Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wesele w tym wieku co sądzicie

Polecane posty

Gość Gość

Mam 30 lat. Czy już nie wypada mieć hucznego wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Ja miałam na 50 osób. Nie wydaje mi się żeby wiek miał tu coś do rzeczy. Ja mam po prostu mała rodzinę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mam 30 lat. Czy już nie wypada mieć hucznego wesela?

Nie patrz na to co wypada, patrz na to czego chcecie z przyszłym Mężem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co z to za wiek? Normalka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie wypada kraść, a hucznie bawić można tak długo jak masz siłę i chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dlaczego nie wypada? Kto Ci zabroni? Miałabyś 60 i tez możesz sobie zrobić wesele i fajerwerki o 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Zaczynam myśleć, że redakcja Kafe sama wymyśla te prowo tematy. Trudno uwierzyć, że ludzie tak myślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co? To chyba w jakiejś zahukanej mentalności nie wypada.

Moi dziadkowie ze wsi i mieli wesele w 1946 roku. Babcia miała 30 lat a dziadek 33 i była biba dwudniowa na 40 osób w domu rodziców mojej babci. Pradziadek wspominał, że dobrze, że dom ceglany, bo tak tańcowali i tupali, że szyby drżały i deski się w podłodze zluzowały, trzeba było reperować po weselu 😄

każdy się cieszył że wojnę przeżył, bo kazdy tez kogos stracił, ludzie z obozów,  robót i od Andersa wracali i w tyłku mieli wiek młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

30-31 lat jeszcze Ok.Po 35 rz mysle ze kobiecie nie wypada.Ja mialam 35 lat i skromny obiad oraz prosta ...enke bez welonu (slub koscielny).Goscie szybko sie rozeszli, troche zostalo do polnocy posiedziec i tyle.Mysle ze jakbym byla mlodsza, chocby rowno 30, byloby inaczej.Do tego jestem niezbyt urodziwa i niesmiala, mimo fryzury i makijazu wygladalam tak fatalnie, ze az fotograf wolal zdjecia robic gosciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

30-31 lat jeszcze Ok.Po 35 rz mysle ze kobiecie nie wypada.Ja mialam 35 lat i skromny obiad oraz prosta ...enke bez welonu (slub koscielny).Goscie szybko sie rozeszli, troche zostalo do polnocy posiedziec i tyle.Mysle ze jakbym byla mlodsza, chocby rowno 30, byloby inaczej.Do tego jestem niezbyt urodziwa i niesmiala, mimo fryzury i makijazu wygladalam tak fatalnie, ze az fotograf wolal zdjecia robic gosciom

O jeju...Nie oceniasz siebie zbyt krytycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po prostu wydaje mi się , że byłabym już  " starą panną młodą". Warto posłuchać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

30-31 lat jeszcze Ok.Po 35 rz mysle ze kobiecie nie wypada.Ja mialam 35 lat i skromny obiad oraz prosta ...enke bez welonu (slub koscielny).Goscie szybko sie rozeszli, troche zostalo do polnocy posiedziec i tyle.Mysle ze jakbym byla mlodsza, chocby rowno 30, byloby inaczej.Do tego jestem niezbyt urodziwa i niesmiala, mimo fryzury i makijazu wygladalam tak fatalnie, ze az fotograf wolal zdjecia robic gosciom

O jej no to teraz muszę cofnąć czas bo ja miałam 35 lat i wesele z tańcami. Nie wiedziałam, że mi nie wypada i że powinnam mieć tylko obiadek, a do tego skromną su/kienunię może albę jak na komunię? Na sylwestra chodzę w wieczorowych kreacjach, z odpowiednim makijażem i starsze ode mnie tak chodzą, a na własny ślub mam iść jak zakonnica i wesela mi nie wypada robić. Chodzę do ludzi na wesela, chodzę na bale karnawałowe, bawię się na parkiecie i nikomu mój wiek nie wadzi ale własnej imprezy mam nie mieć, bo już nie wypada?

Ty masz problem z własnymi kompleksami, a nie z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Po prostu wydaje mi się , że byłabym już  " starą panną młodą". Warto posłuchać innych.

No to może mow za siebie, a nie że wszystkim już nie wypada i nie, nie warto słuchać innych. Inni za Ciebie życia nie przeżyją ani ci na nie nie dają pieniędzy. Trzeba być chorym psychicznie żeby słuchać obcych ludzi i przejmować się co oni potem powiedzą. Prawda jest taka że dla jakichś tam ludzi zawsze będziesz na językach i zawsze się przyczepią. Serio chcesz tak żyć żeby czasem nikt Cię nie obgadał? To niemożliwe zawsze ktoś Cię objedzie ale czy warto się tym przejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrób wesele na 150 i baw się do rana! 

Tylko proszę cię, daruj sobie wianek na głowie, bo co jak co, ale wianek u 30 wygląda śmiesznie, a nie młodo i dziewczęco. Nie, nie odmładza, tylko podkreśla wiek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

30-31 lat jeszcze Ok.Po 35 rz mysle ze kobiecie nie wypada.Ja mialam 35 lat i skromny obiad oraz prosta ...enke bez welonu (slub koscielny).Goscie szybko sie rozeszli, troche zostalo do polnocy posiedziec i tyle.Mysle ze jakbym byla mlodsza, chocby rowno 30, byloby inaczej.Do tego jestem niezbyt urodziwa i niesmiala, mimo fryzury i makijazu wygladalam tak fatalnie, ze az fotograf wolal zdjecia robic gosciom

Goście się rozeszli, bo co mieli robić? Gdybyś zrobiła wesele, to by się bawili, bo w nosie ludzie mają wiek panny młodej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Po prostu wydaje mi się , że byłabym już  " starą panną młodą". Warto posłuchać innych.

