Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy seks raz na miesiąc to często czy rzadko jeśli nie mieszka się razem?

Polecane posty

Gość Gosc

Z moją dziewczyną spotykamy sie    w jeden lub dni kazdego weekendu ale nie nocujemy u siebie nawzajem, tylko na noc kazde jedzie do siebie. Ale nie uprawiamy seks w kazdy weekend, z roznych przyczyn ale gdybysmy za kazdym razem spotykając się uprawiali seks, to by wychodzilo na to, ze spotykamy sie w zasadzie tylko dla seksu. Wiec czesto zamiast tego ogladamy filmy, jezdzimy na rowerach, spacerujemy. Czasem moja dziewczyna akurat ma okres. No i tak srednio wychodzi seks raz na miesiac. Mamy po okolo 30 lat i jestesmy ze sobą pół roku. Czyli przez te pol roku, seks uprawialismy 5 razy.

Wszędzie sie tyle mowi, ze ludzie uprawiaja seks kilka razy w tygodniu lub cosziennie.

Ale zastanawiam sie jak czesto uprawiaja seks pary, ktore nie mieszkaja ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego tylko w weekend się spotkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie za często te wasze spotkania i nie ma jak pogłębiać więzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlatego, ze mieszkamy 20 km od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale nawet jak mialem dziewczyne z tego samego miasta, to spotykalem sie zwykle 2-3 razy w tygodniu, zeby nie wyjsc na zbut namolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A wy ile razy w tygodniu sie spotykacie i jak czesto uprawiacie seks, jesli nie mieszkacie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dlatego, ze mieszkamy 20 km od siebie

20 km? To bardzo blisko siebie. Jeśli Wam odpowiada seks raz w miesiącu, to żaden problem. Jakość również jest ważna. Nie my mamy być zadowoleni. 

My też nie mieszkaliśmy razem (odległość 45 km), ale spotykaliśmy się codziennie. Co weekend gdzieś wyjeżdżaliśmy samochodem i wynajmowaliśmy pokój. Wówczas seks był co najmniej raz dziennie. Jesteśmy zakochani, mamy takie temperamenty i sprawiało nam to radość. Udany seks również bardzo łączy związek. Po niecałym roku od pierwszego spotkania partner kupił mieszkanie i zamieszkaliśmy razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dlatego, ze mieszkamy 20 km od siebie

20 km to nie jest jakaś ogromna odległość. Kwestia jak z dojazdem.  

Natomiast co do seksu to wszystko zależy od tego jakie macie potrzeby- jeżeli wystarcza wam 1 raz na miesiąc,  to przecież nie musicie częściej,  natomiast nieuprawianie seksu częściej bo w przeciwnym wypadku wyglądałoby że spotykacie się dla seksu jest bez sensu. Ja już jestem od dawna mężatką, ale o ile sobie przypominam to jak już zaczęliśmy uprawiać seks to robiliśmy to za każdym razem jak spotykaliśmy się w domu i wcale nie myślała  że tylko dlatego do mnie chłopak przychodzi.  

Często się czyta, że już po ślubie seks w dalszym ciągu któraś z osób chce uprawiać tylko 1-2 w miesiącu ( nie chce nic zmieniać, bo takie ma potrzeby),  a druga się dziwi bo myśli, że będą uprawiać częściej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Potrzeby to ja mam chyba wieksze, bo masturbuje sie albo codziennie albo kilka razy w tygodniu. Choc glownie po to, zeby zasnąć.

Ale jak bylem mlodszy, to masturbowalem sie co wieczor, bo po prostu taki mialem popęd, ze trudno mi bylo wytrzymac nawet dzien bez masturbacji. Teraz to, jesli nie robilbym tego zeby zasnąc, to tak po jakims tygodniu lub poltora tygodnia nabralbym ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A mowie, ze nie chce zeby wygladalo, ze chodzi mi tylko o seks, bo moja dziewczyna, choc twoerdzi, ze caly czas chcialaby uprawiac seks i faktycznie zawsze jest bardzo chetna kiedy ja inicjuje seks, to zarzuca mi, ze ja to z nią jestem chyba tylko dla seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama26
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A mowie, ze nie chce zeby wygladalo, ze chodzi mi tylko o seks, bo moja dziewczyna, choc twoerdzi, ze caly czas chcialaby uprawiac seks i faktycznie zawsze jest bardzo chetna kiedy ja inicjuje seks, to zarzuca mi, ze ja to z nią jestem chyba tylko dla seksu...

Poważnie? 😮 Skoro ci zarzuca, że jesteś z nią tylko dla seksu a zawsze jest chętna kiedy ty coś zaczniesz to zarówno możesz ty jej powiedzieć, że masz wrażenie, że jest z tobą dla seksu. Ja jeszcze nie mieszkając z facetem też spotykałam się raz na tydzień na cały weekend, czasem udawało się 2 razy w tygodniu, ale seks był zawsze no chyba ze wypadał mi wtedy okres. Uważam, że seks raz w miesiącu to dla mnie mało, ale to wy oboje musicie być zadowoleni. Inne pary które uprawiają seks codziennie po kilka razy uważają, że seks raz na tydzien to dla nich zdecydowanie za mało. Jeśli wam odpowiada raz w miesiącu no to wasza sprawa choć jeśli macie ochotę częściej to uważam, że nie powinni się blokować, bo seks to nie tylko "upust" ale zbliżenie się do drugiej osoby, większa więź.. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×