Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Co myslicie o kobiecie ktora pisze

Polecane posty

Gość Gosc

Ale co obchodzi cie czyjas zdrada? Czy nie jest tak ze wszyscy popelniamy bledy?

Ja akurat nie zdradzam ale nie czuje sie lepsza czy gorsza osoba z tego powodu. Po prostu sa ludzie ktorzy to robia i ktorzy nie robia. Dlaczego mialabym kogos takiego wyzywac? Nie, po prostu to jego/jej sprawa. Nie dotyczy mnie to. Nic o tym nie sadze. A Ty? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

To po co to jest forum uczuciowe skoro nie mozna spokojnie napisac o uczuciach i o lawie bo zaraz sie zostanie napadnietym werbalnie przez kogos "porzadnego"? 

A czemu na uczuciowym a nie na erotycznym?Sama pisałaś że sex nie ma związku z miłością to jakie uczucia?ja tam uczuć nie widzę raczej ,,huć"i ,,chcicę"Epatowaniengoła piątą publicznie uważam za niesmaczne idź na ero. Erotomanow tam nie brakuje.Pomyliłeś działy.Demoralizujesz innych.Podobno tu dzieci wchodzą to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale co obchodzi cie czyjas zdrada? Czy nie jest tak ze wszyscy popelniamy bledy?

Ja akurat nie zdradzam ale nie czuje sie lepsza czy gorsza osoba z tego powodu. Po prostu sa ludzie ktorzy to robia i ktorzy nie robia. Dlaczego mialabym kogos takiego wyzywac? Nie, po prostu to jego/jej sprawa. Nie dotyczy mnie to. Nic o tym nie sadze. A Ty? 

 

Zdrade nazywasz błędem?Nie mam więcej pytań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A czemu na uczuciowym a nie na erotycznym?Sama pisałaś że sex nie ma związku z miłością to jakie uczucia?ja tam uczuć nie widzę raczej ,,huć"i ,,chcicę"Epatowaniengoła piątą publicznie uważam za niesmaczne idź na ero. Erotomanow tam nie brakuje.Pomyliłeś działy.Demoralizujesz innych.Podobno tu dzieci wchodzą to prawda?

I znowu zaczynasz. 

1. To ty tak uwazasz, ty to wymysliles.

Ja nic takiego nie napisalem.

2. Bo chce czytac o uczuciach a magma goraca mi kojarzy sie z uczuciem a nie ero

3. Jezeli tobie kojarzy sie magma z ero to sorry ale to nie mam problem? 

4. Inwektywy nie demoralizuja? 

5. Nie bedziesz mi mowic co mam robic

6. Spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na zlosc tobie bede pisac o magmie bo ty masz problem z magma i celoeo bede o tym pisac zebys sie denerwowala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie też nie obchodzi czyjaś zdrada, niech se zdradzają ile wleżie ich życie nie moje, każdy ma tak jak chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zdrade nazywasz błędem?Nie mam więcej pytań!

No jak ktos uwaza ze jest porzadny i nie ma zadnej w nim winy i nie popelnia bledow i ma prawo innych wyzywac bo jest idealny to nie mam pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie bede robic na zlosc i pisac o magmie ale zastanow sie nad soba. 

Magma mi kojarzy sie z goracym uczuciem, krater z wnetrzem w sensir dusza, goracym uczuciem. O seksie to ja wcale nie pisze i wlasciwie nigdy. 

Nie wiem co sie tak uczepiles tego zdania o magmie ale ok, widocznie inaczej rozumiemy to slowo. 

Na pewno nie bylo moja intencja zeby magma oznaczala jakies rzeczy o ktorych myslisz wiec zaszlo nieporozumienie.

A ty ogarnij sie bo magma nie powinna ci sie kojarzyc z chucia. Co z toba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No jak ktos uwaza ze jest porzadny i nie ma zadnej w nim winy i nie popelnia bledow i ma prawo innych wyzywac bo jest idealny to nie mam pytan

Skoro tak uważa to znaczy ze tak jest .Dla czego mówisz wszyscy ?mów za siebie

Zdrada to grzech .Jeśli ktoś nie zdradza to ma chyba uzasadnienie  do takiego zdania o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ok od dzis nie napisze slowa magma. A ty nie wypedzaj mnie na ero bo ja wcale nie uprawiam sexu i nie chce o tym czytac i nie mialam tego na mysli co ty myslisz ze to o sex chodzi. To chodzilo o uczucia. Zle mnie zrozumiales. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie bede robic na zlosc i pisac o magmie ale zastanow sie nad soba. 

Magma mi kojarzy sie z goracym uczuciem, krater z wnetrzem w sensir dusza, goracym uczuciem. O seksie to ja wcale nie pisze i wlasciwie nigdy. 

Nie wiem co sie tak uczepiles tego zdania o magmie ale ok, widocznie inaczej rozumiemy to slowo. 

Na pewno nie bylo moja intencja zeby magma oznaczala jakies rzeczy o ktorych myslisz wiec zaszlo nieporozumienie.

A ty ogarnij sie bo magma nie powinna ci sie kojarzyc z chucia. Co z toba? 

