Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilona

Usg przez brzuch od kiedy? Płeć kiedy?

Polecane posty

Gość Ilona

Hej dziewczyny kiedy miałyście 1 usg przez brzuch? 

Kiedy widać płeć ? Widzę oferty w necie że od 14 tyg określają i zastanawiam się czy to nie ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze usg przez brzuch miałam 12+3 podczas badań prenatalnych (chyba było wtedy łączone przez brzuch i przezpochwowe). Lekarz podejrzewał płeć, która się sprawdziła najpierw w 17 tc i potem potwierdzenie w 21tc. Wszystko zależy od tego, jak dziecko się układa i współpracuje, bo jak się odwraca i zasłania to najlepszy sprzęt nie pomoże 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Usg przez brzuch miałam w 8-9 tygodniu. Płeć poznalam w 13 tygodniu ( nawet miałam nadzieję, że się pomylił... Ale nie...) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nigdy nie miałam dopochwowego, tylko przez brzuch. A płeć w obu ciazach poznałam na badaniu polowkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Usg przez brzuch miałam w 8-9 tygodniu. Płeć poznalam w 13 tygodniu ( nawet miałam nadzieję, że się pomylił... Ale nie...) 

Czyli już widać. Zastanawiam się czy zrobić. Z drugiej strony kusi mnie nie sprawdzać i mieć niespodziankę przy porodzie 😅 mnie obojętne ale mąż nastawiony na córkę, teść na wnuka 😂😂😂 dom wariatów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja miałam pierwsze USG przez brzuch w 10 tygodniu. Lekarz powiedział, że spróbujemy w ten sposób, bo u części kobiet już wtedy ładnie widać, a u niektórych jeszcze nie i trzeba robić przezpochwowe. Płeć "poznałam" podczas pierwszych badań prenatalnych w 12 tyg, lekarz powiedział, że na 51% dziewczynka 🤣 Potwierdziło się w 17 tygodniu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Ja byłam jak to lekarz określił "mało przezierna" i aby dobrze wykonać USG połówkowe to też jeszcze zrobił część badania przez pochwę 😕 

Ale to chyba też zasługa łożyska umiejscowionego na przedniej ścianie macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierwsze usg przez brzuch ok 11/12 tc a płeć ok 20tc wcześniej były tylko podejrzenia że dziewczynka bo siusiaka nie widzieli ale oficjalnie potwierdzono właśnie ok 20 tc kiedy ładnie ułożyła sie pupą do ekranu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×