Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Llsksm

Alkoholik to inaczej smakosz piwa

Polecane posty

Gość Llsksm

Znajomy wypija codziennie lare piw puszkowych,mowi o sobie ze jest smakoszem piwa bo pije ciagle te same tanie puszkowe...ktos z nim mieszka i mowi ze czasem 2 czasem 4, w sobote od 12.00 po kilkanascie piw....ale mowi ze jest smakoszem,najgorszy jest jego pesymizm bo tylko gada o zlych rzeczach i ma zero usmiechu na twarzy,twarz bez emocji...moze to wlasnie wplyw alkoholu codziennego na mozg...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ty ile dziś wypilas? Czy od wczoraj cię trzyma? Bo piszesz jak nietrzeźwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajnik
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A ty ile dziś wypilas? Czy od wczoraj cię trzyma? Bo piszesz jak nietrzeźwa.

Cholera  wie co ona bierze, ale niezle ja trzepie 🥴🤪 bo siedzi tutaj i w kolko te same  tematy zaklada,  juz storys z kolei zaklada i raczej  na tym sie nie skonczy. 

Biedny  czlowiek  z niej  , w tej swojej  walce z "alkoholikami " totalnie stracila rozum i nawet nie widzi, ze to ona sama najbardziej potrzebuje leczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no, bo o teściowej można zakładać 10 tematów tygodniowo ale o alkoholu 2 tematy pierwszy raz od lat i już trzęsawki dostajecie. żeby nie było mam w nosie wasze wojenki i to kto ma rację ale faktycznie wasza usilnia negacja tematu i kpiny z tego, o czymś jednak świadczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

no, bo o teściowej można zakładać 10 tematów tygodniowo ale o alkoholu 2 tematy pierwszy raz od lat i już trzęsawki dostajecie. żeby nie było mam w nosie wasze wojenki i to kto ma rację ale faktycznie wasza usilnia negacja tematu i kpiny z tego, o czymś jednak świadczą.

idz sie lecz 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

idz sie lecz 👋

Ja nie muszę za to wy wszystkie na czele z autorką powinnyście 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przeciez nikt nie jest alkoholikiem,on jest tylko smakoszem,on  pije  dla odprezenia,dla humoru na imprezie..

Wypieraja fakt, ze maja problem,gdy nie moga sie powstrzymac by nie wypic codziennie chocby 1 pifka..

 Sa uzaleznieni tak samo jak od fajek, czekolady,  seksu, zakupow, netu itp.

Alkoholik to patol, a smakosz to cool..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×