Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna

Polacy chleja na potęgę

Polecane posty

Gość Anna

 

Nie macie takiego wrażenia? Jechałam rano do pracy. Rzadko pracuje w soboty. Widzę mnóstwo osób na...ych w sztok...mldoych ludzi i tych starszych...  Do pracy mam pół godziny a widziałam już pijanych kilkanaście osób. Czy weekend równa się pijaństwo? Dlaczego Polacy tak często spędzają czas przy alko. 

Statystyki również pokazuja że pijemy coraz więcej. Jest społeczne przyzwolenie na picie i znikoma wiedza na temat alkoholizmu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bzdura. Jakieś prowo na zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moze mieszkasz w jakiejs okropnej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko źle forum wybralas . Był tutaj kiedyś temat o piciu alkoholu przy dzieciach i większość matek tutaj nie widzi nic złego np w codziennym.piciu piwka wieczorem . Wypicie w każdy weekend butli wina ? Przecież to norma i nic złego. 

Odpowiadając na twoje pytanie tak Polacy piją za dużo. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Autorko źle forum wybralas . Był tutaj kiedyś temat o piciu alkoholu przy dzieciach i większość matek tutaj nie widzi nic złego np w codziennym.piciu piwka wieczorem . Wypicie w każdy weekend butli wina ? Przecież to norma i nic złego. 

Odpowiadając na twoje pytanie tak Polacy piją za dużo. 

 

Hahahah, jestem właśnie u znajomych Francuzów w Bordeaux, od ośmiu dni u nich mieszkam. Wino jest do obiadu o 12 i do kolacji. Do obiadu kieliszek- dwa, ale do kolacji więcej. Żyją i mają się dobrze, cały kraj tak funkcjonuje i nikt się nie oburza na "wypicie butli wina". 

Masz jakieś problemy. 

 

Co do pijanych rano- to raczej objaw choroby alkoholowej, więc pytanie czy mamy w Polsce wielu alkoholików. Mamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

A co niby jest złego w odpowiedzialnym piciu alkoholu. Alkohol trzeba pić z umiarem i głowa. Nie ma w tym nic złego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×