Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Volkswagen passion

Tu dy mun and bek. vol 2

Polecane posty

Gość gosc

Te zdjęcia bardzo dobrze pokazują jaką madką jest bu.ba. 

Trzyma i będzie ją trzymać przy sobie krótko i wpajać jaka to jej miłość jest wyjątkowa ( znamy to z "rodzina to jest siła"). 

 

Powtarza błędy wanny x1000. Wychoduje kolejne poolenie narcystycznej sieroty emicjonalnej która poza maciardo żadnej relacji nie będzie umiała nawiązać.

Ten dzieciak jest dla niej wdzystkim źródłem utrzymania, maskotką, namiastką emocjonalną dorosłego związku.

Jest od małej uzależniona( w niezdrowy sposób) i jak każdy nałogowiec swym "trunkiem" się nie dzieli.

Biedne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Te zdjęcia bardzo dobrze pokazują jaką madką jest bu.ba. 

Trzyma i będzie ją trzymać przy sobie krótko i wpajać jaka to jej miłość jest wyjątkowa ( znamy to z "rodzina to jest siła"). 

 

Powtarza błędy wanny x1000. Wychoduje kolejne poolenie narcystycznej sieroty emicjonalnej która poza maciardo żadnej relacji nie będzie umiała nawiązać.

Ten dzieciak jest dla niej wdzystkim źródłem utrzymania, maskotką, namiastką emocjonalną dorosłego związku.

Jest od małej uzależniona( w niezdrowy sposób) i jak każdy nałogowiec swym "trunkiem" się nie dzieli.

Biedne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Oj, raczej Corolla, na Avensis trochę za mała wg mnie. I chyba-chyba kiedyś była mowa o Corolli w jakimś kontekście.

Avensis raczej nie, jak mowisz - za mala. Chyba, ze jakis stary model. Ja mam z 2015 i totalnie inne auto. Ale co jak co #teamtojotka 😂

Czirs pipol kawkol ☕

P.s. miejmy nadzieje, ze jakis sponsor w postaci fryzjera sie niedlugo znajdzie 😏

Zamiast pokazac wojskiemu, co stracil, to ta go tylko utwierdza w przekonaniu, ze dobrze zrobil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryka

A Janusz tfu pan Janusz od trzech dni aktywny w postaci polubien zdjęć wybitej na ig nawet tego bezglowego cudaka ale zdjęć Maciora juz nie hmm może jakiś rozłam w rodzinie może coś między Danka  i panem Januszem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Eryka napisał:

A Janusz tfu pan Janusz od trzech dni aktywny w postaci polubien zdjęć wybitej na ig nawet tego bezglowego cudaka ale zdjęć Maciora juz nie hmm może jakiś rozłam w rodzinie może coś między Danka  i panem Januszem ?

Czekaja na rozprawe, stad ta cisza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshdbfnfngkgmgkfnfbsbsb
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Czekaja na rozprawe, stad ta cisza. 

Ale ja już dawno zauważyłam że nawet Janusz traktuje Lukę jak ósmy cud świata a Mazienka nawet przez ojca traktowana w taki sposób 

Oj na starość im się oczy otworzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
12 godzin temu, Gość Jjj napisał:

No niby o gustach się nie dyskutuje, ale ten jej sweter jest okropny 🤦🏻‍♀️ dziadkowi bym takiego nie kupiła a co dopiero samej założyć 🤦🏻‍♀️

sweter pożyczony od syna żony szwagra:) 

zono szwagra pożycz jakiś sweterek swojego niekumatego i nieładnego dziecka dla mojej cusdnisi, tylko, żeby było z niebieskim, idziemy robić zdjęcia na niebieskiej bujawce, musi pasować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
12 godzin temu, Gość gość napisał:

Następna:

 

aneta_ćwierćmózg

Ojej...dawno nie widziałam tak pięknego i pełnego miłości zdjęcia 😍😘❤️

To kurva wyjdź z tego instagrama inspiratorki życia.

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
12 godzin temu, Gość Jjj napisał:

Ta zdjęcie pewnie zrobione pół roku temu... jak reszta ostatnich hasztaKbalticsea

albo z małą niną 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ona na tym zdjęciu wygląda, jakby wypadła z 11. piętra razem z dzieckiem i spadła na huśtawkę.

😂🤣😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Oj, raczej Corolla, na Avensis trochę za mała wg mnie. I chyba-chyba kiedyś była mowa o Corolli w jakimś kontekście.

