Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Widziałem dzisiaj fajną puszystą dziewczynę

Polecane posty

Gość Gosciowa

Także autor jak piękna kobieta bierz się za nią, a nie piszesz po forach,po co akceptacji szukasz,nie masz swojego rozumu,tu w 95 %piszą  nastolatki. Znasz tę kobietę?  Wpisujesz ją?  To nie na ją jak zaczepic? Ja ci powiem szczerze ,uśmiechnij się do niej jak odwzajemni uśmiech to jest twoja, takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gosciowa napisał:

Ty Kotwin ananasek jesteś 

Dlaczego ananasek? Mam dobre wspomnienia z puszystmi kobietami po prostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny Marek

Kobieta ma być piękna i przy kości.Ja takie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Tak moje znajome są faktycznie wesołe takie sympatyczne kobietki do tańca i do rozanca,zawsze pomogą to fakt ,tak się nad tym teraz zastanowilam.A te LASKI to tylko o sobie myślą ,na myśli mam 2 sąsiadki,łaski że ho ho puste tylko ja i ja facetów zmieniają zaliczają i to nie byle jakich, musi być kasa i dobry samochód,ja jestem 12 lat po ślubie a one w moim wieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To już wielu u nich garazowalo 😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

A daj spokój z nimi,tfuu. Autor się zakochał i trzeba mu pomóc.  Pamiętaj najważniejsze są oczy bo oczy to dusza człowieka, obserwuj jak na ciebie patrzy i jesli patrzy ,zawstydza sie ,czy spuszcza wzrok to oznacza że kocha,działaj bo potem pomyśli że jej nie chcesz ,że  ci się nie podoba i ucieknie,zejdzie ci z oczu. Jestem ciekawa czy on ją widywal wcześniej,lubię takie rzeczy,ja bym ich raz dwa połączyła, ale idę spać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wygląda to że facet chce ale szuka poparcia na forum.Czyli młody jest .Ja mam 43 lata ,ja bym za nią pojechał jak była w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39

przy kości są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja bym się nie zastanawiał.Lubię takie kobitki.Daj mi namiar na nią, jak taka piękna.Daleko to?Będzie moja!jak ty nie chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Te chude to po 40 tce wyglądają później jak babcie,wysuszone.Pomarszczone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny Marek

A tu cycki fajne napewno,cieplutkie,twarde,wtulic się w taką piekna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No bo ci tu jeszcze furknie😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny Marek

Skąd ta kobieta jest?może z moich stron? Podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Co komu przeznaczone na środku drogi rozkraczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Podkarpacie w Bieszczadach to u was ładne te goraleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny Marek

A ładne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

grubaski są aseksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

grubaski są aseksualne

A próbowałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Aseksualna to jesteś ty ,bo ani D..y ani cy..A a zazdrość Cię zrzera i takie kobiety atakują hejtuja. Suche laski wymyślili geje którzy zajmują się modą, chodziło o to żeby sylwetka kobiety była jak najbardziej podobną do sylwetki młodego chłopca i okrzykneli to modnym i pięknym. Więc mnie to brzydzi ,ja jestem facetem i podobają mi się ,podniecają mnie kobiety które są przy kości bo to są prawdziwe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Hejtuja kobiety plaskue suche i brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Wejść w taką kobietę to marzenie ciepła, miękka ,pachnca i wilgotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Typowe -facet tylko o sexie myśli. A gdzie czułość, delikatność, ciepło, wrażliwość, to że jest z kim porozmawiać, przytulić się, pocieszyć, rozwiązywać razem problemy,cieszyć się.Młodym tylko jedno ok.40 zrozumiecie że to nie wygląd jest ważny, bo sami macie brzuchy, krzywe nogi,łysienia się wsytydzicie.Ale skalę od 8 do 10 tylko autor podkreśla, że tylko takie piękne kobiety zwracają jego uwagę, ale tych pięknych jest mało. A on w jakiej składki się mieści?  Od 2-3 ? ,to zależy w jakim wieku,jak taka kobieta jak ją widział zwróciła na niego uwagę to niech dziękuję Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A jak wyglądała ta piękna kobieta Autorze? Jakie miała włosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, kotwin napisał:

A próbowałes?

Patykiem bym nie tknął. Grubaski z jednej strony, a deski z drugiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Darek napisał:

Aseksualna to jesteś ty ,bo ani D..y ani cy..A a zazdrość Cię zrzera i takie kobiety atakują hejtuja. Suche laski wymyślili geje którzy zajmują się modą, chodziło o to żeby sylwetka kobiety była jak najbardziej podobną do sylwetki młodego chłopca i okrzykneli to modnym i pięknym. Więc mnie to brzydzi ,ja jestem facetem i podobają mi się ,podniecają mnie kobiety które są przy kości bo to są prawdziwe kobiety.

To są po prostu aseksualne grubaski. A chudzinki bez biustu o których piszesz są aseksualne w taki sam sposób. Kobieta pociągająca to kobieta ładna, szczupła, zgrabna i z dużym biustem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Czyli ty,zapewne.😂😂😂...nie pierdziel pasztecie brzydki ,jesteś babą, zła i wredna ,przykro nam że jesteś taka brzydka i na dodatek franca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

I pisałaś miernoto już wyżej, wypad paszczurze,też bym Cię ani kijem nie tknol, co ty gowniaro wiesz o kobietach ledwo ci myszka obrosla ,dostałeś już pierwszy okres.?A mama to wie że córeczka przesiaduje w weekend na kafeterii,poniedziałek do szkoły poucz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtok

Ja jestem w takiej zakochany,jest piękna i ma coś w sobie taki seksapil,że chce się jej dotknąć, pięknie pachnie, cudowny uśmiech, piękne oczy,zadbana, jest sama ,wiem bo podpytywalem że nie chcę się z nikim wiązać, ma syna,jakiś Dupek ją pewnie skrzywdził i zwatpila,ma powodzenie też to usłyszałem. Patrzy na mnie ,z daleka patrzy ,bardziej obserwuje,spuszcza wzrok jak patrzę, myślę że to moje uczucie odwzajemnila.Niewiem jak do niej dotrzeć,piękna jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Grubaski lubią tylko jacyś zboczeńcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×