Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matkapolka4

Zmiana pracy po macierzyńskim cv

Polecane posty

Gość Matkapolka4

Hej

Za pół roku kończy mi się urlop macierzyński i chcę wrócić do pracy. Tzn nie do tego samego pracodawcy. Czeka mnie pisanie nowego cv. Czy pisalyscie o urlopie macierzyńskim czy wszystko liczylyscie jako praca? Co z L4? Miałam zagrożona ciążę i pawie od początku byłam na zwolnieniu. Jak to ująć? Jeżeli to wykresle to rzeczywistego doświadczenia mam pół roku czyli niewiele 🤨 wcześniej pracowałam ale niestety bez umowy. Jestem jeszcze młoda więc to nie jest tak że 10 lat nic nie robiłam. Od razu po studiach poszłam do pracy a potem niedługo dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ati

Ja wpisuję całość,  czyli również macierzyński.  W świadectwie pracy jest napisane ile było macierzyńskiego a ile tak naprawdę przepracowanych miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłam w takiej sytuacji. Na rozmowie kwalifikacyjnej zaznaczyłam, że jestem  na urlopie macierzyńskim, miałam wpisany ten czas normalnie w CV. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill

Nie informowałam w CV ile byłam na macierzyńskim czy L4. Byłam zatrudniona w takim i takim okresie. Świadectwo pracy nie interesowało ani obecnego "Pracodawcy" ani poprzedniego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matkapolka4

Okey. Dzięki za info 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×