Boze, mam.35 lat i nigdy nie pomyślałam o sobie stara 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Goście się rozeszli, bo co mieli robić? Gdybyś zrobiła wesele, to by się bawili, bo w nosie ludzie mają wiek panny młodej 

Dokładnie, ileż można siedzieć przy stole, skoro to był tylko obiad, pewnie bez muzyki, bez tańców? Nuda i tyle. Jakbyś zrobiła wesele to nawet mając 50 lat pewnie by się bawili do rana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piber

A welon można mieć w ogóle  w tak starym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gosc napisał:

30-31 lat jeszcze Ok.Po 35 rz mysle ze kobiecie nie wypada.Ja mialam 35 lat i skromny obiad oraz prosta ...enke bez welonu (slub koscielny).Goscie szybko sie rozeszli, troche zostalo do polnocy posiedziec i tyle.Mysle ze jakbym byla mlodsza, chocby rowno 30, byloby inaczej.Do tego jestem niezbyt urodziwa i niesmiala, mimo fryzury i makijazu wygladalam tak fatalnie, ze az fotograf wolal zdjecia robic gosciom

To, że ty jesteś zahukanym wyploszem, to nie znaczy że inni muszą sobie narzucać takie ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Boze, mam.35 lat i nigdy nie pomyślałam o sobie stara 😄

No wybacz, ale 35 lat to już trochę jednak podstarzała ta panna MŁODA 😄 co nie zmienia faktu, że ma prawo mieć wielkie wesele i wybawic się do rana. Ba, nawet powinna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Co z wami kobiety? Wianek nie, bo postarza impreza nie bo nie wypada. Same sie ograniczacie. Jakbym brala slub majac 80 lat i chciala miec wianek i wesele to bym je zrobila. Zyjcie pelnia zycia, a nie ograniczajcie sztuczna granica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość piber napisał:

A welon można mieć w ogóle  w tak starym wieku?

Welon jak najbardziej, przecież podobno ma chronić przed złymi duchami, bla bla. W każdym wieku można mieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Co z wami kobiety? Wianek nie, bo postarza impreza nie bo nie wypada. Same sie ograniczacie. Jakbym brala slub majac 80 lat i chciala miec wianek i wesele to bym je zrobila. Zyjcie pelnia zycia, a nie ograniczajcie sztuczna granica wieku.

Nikt nie napisał, że nie można mieć wesela ani wianka, tylko że wianek u 30 latki wygląda śmiesznie (z czym też się zgadzam, swoją drogą) bo zamiast odejmować lat, podkreśla wiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosta sprawa

Moim zdaniem powinno robić się to na co ma się ochotę i pragnienie. I walić innych. Nikt za nikogo życia nie przeżyje. A na starość  wtedy nie zostanie żal,  że sie czegoś nie zrobiło jak chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość piber napisał:

A welon można mieć w ogóle  w tak starym wieku?

Chcesz, to zakładaj, choć jak patrzę na swoje zdjęcia że ślubu, czy w ogóle na inne panny młodej z welonami, to wiem, ze dziś bym go napewno nie założyła. Świeże kwiaty wpięte we włosy wyglądają zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmm

Wianek podkreśla wiek? Skąd takie spostrzeżenia? Ja się nie spotkałam z takimi przypadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Zrób wesele na 150 i baw się do rana! 

Tylko proszę cię, daruj sobie wianek na głowie, bo co jak co, ale wianek u 30 wygląda śmiesznie, a nie młodo i dziewczęco. Nie, nie odmładza, tylko podkreśla wiek 🙂

A jeśli panna młoda marzy o wianku to ma go sobie odpuścić tylko dlatego, bo ktoś inny uważa, że to źle wygląda? No bez przesady. To tylko problem tej osoby, a nie panny młodej - ona ma się dobrze czuć w swoim szczególnym dniu przede wszystkim

Zresztą nie każda 30-latka wygląda na swój wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Hmmmmmmmm napisał:

Wianek podkreśla wiek? Skąd takie spostrzeżenia? Ja się nie spotkałam z takimi przypadkami.

Z obserwacji, że zdjęć panien młodych. Często moim zdaniem zamiast świeżo i dziewczęco, wyglądają jak przebrana dorosła kobieta. Moim zdaniem to wygląda kiepsko, bardzo kiepsko, ale niech każdy nosi, co lubi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość xyz napisał:

A jeśli panna młoda marzy o wianku to ma go sobie odpuścić tylko dlatego, bo ktoś inny uważa, że to źle wygląda? No bez przesady. To tylko problem tej osoby, a nie panny młodej - ona ma się dobrze czuć w swoim szczególnym dniu przede wszystkim

Zresztą nie każda 30-latka wygląda na swój wiek

No ok, niech zakłada 🙂 Ja uważam, że wianek jest zarezerwowany do młodych dziewczyn. Panny młode niepotrzebnie staraja się podążać za trendami - wianek jest na czasie to zakładam, nieważne jak w nim wyglądam. 

Nie każda, ale większość, zdecydowana większość, jednak wygląda na swój wiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×