Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Edgar

Kombinezony od Chinczyka

Polecane posty

Gość Edgar

Co się znowu stalo z wątkiem o Gosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Aaaammmm, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale prawdą jest że wszystkie te kombinezony są paskudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Przewijałam tylko do mierzenia kombinezonów. Ja przepraszam ale ona je zamówiła dla beki czy serio w którymkolwiek miała zamiar chodzić ?:D No ewentualnie nadawały się do spania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość ola napisał:

Przewijałam tylko do mierzenia kombinezonów. Ja przepraszam ale ona je zamówiła dla beki czy serio w którymkolwiek miała zamiar chodzić ?:D No ewentualnie nadawały się do spania 😄

Ja myślę, że chciała się odstawić, ale że były brzydkie i ona w nich okropnie wyglądała, więc zrobiła sobie z tego bekę. Myślicie, że wcześniej sobie ich nie przymierzyła? Wiedziała, że wywaliła pieniądze w błoto więc udaje wyluzowaną, jednak na twarzy rozczarowanie widać. No cóż chciała może i dobrze, chciała wyglądać bardziej kobieco, a wyszło jak wyszło. Przydałaby się jej jakaś koleżanka, która umiałaby jej doradzić. Chociaż ona raczej z tych, co nie lubi rad innych, więc wygląda jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W12

Jesli chce wygladac seksownie I kobieco, poeinna unikac obcislych ubran. Ona nie ma ladnej talii ani bioder. Taki chlopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość ola napisał:

Przewijałam tylko do mierzenia kombinezonów. Ja przepraszam ale ona je zamówiła dla beki czy serio w którymkolwiek miała zamiar chodzić ?:D No ewentualnie nadawały się do spania :D

Myslę, że Gocha  chciała się odstawić, a że też przy okazji przyoszczędzić to wybrała ciuchy z aliexpress. Wiec tez musiała liczyć się z tym, ze ubrani beda się duuuuzo różnic od zdjęć na stronie i wyjdzie z tego po prostu beka. Swoją droga- paskudne te ciuchy. To juz lepiej zapłacić raz a porządnie w sklepie stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Myslę, że Gocha  chciała się odstawić, a że też przy okazji przyoszczędzić to wybrała ciuchy z aliexpress. Wiec tez musiała liczyć się z tym, ze ubrani beda się duuuuzo różnic od zdjęć na stronie i wyjdzie z tego po prostu beka. Swoją droga- paskudne te ciuchy. To juz lepiej zapłacić raz a porządnie w sklepie stacjonarnym.

Dokładnie. Pójść, poprzymierzać, obejrzeć się z każdej strony i nawet bez drugiej osoby, coś by sobie może wybrała. Chociaż wątpię, bo mam wrażenie, że Gosia nie wie w czym jej ładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Dokładnie. Pójść, poprzymierzać, obejrzeć się z każdej strony i nawet bez drugiej osoby, coś by sobie może wybrała. Chociaż wątpię, bo mam wrażenie, że Gosia nie wie w czym jej ładnie. 

No owszem, ona nie umie sobie ubrań dobrać żeby ładnie wygladać. Ale chociaż nie kupilaby totalnej porażki jak np. ten drugi jasnoszary kombinezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z wszystkich tych kombinezonow mozna zrobic dwuczesciowe cacka tylka trzeba umiec szyc a ona robi makramy wiec niby zmysl artystyczny ma ...ale pewno jej sie nie chce . sponsorzy daja kase mozna wyrzucic i sie posmiac z naiwniakow. Oj Gosia  nieladnie.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Z wszystkich tych kombinezonow mozna zrobic dwuczesciowe cacka tylka trzeba umiec szyc a ona robi makramy wiec niby zmysl artystyczny ma ...ale pewno jej sie nie chce . sponsorzy daja kase mozna wyrzucic i sie posmiac z naiwniakow. Oj Gosia  nieladnie.😉

Najwyzej odda do charity shopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odnoszę wrażenie, że uwaga na samym końcu filmu, tzn, że kupiła kombinezony za pieniądze z Patronite była tam umieszczona całkiem nieprzypadkowo, na zasadzie- a jednak mi wpłacają , widzicie? W poprzednim temacie był tu przecież wałkowany wątek o patronite Gosi, w sensie że to ogólnie żenada jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Odnoszę wrażenie, że uwaga na samym końcu filmu, tzn, że kupiła kombinezony za pieniądze z Patronite była tam umieszczona całkiem nieprzypadkowo, na zasadzie- a jednak mi wpłacają , widzicie? W poprzednim temacie był tu przecież wałkowany wątek o patronite Gosi, w sensie że to ogólnie żenada jest.

Dalej uważam ze wpłacanie jej kasy na patronajt jest żenadą. Pewnie Gosia chce podkreślić, że wywiązuje się z obietnic na patronajcie- że kasa idzie na testy do filmów.

jeszcze 3 takie zamówienia z aliexpress i Gocha bedzie mogla nagrac film z cyklu „niezgodność produktu z opisem”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia

Ja mysle ze Gocha ma chrapke na swojego kolege geja. Pewnie dla niego chciala sie tak odstawic a ze wyszlo jak wyszlo... dzis tez sie spotkali on dodal story. Ona chyba by chciala zyc z nimi w trojkacie. Byc moze on zmieni dla niej orientacje. Gocha na rodzicow sie wypielas Ross cie olal dla Margaret to chociaz tego kolegi sie 3maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cgi

Ona to porażka a najbardziej paskudnie wygląda w tych dziarach fuuuuj i choćby założyła ładna kiecke czy inny ciuch to ja zawsze bedzie szpecic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Coś nowego u Gochy? Widziałam że nowa maseczka wjechała na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2019 o 08:58, Gość ola napisał:

Przewijałam tylko do mierzenia kombinezonów. Ja przepraszam ale ona je zamówiła dla beki czy serio w którymkolwiek miała zamiar chodzić ?:D No ewentualnie nadawały się do spania 😄

poliester do spania?? 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×