Ostatni raz tłumaczę nie chodzi o sianie tyko o ogłady i osób życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Skoro tak uważa to znaczy ze tak jest .Dla czego mówisz wszyscy ?mów za siebie

Zdrada to grzech .Jeśli ktoś nie zdradza to ma chyba uzasadnienie  do takiego zdania o sobie.

Jak ktos mowi: jestem piekna to jest? 

To chyba raczej osoba trzecia moze stwierdzic nie uwazasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ok od dzis nie napisze slowa magma. A ty nie wypedzaj mnie na ero bo ja wcale nie uprawiam sexu i nie chce o tym czytac i nie mialam tego na mysli co ty myslisz ze to o sex chodzi. To chodzilo o uczucia. Zle mnie zrozumiales. 

Czytać każdy umie i ocenić też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziwnie sie z toba rozmawia ale zgadzamy sie co do 1 kwestii. Oglada i kultura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logiczne

Zdradą mają ci problemy co o tym piszą. 

Ktoś nie zdradza nie pisze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Czytać każdy umie i ocenić też 

Czasem blednie oceni i nie umie przyznac sie do bledu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak ktos mowi: jestem piekna to jest? 

To chyba raczej osoba trzecia moze stwierdzic nie uwazasz? 

A kto tak mówi ?Ja nie uważam ze jestem.Nigdy bym trak nie naisaa co to za farmaxony wypisujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Magma oznacza uczucia gorace moje do mezczyzny nie seks. Jesli ktos poczul sie zgorszony tym slowem to niech wie ze nie bylo to moja intencja. I na tym zakonczmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dziwnie sie z toba rozmawia ale zgadzamy sie co do 1 kwestii. Oglada i kultura. 

Tobie jej brak.odpad genetyczny jestes 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Magma oznacza uczucia gorace moje do mezczyzny nie seks. Jesli ktos poczul sie zgorszony tym slowem to niech wie ze nie bylo to moja intencja. I na tym zakonczmy. 

Jak cie widza tak Cię piszą.Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czasem blednie oceni i nie umie przyznac sie do bledu. 

Jakiego błędu ?co Ty mi wmawiasz?Ja nie zdradzam !!Pisz za siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tobie jej brak.odpad genetyczny jestes 

Moze dlatego ze tu sa "porzadni" co operuja inwektywami jak plachta na byka na slowo magma? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak cie widza tak Cię piszą.Niestety

nie moja wina ze komus magma kojarzy sie z sexem. Mi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jakiego błędu ?co Ty mi wmawiasz?Ja nie zdradzam !!Pisz za siebie!!

Czasem ktos zobaczy slowo magma i blednie oceni ze oznacza sex. A oznacza gorace uczucie i namietnosc. Namietnosc w milosci tez jest zgorszeniem? To nie mamy o czym.gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Namietnosc dla mnie w milosci jest ok. Jezeli dla kogos nie to szkoda gadac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Moze dlatego ze tu sa "porzadni" co operuja inwektywami jak plachta na byka na slowo magma? 

Ja oceniam zachowanie ogolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po prostu podoba mi sie jeden mezczyzna, ale on jest taki zasadniczy i obawiam sie ze ciagle mnie zle rozumie. Ze on mysli ze ja chce od niego sexu i rzucic go a to nie o to chodzi i mnie nie interesuje sex. 

Interesuje mnie uczucie, namietnosc i zaangazowanie i lubie go ale mam wrazenie ze sie nie dogadamy poniewaz on za bardzo wnika w kazde moje slowo i odbiera to tak jakbym chciala go zaliczyc i sie nim pobawic a ja go szanuje, uwielbiam i chcialabym sie z nim zestarzec. Ale widzi to tak ze jestem niegrzeczna. A ja naprawde jestem grzeczna nawet az za bardzo. 

Niewazne. Nie chce mi sie juz wchodzic bo te rozmowy dziwne sa i meczace. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja oceniam zachowanie ogolne

No ok bede zawsze sama to nie bedzie problemu z magma ok? I nie bede musiec komus tlumaczyc ze o uczucia chodzi. Nie ma tematu. Czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jednak nie chce go i nie dam rady bo za bardzo mnie meczy tlumaczenie sie po 100 razy ze slowka lawa. Dla mnie to juz jest przesada jak ktos sie dopatruje rozwiazlosci bo dziewczyna jest piekna, napisze cos o lawie czy zazartuje. Sorry ale to jest dziwne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Namietnosc dla mnie w milosci jest ok. Jezeli dla kogos nie to szkoda gadac. 

O miłości nagle piszesz?przecież napisałaś ze miłość to za 50 lat a teraz tylko pożądanie i jakieś tam bzdety o temperamencie .To ja zwróciłam ci uwagę właśnie na miłość intymność i subtelnosc.W tym tekscie i w twoim zachowaniy ich brak.Bycie po stronie wierności nie może być napietnowane w postaci wyszywania od kłód czy braku temperamentu a tymbardziej dopuszczenie zdrady i jescze mówienie wszyscy .Ja nie jestem ani Ty ani wszyscy!.Dlaczego mi wmawiasz ze nazywam siebie,,piekną"?ty udz się leczyć!serio!Kiedyś komuś powiedziałam ze jest piękny duchowo i teraz ten ktos tak mnie nazywa.Jeśli tak bardzo ci to przeszkadza to mu to powiedz nie mi.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×