Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy dzieci kp trzeba odbijać

Polecane posty

Gość Gość

Witajcie mamusie mam 4 tyg maluszka co bardzo ulewa po nocnym karmieniu karmię w nocy na śpioszka tzn wyjmuję cyca i idę spać a synek sobie radośnie ciumka nie stety rano wszystko jest ulane na pościel i nie mam już pomysłu co robić bo w dzień mi nie ulewa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to tak. Powinno się. Chociaż szczerze mówiąc ja robię dokładnie to samo co ty jednak moja córka nie ulewa w nocy.

Czemu trzeba odbijać? Aby dzidzia odbeknęła powietrze którego się nałykała. Tak naprawdę nie wiesz ile i czy w ogóle połknęła jakieś powietrze. Są jednak dzieci które w ogóle nie połykają ale ty do momentu aż nie odbekniesz, to się nie dowiesz.

W dzień nie ulewa bo pewnie po jedzeniu przytulisz, podniesiesz i jednak mu się odbije. Nawet cichutko tak że nie usłyszysz ale jednak odbije. W nocy jak pójdziesz spać synek nałykała się powietrza a przez to że leży nie ma jak od razu odbeknąć. Po jakimś czasie jednak mu się uda ale razem z jedzonkiem. 

Albo musisz pogodzić się z tym że wszystko będzie "mokre" albo będziesz wstawała i go odbijała. Innego sposobu nie ma bo karmić raczej nie przestaniesz 😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Karmisz na leżąco w nocy? Spróbuj może podnosić go wyżej. Jeśli nie, to spróbuj go pionować tak półleżąc, żeby go nie wybudzić.

Moja akurat tak się przyssywała:) że nigdy jej się nie odbijało, ani nie ulewała. Ale ja karmiłam tylko na siedząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja odbijalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Mowi sie, ze dzieci karmionych piersia sie nie odbija, jednak takie maluszki maja czesto nie do konca wyksztalcony uklad trawienny. Moje dzieci byly bardzo szybko na mm. Corka nie odbijala. Nawet jak nosilam ja przez 2 godziny ale tez nigdy nie ulewala, nie miala kolek wiec w koncu sobie to darowalam, synka nosilam czasem i po godzinie nim odbil ale On bardzo ulewal i byl kolkowy

 Wszystko zalezy od dziecka. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

Należy odbijać. Ostatnio prezentowałam to na dziecku kuzynki, to była w szoku, że taki mały Ktoś może odbić jak stary dziad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×