Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jahim

Dlaczego wolicie płakać w poduszke zamiast obniżyć wymagania?

Polecane posty

Gość Greg

Mam znajomych, kłócą się i obgadują, on conajmniej 5 razy w roku wyprowadza się od niej ( czasem ona go wyrzuca ) potem afera , wydzwaniają po ludziach i jadą równo jaki to z niej/ niego cham i prostak. Mija jakiś czas i oni znowu do siebie wracają i jakby nigdy nic opowiadają jacy są szczęśliwi i ze w sumie to dobry człowiek. 

Te powroty wynikają z samotności, dociera do nich ze albo ten/ ta albo nikt wiec zchodza  się i do kolejnej afery. Każdy już się puka w czoło jak słyszy ze u nich znowu jazda..kompletnie do siebie nie pasują a gdyby ona słyszała co on opowiada kiedy są w stanie wojny to chyba by z domu nie wyszła. To są właśnie ludzie którzy obniżyli poprzeczkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Greg napisał:

Te powroty wynikają z samotności, dociera do nich ze albo ten/ ta albo nikt wiec zchodza  się i do kolejnej afery. Każdy już się puka w czoło jak słyszy ze u nich znowu jazda..kompletnie do siebie nie pasują a gdyby ona słyszała co on opowiada kiedy są w stanie wojny to chyba by z domu nie wyszła. To są właśnie ludzie którzy obniżyli poprzeczkę 

Takich przykładów jest sporo, ale i tak zapewne ktoś napisze znów, że to wszystko wina seriali 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.10.2019 o 05:33, Gość jahim napisał:

hmmm?

Skąd wiesz, że płaczą w poduszkę. Wg mnie jeśli już płaczą, to może z frustracji, że im się nie udało zdobyć jakiegoś faceta, a miały ambicje i duże wyobrażenie o sobie. Ja akurat mam doświadczenia swoje i kilku znajomych, że kobiety są bardzo wyrachowane, a ciężko to poznać, bo się je ocenia powierzchownie. Kobieta ma miły głos, ładną buzię, jest miła ale to są pozory. Kobiety zawsze mierzą wyżej żeby pokazać innym kobietom i pokazać, że awansują społecznie i są warte księcia i to one zdobędą super partię, boskiego cudownego, bogatego i tylko w nie wpatrzonego.

Ja wywodzę się, można powiedzieć z tematów "korpo" i jeśli obracasz się tam, masz studia, masz dobre zarobki powiedzmy 8-12 netto, kierownicze stanowisko, masz, mieszkanie, masz samochód i jesteś ogólnie ogarnięty, nie jesteś jakiś krzywy, niski, gruby itd uprawiasz sport itd itp to zapewniam Cię, że jeśli one są w twoim środowisku, a będą tam też wyższe sfery - to będą patrzeć na tych co mają 30 tyś, mają dwa mieszkania, 3 samochody, są 5x w roku za granicą itp. WSZYSTKIE

Nie lituj się nad kobietami, bo one na pewno nad tobą się nie zlitują i nie płaczą w żadne poduszki - to są twoje wyobrażenia.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2021 o 08:43, HajleSyllasje napisał:

Ja raz obniżyłem wymagania bujając się w kimś, kto był raczej po drugiej stronie skali ruchenszteina aniżeli ja, a i tak ostatecznie zostałem tylko kumplem. Ból podwójny.

Dobrze Ci tak ! Wy wszyscy  macie mniemanie o sobie wysokie,że można góry przesuwać. W tych czasach to już co drugi narcyz nie z tej ziemi a nawet zarobić na rodzinę nie potraficie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odrzuca czegoś lub kogoś jeśli uważa coś za wartościowe.

Tylko facet może napisać "odrzuca fajnych facetów" → skoro odrzuca, to dla niej nie są fajni i niech sobie to wbiją do głowy.

Natomiast facet powinien być na tyle facetem, żeby nie nadskakiwać komuś kto ma go za tani towar niskiej jakości, który zalega na półce i zawsze może po niego sięgnąć jeśli zmieni zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 2libed napisał:

jak zawsze się z toba zgadzam tak teraz piszesz bzdury. baby są zdesperowane biorą co jest, nawet jak jest tylko byle co to i tak wezmą i wmawiaja sobie że jest super. gdyby było inaczej to kto by był z tymi gamoniami, alkoholikami, nerwusami,bezrobotnymi ? wybija im wiek x i biorą co zostało.

 

😎😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy powinien mieć takie wymagania, jakie ma. Nawet jeśli jakaś laska je obniży, to i tak nie będziesz z nią szczęśliwy choćby dlatego, że ona nie będzie szczęśliwa z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.10.2019 o 05:33, Gość jahim napisał:

hmmm?

Takie pytanie może zadać tylko facet, którego żadna kobieta nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma wymagania, czasami nie realne lub "że wyżej sr..., niż du... ma". Nikt nie chce być w związku z osobą zupełnie inną niż ty sam (chyba że tyczy się jej ten cytat 🙂, a też znałem takie 🙂 )

Proste pytanie

- Czy będąc osobą aktywną, dbająca o siebie chcesz być w związku z kanapowcem lubiącym fast food? 

- Czy będąc osobą która ciągle się rozwija, chcesz być z osobą która nic nie robi?

NIE

Dużo ludzi sama sobie winna samotności czy nie odpowiednich związków. Nie wszystkie cechy osobowości czy charakteru można połączyć i czasami trzeba iść na kompromis, ale czy to zaniżanie wymagań nie po prostu takie są realia. 

To tak jak facet zwiąże się z wieczną księżniczką (nie mówimy tu o kobiecie która wie czego chcę i ciężką pracuje nad sobą) i ma pretensje że musi na nią zepierd... a ona zero lub ona leci tylko na kasę.

Tak samo kobieta która wiążę się z książkową alfą, a później ma pretensję że facet  ma kochankę, że sypia z koleżankami z pracy (prosta mentalność faceta przez duże F, jestem zdobywcą, najlepszy, kocham rywalizację plus dają to biorę). 

W życiu należy się zastanowić na czym ci naprawdę zależy (rzadko kiedy można mieć wszystko, za dużo książek i bajek :) oraz obserwować dobrze i nie oszukiwać siebie samego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety maja problem niestety tyle ze nie zdaja sobie z tego sprawy. Sa pompowane przez propagande a skoncza w samotnosci. Zamiast szukac faceta do zalozenia rodziny, to szukaja w zasadzie same nie wiedzac kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×