Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Podobno brakuje pieniędzy na 500plus

Polecane posty

Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

To głosuj na wybitnego ekonomistę, a nie na cwaniaka który myśli że jak przetrzyma pieniądze w banku to mu procenty urosną.

Lepiej trzymać pieniądze w banku nawet na lichym procencie, niż przepuścić na tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Chwilówki, to lichwa. Powinno być zakazane i za taką działalność powinni do więzienia wsadzać.

No a czy ja twierdzę inaczej? Nie wyraziłam swojej opinii na ten temat

 

7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Klara nie pisze, że chwilówki są super. Chwilówki działają dlatego, że są na nie chętni - niezbyt inteligentni chętni - którzy nie wiedzą, jak one działają i nie są w stanie dostać kredytu na cywilizowanych warunkach w normalnym banku. 

Zamiast czepiać się chwilówek, zwróć uwagę na główny przekaz - te głupie kobiety chcące dostać chwilówkę w jej firmie uważały, że 500+ równa się temu, co inni ludzie ciężko wypracowują na etacie czy we własnej firmie. No komedia

Dałabym Ci lajka. Idealnie to ujelas i wyciągnęłas puente 👌😁 ale zaraz i tak wszyscy mnie tu zaatakuja, że jak śmiałam tam pracować na etacie (pierwsza praca, nie byłam wybredna, byleby w zawodzie była), a nie skumaja reszty przekazu 🤦‍♀️😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Klara napisał:

No a czy ja twierdzę inaczej? Nie wyraziłam swojej opinii na ten temat

 

Dałabym Ci lajka. Idealnie to ujelas i wyciągnęłas puente 👌😁 ale zaraz i tak wszyscy mnie tu zaatakuja, że jak śmiałam tam pracować na etacie (pierwsza praca, nie byłam wybredna, byleby w zawodzie była), a nie skumaja reszty przekazu 🤦‍♀️😁

Klara - ja Cię nie będę atakować i nikt rozsądny też nie będzie. Przynajmniej pracowałaś, a nie żerowałaś na socjalu z podatków zarobionego społeczeństwa. Moja pierwsza praca też nie była ambitna, ale od czegoś trzeba zacząć 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Państwo powinno dbać o obywatela, po to płaci się podatki żeby z nich korzystać. Tak samo chwilówki mogą być, ale na normalny procent taki sam jak w banku, a nie na lichwiarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Nie wiem czy wiecie, ale za dwa tygodnie są wybory. Sądzicie, że przypadkowo przelano samorządowi pieniądze na ostatnią chwile licząc na to, żę bedą opóźnienia w wypłacie świadczeń i zacznie się gardłowanie „Plaaatfoormaaa pińcety zabieeeeraaaa”. W Warszawie Pis ma się licho, bo ludzie są tu bogatsi i lepiej wykształceni więc robi co może. Naprawdę uważacie, że to jest poważne, że się przelewa setki milionów złotych w tej samej dobie, w której mają zostać rozdysponowane? To nie to samo co zapłacić za telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Państwo powinno dbać o obywatela, po to płaci się podatki żeby z nich korzystać. Tak samo chwilówki mogą być, ale na normalny procent taki sam jak w banku, a nie na lichwiarski.

A nie lepiej żeby obywatel sam dbał o siebie i nie byl zmuszany do płacenia tak duzych podatków? Ponad połowę roku pracujemy tylko na Państwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
6 minut temu, Gość Kupa napisał:

Nie wiem czy wiecie, ale za dwa tygodnie są wybory. Sądzicie, że przypadkowo przelano samorządowi pieniądze na ostatnią chwile licząc na to, żę bedą opóźnienia w wypłacie świadczeń i zacznie się gardłowanie „Plaaatfoormaaa pińcety zabieeeeraaaa”. W Warszawie Pis ma się licho, bo ludzie są tu bogatsi i lepiej wykształceni więc robi co może. Naprawdę uważacie, że to jest poważne, że się przelewa setki milionów złotych w tej samej dobie, w której mają zostać rozdysponowane? To nie to samo co zapłacić za telefon.

10/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Państwo powinno dbać o obywatela, po to płaci się podatki żeby z nich korzystać. Tak samo chwilówki mogą być, ale na normalny procent taki sam jak w banku, a nie na lichwiarski.

A wiesz, że z podatków opłaca się służbę zdrowia dla Ciebie i Twojego bąbelka, utrzymanie dróg, przedszkoli, szkół i o wiele więcej? Bo na pewno Ty i Twoje dzieci korzystacie z tego wszystkiego.

Uwierz, jest na co spożytkować pieniądze z podatków nawet bez szkodliwego w obecnym wydaniu 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak się na podstawowe rzeczy nie i odlicza dni do 500+, to chyba coś nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jak się na podstawowe rzeczy nie i odlicza dni do 500+, to chyba coś nie halo.

*nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak się na podstawowe rzeczy nie i odlicza dni do 500+, to chyba coś nie halo.

Tak ma być. Jak uzależnisz ludzi od socjalu to potem masz ich w garści. Wystarczy, że postraszysz ich, że kolejna władza socjal zabierze i już będą na ciebie głosować. Nic cię to nie kosztuje bo przekupujesz ludzi nie swoimi pieniędzmi, a przy korycie jesteś. Genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Tak ma być. Jak uzależnisz ludzi od socjalu to potem masz ich w garści. Wystarczy, że postraszysz ich, że kolejna władza socjal zabierze i już będą na ciebie głosować. Nic cię to nie kosztuje bo przekupujesz ludzi nie swoimi pieniędzmi, a przy korycie jesteś. Genialne.

Przekupujesz ludzi ich własnymi pieniędzmi. Jeszcze lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Przekupujesz ludzi ich własnymi pieniędzmi. Jeszcze lepsze!

Zabierają im 700 oddają 500 a ci idi/oci się jeszcze cieszą, że im dają 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Zabierają im 700 oddają 500 a ci idi/oci się jeszcze cieszą, że im dają 😄

Dają ZA DARMO, jak to pada czasem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Klara napisał:

Dają ZA DARMO, jak to pada czasem 

Taaak. Kaczyński i reszta zrzucają się na to ze swojej wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

Przekupujesz ludzi ich własnymi pieniędzmi. Jeszcze lepsze!

Smutne są takie komentarze. Obrazują, kto tak bardzo na to 500 liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Trzaskowski mendziarz nie chciał wypłacić w Warszawie

Bzdura. W mniejszych miastach również jest problem z wypłatą ponieważ samorządy nie dostały pieniędzy z ministerstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndudkdk
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Zgłaszam do adminów za pomówienia Prezydenta Warszawy.

A kto pisał o prezydencie? 🙂 

czytanie ze zrozumieniem się kłania. Chyba, że Ty cos teraz zasugerowalas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Trzaskowski mendziarz nie chciał wypłacić w Warszawie

Zglaszam do admina obraza prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Hmmm napisał:

Zglaszam do admina obraza prezydenta

Bardzo dobrze. Nie można tolerowac trol/lowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Ndudkdk napisał:

A kto pisał o prezydencie? 🙂 

czytanie ze zrozumieniem się kłania. Chyba, że Ty cos teraz zasugerowalas? 

A o kim pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Bzdura. W mniejszych miastach również jest problem z wypłatą ponieważ samorządy nie dostały pieniędzy z ministerstwa. 

Ciekawe dlaczego...i to teraz? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Hmmm napisał:

Zglaszam do admina obraza prezydenta

Ludzi już naprawdę wkurza to trol/owanie w sieci, pomawianie, obrażanie i manipulowanie opinią publiczną. Są osoby, które same już się za to biorą, poświęcają swój czas i demaskują takie osoby. Tak został zdemaskowany choćby Sędzia Polski.... oby tak dalej.

Takie posty trzeba zgłaszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjujj
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A o kim pisałaś?

Był na myśli ktoś inny ale skoro zasugerowałaś ze to Prezydent Warszawy tak robi w takim razie musisz mieć wiarygodne informacje na ten temat. Zgłaszam za pomówienie Prezydenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Hjujj napisał:

Był na myśli ktoś inny ale skoro zasugerowałaś ze to Prezydent Warszawy tak robi w takim razie musisz mieć wiarygodne informacje na ten temat. Zgłaszam za pomówienie Prezydenta. 

Sama się zgłoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hsjdn
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Sama się zgłoś.

Ja o prezydencie nie pisalem w przeciwienstwie do Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Hsjdn napisał:

Ja o prezydencie nie pisalem w przeciwienstwie do Ciebie. 

tralalala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndhdjd
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

tralalala.

Czarno na białym tralalalala 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga

Ludzie dajcie juz spokoj z tym tematem, drugi juz jest na kogo bedziecie glosowac? Przeciez wiadome jest ze takie tematy zaklada sie specjalnie zeby ludzie sie kłucili. Takich tematow w ogole nie powinni byc w tym dziale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gaga napisał:

Ludzie dajcie juz spokoj z tym tematem, drugi juz jest na kogo bedziecie glosowac? Przeciez wiadome jest ze takie tematy zaklada sie specjalnie zeby ludzie sie kłucili. Takich tematow w ogole nie powinni byc w tym dziale. 

Niektórzy się kłócą, niektórzy dyskutują. Jesli ci się nie podoba temat to możesz na niego nie wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×