Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sanrxx

Gdzie można znaleźć i zdobyć nowych znajomych, poznać nowych ludzi

Polecane posty

Pytanie jest może trochę śmieszne ,ale jestem ciekawa gdzie można poznać nowych ludzi . Może ktoś ma jakąś ciekawą historie gdzie poznał w przypadkowym miejscu osobę która stała się jego dobrym znajomym 

Prócz przez portale randkowe i inne takie , bardziej chodzi mi o konkretne miejsca ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi

Sam chciałbym to wiedzieć... Nie mam żadnych znajomych, mimo że próbuję inicjować kontakt, mam zainteresowania i poczucie humoru, jestem pomocny i uczciwy. A mimo to ani w szkole, ani teraz na studiach nie znalazłem żadnej osoby, z którą mógłbym gdzieś wyjść i się spotkać.

Udawało mi się jedynie poznać parę osób za granicą. Z nimi mam dobry kontakt, ale niestety nie mieszkają w mojej okolicy, więc nie mam możliwości spotykać się z nimi na co dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ludzi w sensie znajomych, czy zwiazek? Najczesciej poznaje sie ich w pracy, albo na uczelni i pozostaja nimi na bardzo dlugo ci drudzy- tak jak u mnie. reszta to tylko takie kolezkowanie typu wyjscie na piwko. Niedawno - przed calym koronawirusem - wrocilam z uk do domu, bo dostalam dobry kontrakt w nowej pracy i musze stwierdzic, ze duzo moich znajomych powyjezdzalo do innych krajow lub pozakladalo rodzxiny w innych miastach. Jedyny kontakt z nimi ogranicza sie do rozmow video na messengerze. Dobrze, ze mam ta siostre to z nia wychodze lub sie odwiedzamy. Ooglnie po takich powrotach duzo ludzi ma z tym problem, ale nie kazdy potrafi sie do tego przyznac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KLAUN96 napisał:

TwojaMuuza- Przez net kiepawo idzie... Ludzie tylko pisza bo pisza a spotkac sie Nie chca...:/

Zależy z kim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Pampasgräs silvervit napisał:

To prawda, ale po ci wszyscy znajomi? Tyko czas zabierają.😉

Właśnie , dlatego ja nie potrzebuję  znsjomych🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na spędach miłośników gier planszowych. Na imprezie integracyjnej na podwórku przed blokiem😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Qwerty82 napisał:

Chyba masz większe szczęście do sąsiadów, bo u mnie niektórzy nie potrafią nawet na dzień dobry odpowiedzieć 😞

Tak, do sąsiadów mam wyjątkowe szczęście. W klatce obok trafila się osoba, która zorganizowała życie towarzyskie dla ludzi z bloku. Dzieki niej poznałam nowych przyjaciół w wieku, gdy już każdy sobie rzepkę skrobie i wypina się na znajomych. W tym momencie to są dla mnie najblizsi znajomi i czuję się trochę jakbym mieszkała w akademiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×