Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna

Trudna sytuacja. Gdzie szukac pomocy

Polecane posty

Gość Smutna

Jestem chora. Mialam jedna operacje w sierpniu, a kolejna juz teraz we wrzesniu. Jestem bardzo oslabiona oraz obolala. Nie wiem jak dlugo jeszcze nie bede mogla pracowac... :( Zasilek dla bezrobotnych mi sie raczej nie nalezy, gdyz sama zrezygnowalam z pracu i bylam zatrudniona oraz mieszkalam w UK tylko przez rok. Z pensji meza ledwo wystarcza na czynsz i rachunki, a oszczednosci szybciutko topnieja...Nie pobieram zadnych zasilkow, nie zarabiam i nie wiem jak dalej zyc :’( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu i tam

Każdy ma jakiś problem i go musi jakoś rozwiązać, taki los. Mąż niech drugi etat bierze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet

Nie napisalas gdzie teraz mieszkasz. A to kluczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna
21 godzin temu, Gość zet napisał:

Nie napisalas gdzie teraz mieszkasz. A to kluczowe.

Mieszkamy w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATO
3 godziny temu, cocka napisał:

może spróbuj w pracy w opiece w UK?

praca co prawda nie ciężka jeśli chodzi o starszych ludzi bo z młodymi raczej nie bardzo jak jesteś osłabiona.

opiszę ci na czym skupia się taka praca bo nie koniecznie musisz wiedzieć

załatwiasz sobie taką pracę najlepiej przez polską agencje (oferują 2.000 funtów miesięcznie)

jeśli. znasz dobrze angielski komunikatywnie. kimś tam kiedyś się opiekowałaś i umiesz gotować i to wszystko

ja się tym zajmuję większość dnia spędzamy przed telewizorem ja na laptopie z netem

coś tam ugotuje a podopieczna i tak dużo nie je ona tam ma jakąś dietę już od rodziny także jedzenie to taki w sumie catering dla mnie a ona ma swoje ja jej tylko to przygotowuje i podaje

czasem jakiś spacer z wózkiem do parku, teraz słaba pogoda to siedzimy w domu no i pomóc w higienie i cała filozofia

wole takie 10 tysięcy miesięcznie w UK spokojnej, szanowanej i wdzięcznej pracy niż zapierdalać 1 rok za takie same pieniądze fizycznie u jakiegoś psychicznego tyrana

stawki w firmach mogą się różnić

ale zazwyczaj jest to minimum. 400 funtów za tydzień pracy

przy tym firmy oferują wyjazdy 2/3/4 tygodniowe lub 2/3 miesięczne także wszystko idzie załatwić

ja mam te 2k minimalnej z racji że mam studia medyczne (Licencjat) w tematyce opieki i pielęgniarstwa i prawo jazdy także jest luzik.

jakby kogoś interesowała taka praca to polecam zrobić w Polsce Szkołe opiekuna medycznego zaocznie, trwa miej więcej rok i dostajecie też dyplomy uprawniające do pracy w kraja Anglojezycznych takich jak UK.USA.Australia, Kanada także zawsze macie już jakieś zabezpieczenie i zawód jakbyście chcieli podjąć pracę. 

Ja będąc ostatnio w stanach zjednoczonych na 90 (turystyczna wiza) byłem w tym czasie w kilku domach opieki i popytałem o pracę i nie ma żadnego problemu także wracacie sobie po tej wycieczce do Polski już mając spisane firmy i kontakty i jest możliwość pracy  w stanach. A kto nie chciałby pracować w stanach? Kto nie chciałby zarobić prawdziwego dolara? same korzyści a i można karierę zrobić bo w stanach jest strasznie droga opieka medyczna.

ehm ehm.

także co ci mogę polecić bywalcu kimkolwiek jesteś i dalej to czytasz

-ucz się języka angielskiego powtarzam English, English, English i jeszcze raz English

-zrób wykształcenie medyczne jak jesteś kobietą, a i nawet jak mężczyzną też jesteśmy szanowani o to się nie martw

jeśli jesteś po szkole średniej nie masz matury zrób szkołę policealną jeśli po szkole średniej i z maturą zrób ten licencjat najlepiej tylko w języku Angielskim (polecam jedyną w Polsce uczelnie przeprowadzającą lekcje w języku Angielskim im. Leona Koźmińskiego w w Warszawie, a i lokalizacja fajna, renoma wysoka hehe)

-zrób sobie jakiś kurs gotowania/dietetyki

-prawo jazdy B albo C+E , jeśli za granicą znudzi się medycyna zawsze możesz zostać truckerem 🙂 hehe Pozdrowionka Wszystkim

WYPIIERRRDALAJ TROLLU JEEEBANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×