Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lulo

Aborcja

Polecane posty

Gość Lulo

Hej kafeterianki, ostatnio zastanawialam się jaka aborcja lepsza, lyzeczkowanie czy tabletki. Plod ma 15tygodni wiec nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Lulo napisał:

Hej kafeterianki, ostatnio zastanawialam się jaka aborcja lepsza, lyzeczkowanie czy tabletki. Plod ma 15tygodni wiec nie wiem 

Najlepsza jest aborcja twojego mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pina

A jaki jest powód że chcesz zabić płód?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Pina napisał:

A jaki jest powód że chcesz zabić płód?? 

Nie da się zabić płodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Lulo napisał:

Hej kafeterianki, ostatnio zastanawialam się jaka aborcja lepsza, lyzeczkowanie czy tabletki. Plod ma 15tygodni wiec nie wiem 

W 15 tygodniu ciąży żaden lekarz nie zrobi łyżeczkowania. Tak samo jak w 15 tygodniu ciąży tabletki, które można kupić na WoW też nie są skuteczne. Trzeba było o aborcji myśleć wcześniej. Żeby nie było, popieram wybór ale tutaj autorka wykazuje się głupotą czekając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

W 15 tygodniu ciąży żaden lekarz nie zrobi łyżeczkowania. Tak samo jak w 15 tygodniu ciąży tabletki, które można kupić na WoW też nie są skuteczne. Trzeba było o aborcji myśleć wcześniej. Żeby nie było, popieram wybór ale tutaj autorka wykazuje się głupotą czekając.

A dlaczego głupota? Może przy okazji siebie wyeliminuje, co byłoby pożyteczne dla społeczeństwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A dlaczego głupota? Może przy okazji siebie wyeliminuje, co byłoby pożyteczne dla społeczeństwa 

Ja tam nie oceniam jej wyboru. Ale po części masz rację, to ona będzie ponosiła ewentualne konsekwencje tego czekania. W najlepszym wypadku tabletki nie zadziałają i dojdzie do uszkodzenia płodu, który będzie musiała donosić do końca ciąży. Ale to jej sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŚĆ GOŚĆ

15 tyg, dzidzius ma juz 10 cm i włoski na głowie. Są ludzie którzy potrafia zabic , innego człowieka, wiec czemu nie płód który juz czuje.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość DOŚĆ GOŚĆ napisał:

15 tyg, dzidzius ma juz 10 cm i włoski na głowie. Są ludzie którzy potrafia zabic , innego człowieka, wiec czemu nie płód który juz czuje.. 

 

Jaki dzidziuś? To nadal jest płód, a nie dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŚĆ GOŚĆ
7 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Jaki dzidziuś? To nadal jest płód, a nie dziecko. 

tak ale juz ssie paluszka, łyka wody płodowe , wiec tez sika. Ma juz brwi, a jego buzia przypomina buzie noworodka.

płód jest nawet 39tyg, kiedy dzieko moze zyc juz samodzielnie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla

Znowu to lewackie prowo. A próbowałaś zrobić kupę a potem ją zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
49 minut temu, Gość DOŚĆ GOŚĆ napisał:

tak ale juz ssie paluszka, łyka wody płodowe , wiec tez sika. Ma juz brwi, a jego buzia przypomina buzie noworodka.

płód jest nawet 39tyg, kiedy dzieko moze zyc juz samodzielnie.

 

 

15 tydz to zdecydowanie za pozno na aborcje, ale to dalej plod, juz bardziej rozwiniety. 

a to ze laska glupia i mogla myslec zawczasu to inna sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŚĆ GOŚĆ
20 minut temu, Gość Karla napisał:

Znowu to lewackie prowo. A próbowałaś zrobić kupę a potem ją zjeść?

nie, ale kiedys ktoś oferował mi 500 zł , za to ze będzie mógł mi nasrać do buzi 😄 Dawno to było i inne pieniadze:D oj długo, długo przed 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość DOŚĆ GOŚĆ napisał:

tak ale juz ssie paluszka, łyka wody płodowe , wiec tez sika. Ma juz brwi, a jego buzia przypomina buzie noworodka.

płód jest nawet 39tyg, kiedy dzieko moze zyc juz samodzielnie.

 

Ale w 15 tygodniu ciąży płód nie jest w stanie przeżyć poza macicą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

W twoim wypadku łyżeczkowanie. Jeśli dziecko ma więcej niż 8 tyg ciężko żeby wszystko poleciało samo. Po tabletkach możesz być zmuszona poddać się łyżeczkowaniu bo coś zostanie. (Nie koniecznie ale istnieje taka możliwości) drugi fakt to taki że im większa ciąża tym bardziej się krwawi a przy łyżeczkowaniu wszystko wygrzebią i lekko plamisz kilka dni. 

