Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inga

Czy on chce wrócić?

Polecane posty

Gość Rambo

Jestem kobietą. 

Małą męską melepetą.

Wodą, ogniem, burzą, kupą na dnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Na razie mam wyzuty istnienia z wora mego niespelnienia. Spakowałem się do szkoły a ty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój... Facet Cię rzucił dla innej, bo mu się znudzilaś albo tamta była "lepsza", ale musiała mu dać kosza i im się nie ułożyło, więc próbuje wrócić do "bezpiecznej przystani", czyli Ciebie. Nie kierują nim żadne uczucia, po prostu nie chce mu się od nowa bajerować kolejnej laski aby mieć seks, więc woli odezwać się do byłej licząc na to, że dasz mu drugą szansę. Nie dlatego, że za Tobą tęsknił - i tak będziesz tylko kołem zapasowym, żeby mógł się wyżyć, a w międzyczasie pewnie będzie szukał takiej, która mu bardziej odpowiada. Nie rozumiem jak można tego nie widzieć... Niestety, Ty jesteś zaslepiona miłością, a on jedynie brutalnie kalkuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówa
46 minut temu, Mizo napisał:

Daj spokój... Facet Cię rzucił dla innej, bo mu się znudzilaś albo tamta była "lepsza", ale musiała mu dać kosza i im się nie ułożyło, więc próbuje wrócić do "bezpiecznej przystani", czyli Ciebie. Nie kierują nim żadne uczucia, po prostu nie chce mu się od nowa bajerować kolejnej laski aby mieć seks, więc woli odezwać się do byłej licząc na to, że dasz mu drugą szansę. Nie dlatego, że za Tobą tęsknił - i tak będziesz tylko kołem zapasowym, żeby mógł się wyżyć, a w międzyczasie pewnie będzie szukał takiej, która mu bardziej odpowiada. Nie rozumiem jak można tego nie widzieć... Niestety, Ty jesteś zaslepiona miłością, a on jedynie brutalnie kalkuluje 🙂

 Święta racja! Absolutnie nie wracaj do niego, on chce tylko Cię wykorzystać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Mrówa napisał:

 Święta racja! Absolutnie nie wracaj do niego, on chce tylko Cię wykorzystać 

Ale jak wykorzystać? To kobietom seks nie sprawie przyjemności, tylko cierpią i są rzekomo "wykorzystane"? Takie rzeczy tylko na kafeterii. Albo w gimnazjum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×