Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Volkswagen passion

Tu dy mun and bek. vol 2

Polecane posty

Gość gość
Dnia 21.09.2019 o 14:49, Gość Gosc napisał:

Kura znowu fituje czy tylko robi reklamę a jak nikt nie widzi wcina leczo parowkowe i zagraża babka ziemniaczana?

Fituje. Sporo schudła (widuję ją). Bóba pewnie zazdrości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoko
7 minut temu, Gość gość napisał:

Większych spodni nie było?

To są spodnie, które rosną razem z dzieckiem. Nie znasz się 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshzbbzhxx
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Fituje. Sporo schudła (widuję ją). Bóba pewnie zazdrości. 

Pewnie chudnie bo w druga ciąże planuje zajść. Wiadomo ze łatwiej jak kobieta nie jest aż tak otyła, dwa w kolejnej ciąży wie ze znów utyje wiec robi sobie grunt. Zobaczycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale te dwa pierwsze zdjęcia na story są okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość gość napisał:

Fituje. Sporo schudła (widuję ją). Bóba pewnie zazdrości. 

Ja tez ja widuje i nie zauważyłam żeby schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie będą vlogmasy, wtedy najwięcej darów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gciroyvpdd
21 minut temu, Gość gość napisał:

Fituje. Sporo schudła (widuję ją). Bóba pewnie zazdrości. 

Jakoś na zdj z wakacji tego nie widać  😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z tej małej to druga Gooooosia wyrośnie paskudna taka 

Mały brzydki dziwolag jeszcze te okropne ubranka jak dla chłopca 

Czy nie mogła się dogadać z kura i wrzucić zdjęć Maćka w tym czymś 

A no tak zapomniałam musiałaby się z nią finansowo rozliczyć a poza tym brzydnis jest ambasadorkoł marki 

Ale latryna powila szkaradanego brzydkiego dziwolaga  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Żenujące są te sponsorowane sesyjki. Jeszcze nie tak dawno w jakimś komentarzu pisała, że nie chce żeby Gajka była vlogerką, a wystawia ją na widok publiczny dzień w dzień. To już nie jest zdrowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
31 minut temu, Gość Kokoko napisał:

To są spodnie, które rosną razem z dzieckiem. Nie znasz się 😛

Skoda, że sobie nie kupuje kiec które rosną razem z nią tylko wszysto trzeszczy w szwach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość ooo napisał:

Na ile to jest wiarygodne, gdy sama zainteresowana mówi - "nic o mnie nie wiecie. To tylko KREACJA"?

Bo to jest tak:

Jeśli jest miło, pięknie i dobrze, to jest prawda.

Jak zaczyna się kontrowersja, niespójność, rozjechanie wizji z rzeczywistością - to jest to kreacja.

Sobie wybierz. 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jah hxhbajs

To zdjęcie ostatnie jest straszne. Mała przebrana za chłopca. Nie ma już wątpliwości ze Buka oszalała, to jest chora psychicznie baba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Schudła schudła, często widzę ją na Olsztynie i naprawdę widać różnicę 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Jah hxhbajs napisał:

To zdjęcie ostatnie jest straszne. Mała przebrana za chłopca. Nie ma już wątpliwości ze Buka oszalała, to jest chora psychicznie baba...

Ale dlaczego przebrana za chlopca? Bo jest w spodniach? Nie ma takiego przepisu, ze dziewczynkom nie wolno nosic spodni. Na szczescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość ciekawe napisał:

Myślicie girls, że bubson coś w najbliższym czasie wstawi coś na yt? Gdzieś ostatnio komuś odpisała, że będzie filmik z tych feralnych urodzin cudnisia. Tylko ciekawe kiedy będzie ten wielki powrót? W grudniu? Na vlogmas? Czy jednak wcześniej, jak już jej się skończy hajs z wyprzedaży tych ciuchów?

Po pierwszej rozprawie, bo poki co jest dym 🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale dlaczego przebrana za chlopca? Bo jest w spodniach? Nie ma takiego przepisu, ze dziewczynkom nie wolno nosic spodni. Na szczescie!

Mala ma taką urodę a w takich ubraniach jeszcze mniej korzystnie wygląda 

Nie mowie żeby ją zaraz w odpustowe tiule ubierala ale bardziej kolorowo a nie takie ponure ubranka 

Na szczęście mogę jej gwarantować jak dziecko skończy 3-4 lata nie będzie jej tak łatwo ubieraćj jej  w coś czego młoda nie będzie chciala.