Straciłam 4ciąże i 4x się zastanawiałam nad tym tematem. Tak mi polecali lekarze. Najgorzej zniosłam samoistne poronienie bez łyżeczkowania, biegałam z podpaską 6tyg bo jak prawie skończyłam krwawic to dostałam miesiączkę. Później decydowałam się na zabiegi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Ewa napisał:

W twoim wypadku łyżeczkowanie. Jeśli dziecko ma więcej niż 8 tyg ciężko żeby wszystko poleciało samo. Po tabletkach możesz być zmuszona poddać się łyżeczkowaniu bo coś zostanie. (Nie koniecznie ale istnieje taka możliwości) drugi fakt to taki że im większa ciąża tym bardziej się krwawi a przy łyżeczkowaniu wszystko wygrzebią i lekko plamisz kilka dni. 

Straciłam 4ciąże i 4x się zastanawiałam nad tym tematem. Tak mi polecali lekarze. Najgorzej zniosłam samoistne poronienie bez łyżeczkowania, biegałam z podpaską 6tyg bo jak prawie skończyłam krwawic to dostałam miesiączkę. Później decydowałam się na zabiegi. 

Straciłaś 4 ciążę? Chyba je wyskrobalas a nie straciłaś. Jak można być tak lekkomyślnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŚĆ GOŚĆ
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Straciłaś 4 ciążę? Chyba je wyskrobalas a nie straciłaś. Jak można być tak lekkomyślnym?

po co teakie głupie teksty? znasz sytuacje? moze jakas wada genetyczn, serduszko przestaje bic!?a ty jak hiena cmentarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość DOŚĆ GOŚĆ napisał:

tak ale juz ssie paluszka, łyka wody płodowe , wiec tez sika. Ma juz brwi, a jego buzia przypomina buzie noworodka.

 

 

 

I konia wali 😂 weź się lecz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Straciłaś 4 ciążę? Chyba je wyskrobalas a nie straciłaś. Jak można być tak lekkomyślnym?

Tak straciłam. Wszytskie w 1 trymestrze, a to sie nie pojawiło się serduszko, a to puste jajo, a to się zatrzymało w 10 tyg mimo że nie krwawiłam. Dowiadywałam się na następnym badaniu że niemam akcji serca i byłam zmuszona postanowić jak zakończyć ciąże. Tylko puste jajo poroniłam sama, w innych przypadkach potrzebowałam zabiegu. Mam nadzieję że masz w sobie na tyle pokory żeby ci się chociaż głupio zrobiło po tym co napisałaś. Liczę na to że kiedyś przydarzy ci się podobna sytuacja , karma wraca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulga
3 godziny temu, Gość DOŚĆ GOŚĆ napisał:

15 tyg, dzidzius ma juz 10 cm i włoski na głowie. Są ludzie którzy potrafia zabic , innego człowieka, wiec czemu nie płód który juz czuje.. 

 

Twój stary spuszcza co kilka dni miliony waszych kochanych dzieciaczków do kibla waląc konia. Żyjesz pod jednym dachem z morderca szmato i nie przeszkadza ci to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jest człowiek!!! Od momentu zagniezdzenia się w macicy jest człowiekiem!! I każdy z nas taki był. A ty autorko jeśli zdecydujesz się zabić tego człowieka to nie zapomnij o sterylizacji aby nikt więcej nie musiał przez ciebie cierpiec i ginąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŚĆ GOŚĆ
1 minutę temu, Gość Ulga napisał:

Twój stary spuszcza co kilka dni miliony waszych kochanych dzieciaczków do kibla waląc konia. Żyjesz pod jednym dachem z morderca szmato i nie przeszkadza ci to. 

tez uwazam ze PiS powinno dawac 500+ na kazdego plemnika 😛 Nie jestem przeciwna aborcji na wczesny etapie, nie moja sprawa, jednak kobeta idac do łozka z facetem wie jakie moja byc konsekwencje! Postawa" a moze tym razem sie upiecze" jest szczytem ...izmu i nieodpowiedzialnosci. Tylko w skrajnych przypdkach  kobieta orientuje sie ze jest ciazy dopiero  w 15tyg. Skad autorka wie ze to juz 15 tyg? Moze wlasnie stad ,ze jest najwieksza ...ka swiata i czekala tak dlugo by zabic dziecko.... nie usunac zlepek nierozwinietych komórek, a zabic płód ktory wygladem przypomina człowieka, a jego malutkie ciałko juz wykonuje pewne funkcje fiziologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam ja sie podpinam z innym pytaniem.  kochałam sie z partnerem był to poczatek dni plodnych na drugi dzień pojawiły sie plamienia brązowe z domieszką krwi. Zaznaczam że prezerwatywa się nie sunela ani nie pękła . Co to oznacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Witam ja sie podpinam z innym pytaniem.  kochałam sie z partnerem był to poczatek dni plodnych na drugi dzień pojawiły sie plamienia brązowe z domieszką krwi. Zaznaczam że prezerwatywa się nie sunela ani nie pękła . Co to oznacza ?

Za mocno wsadził i jakieś naczynko pękło. Czasami się zdarza. Plamienie brązowe bo krwi odrobinka i się utleniła zanim wyszła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Zaznaczam że po tym dniu co były plamienia na drugi dzień pojawił sie przezroczysty śluz jak białko kurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Za pozno juz na tabletki. Lyzeczkowanie i wez sobie przy okazji odrazu spirale wloz. Pod narkoza wszytsko za jednym zamachem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×