Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania P.

Dlaczego?

Polecane posty

Gość Ania P.

Dlaczego robicie sobie dzieci a później narzekacie i robicie z siebie męczennice? "O Boze..jestem taka niewyspana, nie mam czasu dla siebie, mam depresję, dziecko mnie wykończy, jak ja mam ciężko, nie to co kobiety bez dzieci itp. itd" WTF!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

MaDki 500 plus. Lepiej nie zwacac uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

MaDki 500 plus. Lepiej nie zwacac uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P.

Uwierz, że bym chciala. Wole, życ swoim życiem. Niestety te "madki" wieszają się na mnie wszędzie, w pracy, w sklepie, sąsiadki, nawet koleżanki, które były kiedyś rozsądne. Do cholery, ja nie mam dziecka świadomie, z wyboru, bo wiem z czym się to wiąże. Dlaczego więc cale stada kobiet nie były w stanie tego przeanalizować i przewidzieć? Nie jestem wybitnie inteligentna, nikt mi tego nie tłumaczył. Dziz...Najlepsze są teksty: "ah...nie zrozumiesz póki nie będziesz miała swoich", no właśnie chyba WIEM, lepiej niż wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Musiały na coś złapać faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No mamusie, 0 odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No bo jak się jest głupia gęsią i zero większych ambicji to trzeba sobie znaleźć jakiś cel w życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P.

No i spoko, ale dlaczego później jecza? Bo tego tyczy się temat. Jak dla mnie mogą nie miec matury i zrobić sobie 5 dzieciaków, to ich życie, nie oceniam, ale dlaczego potem inni mają słuchać ich narzekania? Swoją drogą ich dzieci pewnie też "tak się nad tobą umeczylam niewdzieczniku!" Yh...chciałabym, żeby się wypowiedziala jakas matka, ale chyba na próżno czekać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem matką i nie narzekam. Bo na dzieci zdecydowałam się świadomie wiedząc z czym się to je. A tak swoją drogą mnie zastanawia gdzie są mężowie, a ojcowie dzieci tych narzekających? Nie rozumiem jak przy dzieciach nie można wyjść do toalety czy nie umyć się przez kilka dni. Da się, da się mieć czas również dla siebie ale to trzeba sobie wybrać odpowiedniego, odpowiedzialnego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 18.09.2019 o 16:25, Gość Ania P. napisał:

.Najlepsze są teksty: "ah...nie zrozumiesz póki nie będziesz miała swoich", no właśnie chyba WIEM, lepiej niż wy...

No wlasnie nie 🙂

Skad mozez cokolwiek wiedziec o sytuacji ,ktora cie nie dotyczy ? Mozesz tylko gdybac 😉 

Podjelas decyzje na podstawie przeswiadczenia, ze bedzie ona dobra dla ciebie, a nie decyzje oparta na doswiadczeniu.

Byla to decyzja dobra dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccklm

Ales Ty glupia autorko! zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P.

NaughtyBitch:

Brawo! Twoje dzieci będą z Ciebie dumne, z taty również, bo wierzę, że to świetny facet. Mądra kobieta nie będzie się rozmnażać z ...ą 😉 Wszystkiego co najlepsze Wam życzę!

Gosc gosc:

Ręce mi opadły, tylko to wyniosłas z mojego postu? Jakbyś nie zauważyła, nie taki jest temat, ale zmarnuje trochę swojego życia na odpowiedz: "Dlatego, że ja mam WYOBRAZENIE jak ciężka praca jest posiadanie dziecka i ile wyrzeczeń się z tym wiąże, dlatego właśnie go nie mam i nie NARZEKAM. Natomiast większość matek robi sobie dziecko a później płacze "nie wiedziałam, że będzie tak ciężko, ja kompletnie nie śpię, nie mam czasu dla siebie". Ja w przeciwieństwie do nich zdaje sobie z tego sprawę. No chyba, że się mylę, a posiadanie dziecka kompletnie nie wpływa na życie matki? Bo nie rozumiem, co w moim myśleniu jest błędne? Jeśli to łatwa i przyjemna sprawa, to tym bardziej dziwne jest narzekanie, nie sądzisz?  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P.
8 minut temu, Gość goscccklm napisał:

Ales Ty glupia autorko! zal

To dopiero argument XD Madka w natarciu. Zal to mi twoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×