A gdy pójdzie  (o ile pójdzie ) do przedszkola będzie jeszcze lepiej 

U nas elza i Anna zagościły w domu zanim obejzalysmy z córką bajke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Po pierwszej rozprawie, bo poki co jest dym 🤫

Masz jakieś newsy? Podziel się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Po pierwszej rozprawie, bo poki co jest dym 🤫

Nie mam wiedzy w tym temacie ale jak to wygląda od strony formalnej? Bubbba  wchodzi z mala na salę a za nią glam familia z Mackiem? Czy tylko sami zainteresowani ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Masz jakieś newsy? Podziel się 🙂

No właśnie 

Co się dziele u familia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaa

L. Ma tak inny gust od mojego i moich znajomych, które maj a małe dzieci. Jak dla mnie wybiera najbrzydsze ubranka  i kolory ever 😞 niby drogie, firmowe ale dziecko wygląda w nich.... Jak w przysłowiu  8 dziecko stróża,  ale u niej to woznej  😉 jeszcze jak ona te sukmany woznej ubierze  i ta mała w tych szaro burych szmatkach  to Obraz nędzy i rozpaczy  😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to to
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Bo to jest tak:

Jeśli jest miło, pięknie i dobrze, to jest prawda.

Jak zaczyna się kontrowersja, niespójność, rozjechanie wizji z rzeczywistością - to jest to kreacja.

Sobie wybierz. 😄

 

Mnie tego pisać nie musisz, dla mnie to jasne, a pytania były czysto retoryczne. 😉 Kto potrafi dwa do dwóch dodać wnioski ma wyciągnięte - cyrk pod publiczkę i kreowanie alternatywnej rzeczywistości, a jak coś nie pójdzie i rypnie, jakieś szambo wybije, to się odwraca kota ogonem, opowiada o "kreacjach" i "chroni prywatność" . 😄 Zakładając, że w ogóle rozumie co to jest i dokąd sięga ta cała PRYWATNOŚĆ , bo granice wyglądają na dość płynne i w sumie niedookreślone. Raz nadaje z wyrka z hanym, rozanielona  i z wypiekami, innym razem wszystko tajne przez poufne, a dziecko nie ma imienia tylko pseudonim, ale nie przeszkadza jej to używać dziecięcia do reklamy na ig. Taka logika, taka konsekwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaa
2 godziny temu, Gość ciekawe napisał:

Myślicie girls, że bubson coś w najbliższym czasie wstawi coś na yt? Gdzieś ostatnio komuś odpisała, że będzie filmik z tych feralnych urodzin cudnisia. Tylko ciekawe kiedy będzie ten wielki powrót? W grudniu? Na vlogmas? Czy jednak wcześniej, jak już jej się skończy hajs z wyprzedaży tych ciuchów?

Nie twoja sprawa! Są ważniejsze sprawy niż brak filmiku do kawy  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bac

No i dla rownowagi po zajrzeniu na kafe, jest i zdjecie z ...enka - grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Masz jakieś newsy? Podziel się 🙂

W rodzinie cisza. Seniorka sie juz nie uzewnetrznia w pracy. Wiem piate przez dziesiate. W styczniu jeszcze cos na niego nadawala na korytarzach... ale zrobilo sie grubo i jest wojna i cichosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo
11 minut temu, Gość Aaaaaa napisał:

L. Ma tak inny gust od mojego i moich znajomych, które maj a małe dzieci. Jak dla mnie wybiera najbrzydsze ubranka  i kolory ever 😞 niby drogie, firmowe ale dziecko wygląda w nich.... Jak w przysłowiu  8 dziecko stróża,  ale u niej to woznej  😉 jeszcze jak ona te sukmany woznej ubierze  i ta mała w tych szaro burych szmatkach  to Obraz nędzy i rozpaczy  😕

Gust gustem, ale czy te ubranka nie mogą być ciut bardziej zbliżone rozmiarem do faktycznych wymiarów dziecka? Efekt wizualny byłby inny, a i dzieciakowi byłoby wygodniej. Wiadomo, że dziecko szybko rośnie, ale nie widuje się raczej  maluchów w takich grubo podkasanych  ubraniach jak po starszym bracie. Oszczędność oszczędnością, ale to już jest dziadostwo. Pincet + nie wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_to_ja

Moderator nie chce coś puścić mojego posta.

