Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Recio33

Starsza lubiąca młodych

Polecane posty

Gość mmmmm

Ile lat Pani

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Patologia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groźny pederasta

Ja lubię młodych 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejarz

Moja żona ma 38 lat ma partnera 22 letniego który czasami na ich spotkania zaprasza kolegów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi

a jak pisałem to mnie wyzywali.młody nigdy nie zakocha sie na serio w starszej.jedynie jest mu potrzebna na jakiś czas lub na jednorazowe dymanko.facet zawsze na serio zako...e się i układa życie tylko z młodszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Zjeżdżaj w przysiadach i to szybko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi
15 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Zjeżdżaj w przysiadach i to szybko. 

oj prawda w oczy kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 minut temu, Gość Kolejarz napisał:

Moja żona ma 38 lat ma partnera 22 letniego który czasami na ich spotkania zaprasza kolegów 

Ale tak na torach? Czy na dworcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
42 minuty temu, Gość zigi napisał:

a jak pisałem to mnie wyzywali.młody nigdy nie zakocha sie na serio w starszej.jedynie jest mu potrzebna na jakiś czas lub na jednorazowe dymanko.facet zawsze na serio zako...e się i układa życie tylko z młodszą

Mało wiesz, smarkaczu. Jest wiele takich związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość zigi napisał:

a jak pisałem to mnie wyzywali.młody nigdy nie zakocha sie na serio w starszej.jedynie jest mu potrzebna na jakiś czas lub na jednorazowe dymanko.facet zawsze na serio zako...e się i układa życie tylko z młodszą

Popieram Twoją wypowiedź..to są układy oparte wyłącznie na sexie tam nie ma uczuć.. proszę bardzo komu odpowiada niech używa..ale my starsze traktowane jesteśmy przez młodych jak lalka do dmuchania..ja tak byłam potraktowaną . może jakaś inna ma więcej szczęścia.. młody poużywa i adieu..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Popieram Twoją wypowiedź..to są układy oparte wyłącznie na sexie tam nie ma uczuć.. proszę bardzo komu odpowiada niech używa..ale my starsze traktowane jesteśmy przez młodych jak lalka do dmuchania..ja tak byłam potraktowaną . może jakaś inna ma więcej szczęścia.. młody poużywa i adieu..

 

Ja wychodziłam z takiego założenia że podymam młodego zabawie się i nara. No i od roku jestem po ślubie z 8 lat młodszym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ba oni maja nawet żony jeżeli to facet kolo 30 .. maja swoje dziewczyny i szukają starszych i na nich ćwiczą swoje sexualne fantazję bo młoda tak nie chce..bo nie weźmie do ust bo nie chce anal..i dawaj na starsza..o nasze potrzeby nie dbaja bez uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja wychodziłam z takiego założenia że podymam młodego zabawie się i nara. No i od roku jestem po ślubie z 8 lat młodszym. 

Mój był ,15 lat młodszy miał dziewczynę odzywał się tylko wtedy jak mu się chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi

dla faceta starsza znaczy dymanie i koniec.zycie i rodzina i powazne uczucie tylko z młodszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
3 godziny temu, Gość zigi napisał:

oj prawda w oczy kole?

Jaka prawda, ty głupie goowno? Prawda jest taka że nie mam nic wspónego z żadnymi smarkami i nigdy nie miałam!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
3 godziny temu, Gość zigi napisał:

dla faceta starsza znaczy dymanie i koniec.zycie i rodzina i powazne uczucie tylko z młodszą

dymaj sobie skarpetę, rękę albo kaloryfer. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi
19 godzin temu, Gość Kobieta napisał:

dymaj sobie skarpetę, rękę albo kaloryfer. 

dymam to takie stare rury jak ty.zalewam i daje kopa w dupe i kolejna.od tego dla faceta są starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Patologia 

To nie patologia tylko normalne że kobieta chce młodego jędrnego ...a tak jak facet młoda cipkę ja tam lubię zadbane i kulturalne a wiek bez przesady 45 to jeszcze spoko sam bym z loil mamusce jakieś cipkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jak w takim razie
Dnia 19.09.2019 o 14:51, Gość zigi napisał:

a jak pisałem to mnie wyzywali.młody nigdy nie zakocha sie na serio w starszej.jedynie jest mu potrzebna na jakiś czas lub na jednorazowe dymanko.facet zawsze na serio zako...e się i układa życie tylko z młodszą

wytłumaczyć szczęśliwe małżeństwa, gdzie kobitka jest do 10 lat starsza od faceta? A powiem że znam takich parę, gdzie małżonki są starsze 4, 5 a nawet 7 lat. A co w ogóle powiedzieć o starych mojego kolegi z poprzedniej pracy, gdzie matka była 11 lat starsza od ojca? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie

Lubie starsze dziury dają jak się chce i ile się chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze nie

czesc jestes

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×