Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czlonek 13 cm powinien wystarczyc kobiecie o normalnej budowie pochwy

Polecane posty

Gość gosc

wszystko powyzej to fanaberia, wyraz wyuzdania i hedonizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała

To bardzo możliwe ale trzeba wziąć pod uwagę że kobiety mają różne rozmiary tak jak i mężczyźni.  Przykładowo mój men ma 18 cm i często gęsto czuję ból zamiast przyjemności. Lepiej jest gdy mu nie stoi na full po alko😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😏😒😌
16 minut temu, Gość gosc napisał:

wszystko powyzej to fanaberia, wyraz wyuzdania i hedonizmu

Jak ci po 30 urośnie bebzol a prędzej czy później urośnie to będziesz mógł se tym rozmiarem w nosie dłubać co najwyżej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneserka

Mój men ma 50 cm i ... jego wychodzi mi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😏😒😌
2 minuty temu, Gość Koneserka napisał:

Mój men ma 50 cm i ... jego wychodzi mi ....

Chyba że wzrostem pomyliłeś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

praviki to mocno poyebane chore psychicznie (jak widac na kafe) ...e z ogromnymi kompleksami na punkcie swojego malego nieuzywanego robaka, o ktorym zakladaja co dzien wiele tematow i problemach psychicznych

zaden normalny psychicznie facet nie mowi, nie pisze non stop co dzien mieisiacami i latami o swoim fiu,cie i problemami z nim zwiazanymi calemu swiatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda

Współczuję kobiecie której facet ma 13.cm. Mój kochany ma 20.cm i seks jest boski. Początkowo czuć ból ale jak sie mokro robi to i pochwa się rozszerza. Na takim to az chce się skakać, nie to co na małym robaczku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość 😏😒😌 napisał:

Chyba że wzrostem pomyliłeś 

😂😂😂😂😂😂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardziej liczy się grubość, bo przy poślizgu gdy kobieta ma mokro cienki nic nie zdziała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość gosc napisał:

praviki to mocno poyebane chore psychicznie (jak widac na kafe) ...e z ogromnymi kompleksami na punkcie swojego malego nieuzywanego robaka, o ktorym zakladaja co dzien wiele tematow i problemach psychicznych

zaden normalny psychicznie facet nie mowi, nie pisze non stop co dzien mieisiacami i latami o swoim fiu,cie i problemami z nim zwiazanymi calemu swiatu

W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

praviki to mocno poyebane chore psychicznie (jak widac na kafe) ...e z ogromnymi kompleksami na punkcie swojego malego nieuzywanego robaka, o ktorym zakladaja co dzien wiele tematow i problemach psychicznych

zaden normalny psychicznie facet nie mowi, nie pisze non stop co dzien mieisiacami i latami o swoim fiu,cie i problemami z nim zwiazanymi calemu swiatu

To są socjo i psychopaci. Brak seksu plus inne zaburzenia ostro biją na dekiel. Codzinnie to widać w tych farmazonach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×