A dałam tam linka do artykułu wyborczej z wczoraj.

tytuł: "Czułam się, jakby ktoś porwał moje dziecko". Rodzice masowo oddają swoje dzieci w zamian za lajki

 

Cybersieroty, cyfrowe porwania, rodzice trolle i życie transmitowane na żywo w dobrowolnym "Truman Show". Dorasta pierwsze pokolenie urodzone w świecie mediów społecznościowych.

Historie z ostatnich kilku tygodni.

Czekam na autobus. Na przystanek z wózkiem, w którym siedzi dwuletnia dziewczynka, przychodzi młoda kobieta. Staje w cieniu i wyciąga telefon, a wtedy dzieje się magia: dziewczynka się prostuje i zaczyna poprawiać opaskę na główce. Wychyla się z wózka, wyciąga rączkę i woła: „Mama, będzie Instaglam! Pomachajmy wszystkim, hej, hej”. Matka włącza kamerę: „Właśnie wracam ze spaceru. Fajnie było, prawda?” – zwraca się do dziecka, które macha roześmiane do telefonu.


Polecam lekturę, chociaż Wy to wszystko wiecie, zresztą kontestujemy to tutaj od wielu, wielu miesięcy.

Lemur, mam nadzieję, że to czytasz i zrozumiesz, że przedmiotowe traktowanie dziecka to choroba naszych czasów, a nie "wielka miłość, którą widać na zdjęciach". Sprzedajesz swoje dziecko. I wiedz, że konsekwencje tego przyjdą prędzej, czy później.

Zresztą Kura to samo. I wiele innych prostaczek, typu Boogie Silver. Tu na plus jest Karolina ze Stylizacje - jednak można ukryć dobrze dziecko i nie traktować potomstwa jako źródła zarobku, lalek do przebierania, przedmiotu do wystawienia na oczy gawiedzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość o to to napisał:

Mnie tego pisać nie musisz, dla mnie to jasne, a pytania były czysto retoryczne. 😉 Kto potrafi dwa do dwóch dodać wnioski ma wyciągnięte - cyrk pod publiczkę i kreowanie alternatywnej rzeczywistości, a jak coś nie pójdzie i rypnie, jakieś szambo wybije, to się odwraca kota ogonem, opowiada o "kreacjach" i "chroni prywatność" . 😄 Zakładając, że w ogóle rozumie co to jest i dokąd sięga ta cała PRYWATNOŚĆ , bo granice wyglądają na dość płynne i w sumie niedookreślone. Raz nadaje z wyrka z hanym, rozanielona  i z wypiekami, innym razem wszystko tajne przez poufne, a dziecko nie ma imienia tylko pseudonim, ale nie przeszkadza jej to używać dziecięcia do reklamy na ig. Taka logika, taka konsekwencja.

Dzieciak jednym profilem na matke i siebie zarabia, to jest kjut. Zupelnie nie rozumiem akcji z ukrywaniem imienia w jej przypadku. No, ale to cala luska - zero logiki i brak racjonalnosci. Co zreszta pokazala swoim ostatnim zwiazkiem. No a teraz wstyd pozostal, bo piała nad wspaniałoscia haniego, a jest syf i mogila. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

W rodzinie cisza. Seniorka sie juz nie uzewnetrznia w pracy. Wiem piate przez dziesiate. W styczniu jeszcze cos na niego nadawala na korytarzach... ale zrobilo sie grubo i jest wojna i cichosza.

Był taki czas, że na niego i tutaj się straszne szambo lało, ciekawe kto to nakręcał? Czy ktoś od nich? czy tylko psychofanki - obrończynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana
5 godzin temu, Gość ...zawszeujadaja napisał:

Pod kilkoma zdjęciami były błagania psychofanek o zdradzenie filtra do zdjęc albo programu, w ktorym Larwi obrabia zdjęcia, bo karyny tez chcą miec takiego instagrama, ale Larwi oczywiscie nie dopowiedziala. Ona odpowiada tylko na komentarze wybitnie wlazące jej w dooopsko. Nawet zlewa zwykle przychylno-pochwalne komentarze. Komentarz musi byc wybitnie wlazodooopczy, zeby królowa dala swrduszko lub raczyła odpisac. W innym przypadku milczy a na neutralne albo komentarze z radami - odwarkuje. 

Pisała nie raz, ze używa lightrooma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość eee napisał:

Jaką wytrzymałość mają te huśtawki?

2 tony 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×