Janusz na pewno ma corolle. A moze i dre tez ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Avensis raczej nie, jak mowisz - za mala. Chyba, ze jakis stary model. Ja mam z 2015 i totalnie inne auto. Ale co jak co #teamtojotka 😂

Czirs pipol kawkol ☕

P.s. miejmy nadzieje, ze jakis sponsor w postaci fryzjera sie niedlugo znajdzie 😏

Zamiast pokazac wojskiemu, co stracil, to ta go tylko utwierdza w przekonaniu, ze dobrze zrobil. 

A czy sa tu jakies siostry z #teamVOLSWAGEN jak ja, booba i gaja? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Aga napisał:

A czy sa tu jakies siostry z #teamVOLSWAGEN jak ja, booba i gaja? 😂

Noł, noł, noł. 

Tylko dla wybitnych 😜 a nie dla nas szarych Kowalskich! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Noł, noł, noł. 

Tylko dla wybitnych 😜 a nie dla nas szarych Kowalskich! 

No fakt, ja nie mam takiego retro ogorka jak Wybitna i jej corka. Mam mniejszy bagaznik😂 I na pewno gorzej umiem uzywac kierunkowskazow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zawszeujadaja

Pod kilkoma zdjęciami były błagania psychofanek o zdradzenie filtra do zdjęc albo programu, w ktorym Larwi obrabia zdjęcia, bo karyny tez chcą miec takiego instagrama, ale Larwi oczywiscie nie dopowiedziala. Ona odpowiada tylko na komentarze wybitnie wlazące jej w dooopsko. Nawet zlewa zwykle przychylno-pochwalne komentarze. Komentarz musi byc wybitnie wlazodooopczy, zeby królowa dala swrduszko lub raczyła odpisac. W innym przypadku milczy a na neutralne albo komentarze z radami - odwarkuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość ...zawszeujadaja napisał:

Pod kilkoma zdjęciami były błagania psychofanek o zdradzenie filtra do zdjęc albo programu, w ktorym Larwi obrabia zdjęcia, bo karyny tez chcą miec takiego instagrama, ale Larwi oczywiscie nie dopowiedziala. Ona odpowiada tylko na komentarze wybitnie wlazące jej w dooopsko. Nawet zlewa zwykle przychylno-pochwalne komentarze. Komentarz musi byc wybitnie wlazodooopczy, zeby królowa dala swrduszko lub raczyła odpisac. W innym przypadku milczy a na neutralne albo komentarze z radami - odwarkuje. 

Podała kiedyś nazwę tego filtra, ale nie pamiętam jaki to, bo się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chca miec takiego instagrama jak booba😂 swiat oszalal. Co za ameby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee

Jaką wytrzymałość mają te huśtawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co wy chcecie, ładnie ubrany ten mały chłopczyk. 
Mamusia  zaś prawie jak gwiazda, niewyjściowy sweter i obowiązkowe  okulary przeciwsłoneczne w pochmurny dzień... Klasa. I ten włosss... 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
23 minuty temu, Gość eee napisał:

Jaką wytrzymałość mają te huśtawki?

🤣🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wyglada jak nadpsuty wieloryb wyciagniety z dna oceanu w sieci. I te tluste racice w gIEtrach 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona przerabia to w lightroom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tojotka to stary Avensis 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

OMG story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Cudnisia ma strój jak chłopczyca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i znowu ten okropny filtr 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

Story i ten chłopczyk na nim mnie powaliły.... no gorzej jak dziecko z sierocińca ( nie ubliżając tym dzieciom)..... dziewczynka, a wyglada jak obdartus... no w sumie czemu się tu dziwić- dziecko woźnej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
25 minut temu, Gość Gość napisał:

OMG story

O jessuuu.
Jak można pisać o kimś jaki jest cudowny, sądząc głownie po zdjęciach?
Czy to instagramowe wazeliniarstwo jest normalne? Szczere? Uczciwe?
Czy ktoś na podstawie zdjęć z ig może stwierdzić, że dana osoba jest cudowną matką albo "widać wspaniałą więź"?
Czy ktoś pamięta jeszcze wspaniałą więź jaką było ( zapewne) widać na zdjęciach  z "ukocHanym"? Ile było w tym prawdy w realu?
Na ile to jest wiarygodne, gdy sama zainteresowana mówi - "nic o mnie nie wiecie. To tylko KREACJA"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe

Myślicie girls, że bubson coś w najbliższym czasie wstawi coś na yt? Gdzieś ostatnio komuś odpisała, że będzie filmik z tych feralnych urodzin cudnisia. Tylko ciekawe kiedy będzie ten wielki powrót? W grudniu? Na vlogmas? Czy jednak wcześniej, jak już jej się skończy hajs z wyprzedaży tych ciuchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Większych spodni nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×