego i tak do pewnego momentu kiedyś zacznie zlewać jak już uwierzysz że jesteś przyjaciel, kolega. Właśnie wyrzuciłem ze znajomych taką ścierę. Chętnie bym opowiedział jej chłopakowi jak zachowuje się, bo nie jak inne zajęte. A jest tego przez parę lat. Takie coś nie może trwać to robienie faceta w balona i dowartościowywanie siebie.

bez kitu, mialem to samo. skua prawie jadla mi z ręki a potem chwalila sie ze wlasnie sie zaręcza z innym. normalnie nie wiedzialem co do diabla sie dzieje. to kuwry zwodnicze są, one podbijaja sobie ego innymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×