Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wkurza mnie moja przyjaciółka

Polecane posty

Gość gosc gosć
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Autorka ma racje. Rzucenie pracy= nygusostwo. Jak można nie pracować i siedzieć w kieszeni faceta,tfu

a czy przypadkiem nie facet powinien utrzymać rodziny?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćć

Ej, równouprawnienie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawe kto wam emeryturę wypłaci kiedyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ciekawe kto wam emeryturę wypłaci kiedyś 

nie martw się, jestem kobietą niepracującą, ale zabezpieczoną. I nikomu się nie tłumaczę, bo po co? Mam miesieczne dochody nie robiąc nic takiego, odprowadzam podatki, co miesiąc kasa jest teraz więc i na emeryturze bedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak, mam.

No to macie pewnie wspólne tematy. Jeśli kiedyś faktycznie byłyście blisko, może warto szczerze zapytać czy tylko tak to odbierasz, czy Cię ostatnio unika. Czasami sobie coś ubzduramy, a w rzeczywistości jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ciekawe kto wam emeryturę wypłaci kiedyś 

A może wypracowałam już "dobrą emeryturę". Pracowałam już na studiach. Skąd wiesz ile mam lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Ciekawe kto wam emeryturę wypłaci kiedyś 

Najlepiej to tak innym właśnie zaglądać do portfela  🙂 wstydź się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama mam pracę na etat, ale nie rozumiem kobiet, które mają problem z tym, że inne nie pracują. Jak komuś to pasuje, to co was to tak boli, to jest ich życie, one będą się martwić o swoje emerytury a nie wy. Zajmijcie się swoją pracą, swoimi emeryturami i swoim życiem. Ja swojej pracy nie chciałabym zostawić, ale rozumiem, że komuś odpowiada siedzenie w domu. Nie każdy musi żyć wg moich standardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sama mam pracę na etat, ale nie rozumiem kobiet, które mają problem z tym, że inne nie pracują. Jak komuś to pasuje, to co was to tak boli, to jest ich życie, one będą się martwić o swoje emerytury a nie wy. Zajmijcie się swoją pracą, swoimi emeryturami i swoim życiem. Ja swojej pracy nie chciałabym zostawić, ale rozumiem, że komuś odpowiada siedzenie w domu. Nie każdy musi żyć wg moich standardów.

Dobrze powiedziane, każdy robi po swojemu. 

Zauważyłam pewne trendy na instagramie, jak pracujące mamy cisną po tych co "siedzą w domu". Każdy ma prawo robić jak uważa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka
17 minut temu, Gość Gośćć napisał:

Ej, równouprawnienie mamy.

a ja jestem ksieżniczkom i już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najlepszy tekst- siedzi w domu. No na pewno siedzi i nic nie robi. Oj kobity 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A mnie szkoda takich jak Ty

Zazdrość Cię zżera 🙂

Dokladnie!!! Bo pewnie nie moze sobie pozwolic na rzucenie pracy bo malo zarabiacie i cie wkurza, ze ona sobie siedzj w domu, gotuje i oglada tv a ty zapierniczasz  bo nie masz wyjscia haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domowa
27 minut temu, Gość gość napisał:

Ciekawe kto wam emeryturę wypłaci kiedyś 

a nie przyszło Ci do głowy że niektórzy nie mogą pogodzić wszystkich obowiązków. Praca na zmiany, czy w weekendy niekoniecznie jest dla wszystkich kobiet. Są mamy chorych dzieci, od razu trzeba czepiać się o emeryturę? Co cię to obchodzi w ogóle? Patrz na siebie i swój kurnik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Olaa napisał:

Dokladnie!!! Bo pewnie nie moze sobie pozwolic na rzucenie pracy bo malo zarabiacie i cie wkurza, ze ona sobie siedzj w domu, gotuje i oglada tv a ty zapierniczasz  bo nie masz wyjscia haha 

to co kobitki, po kawce? co oglądamy w tv?  🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Olaa napisał:

Dokladnie!!! Bo pewnie nie moze sobie pozwolic na rzucenie pracy bo malo zarabiacie i cie wkurza, ze ona sobie siedzj w domu, gotuje i oglada tv a ty zapierniczasz  bo nie masz wyjscia haha 

ale pracuje PRACUJE, pewnie ma pomoc przy domowych obowiązkach teściowej, mamy itd. Zakupy porobione, poprasowane to na inną patrzy i myśli, że "siedzi w domu". Bo samo się wszystko robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja np. musiałam rzucić pracę , bo ciàgłe zmiany w grafiku były już po prostu nie do zaakceptowania. Musiałam wybierać, alo widywać rodzinę, albo pracować na opłacenie opiekunki od rana do wieczora i ich nie widywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria LOCK

cześć
  Jestem matką i robię szybkie pożyczki w ciągu 1 godziny można

Jestem w Polsce i udzielam szybkiej pożyczki, jeśli przestrzegasz moich warunków
pożyczka prywatna od 3000 zł do 9000.000,00 zł do 2% stawki

Whatsaps: +33 755966288
kontakt: +33 755966288
email: luizaaguiero0001@gmail.com

sformułował twoją prośbę

kwota pożyczki: ................................?

okres spłaty: ............................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jej dziecko chodzi do drugiej klasy. Rzuciła pracę jakieś pół roku temu, teraz mąż ich utrzymuje.  Prowadza dziecko, sprząta, gotuje , robi zakupy. Ogólnie robi wszystko oprócz pracy. Moim zdaniem siedzenie na łasce faceta to upodlenie na maxa.  Jak można w ogóle tak żyć? Przecież dziecko to później wypomni, że ma matkę niedojde i nieroba. To samo facet. Nie lubie takich kobiet. Już nawet chyba nie mam o czym z nią rozmawiać . Ma też dziwnym trafem teraz mniej czasu niż miała jak pracowała... o co chodzi????

Oj nie ładnie. Nie jesteś jej przyjaciółką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie mam nic do kobiet niepracujących tylko ze zauważyłam ze takie zawsze maja najmniej czasu i wiecznie „muszę lecieć” ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jej dziecko chodzi do drugiej klasy. Rzuciła pracę jakieś pół roku temu, teraz mąż ich utrzymuje.  Prowadza dziecko, sprząta, gotuje , robi zakupy. Ogólnie robi wszystko oprócz pracy. Moim zdaniem siedzenie na łasce faceta to upodlenie na maxa.  Jak można w ogóle tak żyć? Przecież dziecko to później wypomni, że ma matkę niedojde i nieroba. To samo facet. Nie lubie takich kobiet. Już nawet chyba nie mam o czym z nią rozmawiać . Ma też dziwnym trafem teraz mniej czasu niż miała jak pracowała... o co chodzi????

Nienawidzę ludzi jak ty, których kręci mieszanie błotem. Nie masz żadnej przyjaciólki, wymyslasz na poczekaniu post w chwytliwym temacie dla gawędzi. Karmisz się nienawiścia, lecz się zaburzona ...ko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie mam nic do kobiet niepracujących tylko ze zauważyłam ze takie zawsze maja najmniej czasu i wiecznie „muszę lecieć” 😉

One mają czas, tylko nie chce im sie z wami gadac 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość aaa napisał:

One mają czas, tylko nie chce im sie z wami gadac 😛

Mnie się tez nie chce z nimi gadać ale głupot nie gadam, ze czasu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×