Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michal

W Polscebrakuje fajnych kobiecych kobiet

Polecane posty

Gość michal

Jak moze to wytluamcz zze tylu facetow w Polsce jest fajnych i madrych a kobiet madrych i fajnych jest moze ze 2%

od lat nie moge znalezc kobiety, chociaz nawet czesto randkuje - ze 2-4 nowe kobiety na miesiac.

Wiekszosc kobiet jest beznadziejna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polacy fajni i mądrzy? Haha powiedz że jeszcze przystojni i będzie kabaret  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
5 minut temu, Gość michal napisał:

Jak moze to wytluamcz zze tylu facetow w Polsce jest fajnych i madrych a kobiet madrych i fajnych jest moze ze 2%

od lat nie moge znalezc kobiety, chociaz nawet czesto randkuje - ze 2-4 nowe kobiety na miesiac.

Wiekszosc kobiet jest beznadziejna

 

Dziękuję,że mieszczę się w 2%. Zawsze twierdziłam,że lepiej być w mniejszej ilości niż taka sama jak większość, czyli zepsuta do szpiku kości..a moje kości są zdrowe:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Dziękuję,że mieszczę się w 2%. Zawsze twierdziłam,że lepiej być w mniejszej ilości niż taka sama jak większość, czyli zepsuta do szpiku kości..a moje kości są zdrowe:))))

no i tak trzymaj 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak samo jak brakuje fajnych męskich polakow którzy dbają o kobietę szanują i mają honor . Takich to jest może z 2 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny facet

ja na pewno jestem fajny, ale zgadzam się z autorem kobiet fajnych jest mało, ok dobrze wyglądających i zadbanych jest dużo ale mądrych i mających do zaoferowania coś poand wygląd jest moze kilkaset sztuk w  Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość fajny facet napisał:

ja na pewno jestem fajny, ale zgadzam się z autorem kobiet fajnych jest mało, ok dobrze wyglądających i zadbanych jest dużo ale mądrych i mających do zaoferowania coś poand wygląd jest moze kilkaset sztuk w  Polsce

A co typowy Polak ma do zaoferowania? W Polsce brakuje kobiecych kobiet bo nie ma męskich mężczyzn , są tylko śmieszne nieodpowiedzialne faceciki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość fajny facet napisał:

ja na pewno jestem fajny, ale zgadzam się z autorem kobiet fajnych jest mało, ok dobrze wyglądających i zadbanych jest dużo ale mądrych i mających do zaoferowania coś poand wygląd jest moze kilkaset sztuk w  Polsce

Tez jestem fajna..i nie dość,że dowiedziałam się dzisiaj,że mieszczę się w 2% tej fajniejszej damskiej populacji to jeszcze kolejna miła niespodzianka-bo mam do zaoferowania coś ponad wygląd ,więc jestem jedna na kilkaset sztuk,choć zawsze myślałam,że jedna na milion hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Typowy polski facet to Piotruś Pan i fircyk, nic poważnego go nie interesuje chyba że dobija 40 stki i zaczyna gnić , nie dba o kobietę i o jej potrzeby,ma same wymagania ... Chyba tylko ...ka by się starała dla takiego dna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
5 minut temu, Gość fajny facet napisał:

ja na pewno jestem fajny, ale zgadzam się z autorem kobiet fajnych jest mało, ok dobrze wyglądających i zadbanych jest dużo ale mądrych i mających do zaoferowania coś poand wygląd jest moze kilkaset sztuk w  Polsce

Jeśli tak jest, jest to odpowiedź na popyt. Szukajcie panowie mądrych, a nie ładnych, mądrych, a nie ładnych, mądrych, bogatych i młodszych - następne pokolenia będą inwestować w madrosć i zalety ducha a nie urodę. 

Póki co inwestują w to, czego masowo poszukujecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Typowy polski facet to Piotruś Pan i fircyk, nic poważnego go nie interesuje chyba że dobija 40 stki i zaczyna gnić , nie dba o kobietę i o jej potrzeby,ma same wymagania ... Chyba tylko ...ka by się starała dla takiego dna 

Więc nie macie prawa narzekać na kobiety jak sami pukacie w dno od spodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Tez jestem fajna..i nie dość,że dowiedziałam się dzisiaj,że mieszczę się w 2% tej fajniejszej damskiej populacji to jeszcze kolejna miła niespodzianka-bo mam do zaoferowania coś ponad wygląd ,więc jestem jedna na kilkaset sztuk,choć zawsze myślałam,że jedna na milion hehe..

Hm, nie zauważyłam. I serio miłą niespodzianką jest dla Ciebie, że jesteś jedna na kilkaset sztuk, a nie jedna na milion? 🤣 Co za głąb kapuściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a niech sobie będzie ich mało, jak trafi ci sie ta fajna będziesz mógł być dumny, że masz taką perełke dla siebie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a niech sobie będzie ich mało, jak trafi ci sie ta fajna będziesz mógł być dumny, że masz taką perełke dla siebie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a niech sobie będzie ich mało, jak trafi ci sie ta fajna będziesz mógł być dumny, że masz taką perełke dla siebie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Kiss napisał:

Jeśli tak jest, jest to odpowiedź na popyt. Szukajcie panowie mądrych, a nie ładnych, mądrych, a nie ładnych, mądrych, bogatych i młodszych - następne pokolenia będą inwestować w madrosć i zalety ducha a nie urodę. 

Póki co inwestują w to, czego masowo poszukujecie,

czytałas co napisałaś???nastepne pokolenie od podstawówki wychowane na fb, insta, smartfonach nie będzie miało nic wspólnego z mądrością,a będą tylko patrzeć na wygląd, co kto ma,a nie  jakie ma zalety i jaki  jest człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polki są męskie bo Polacy są zniewieścialymi kastratami pozbawionymi męskich zasad i honoru , natura nie znosi próżni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polki są męskie bo Polacy są zniewieścialymi kastratami pozbawionymi męskich zasad i honoru , natura nie znosi próżni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
5 minut temu, Gość Kiss napisał:

Hm, nie zauważyłam. I serio miłą niespodzianką jest dla Ciebie, że jesteś jedna na kilkaset sztuk, a nie jedna na milion? 🤣 Co za głąb kapuściany.

Mhm..A Ty inteligentna inaczej od rana na kafe:))

Tak,to jest miła niespodzianka wiedząc,że Panowie widzą,że w Polsce jest kilkaset sztuk fajnych kobiet..bo mamy populacje ok 40 milionów ludzi,więc jedna na milion to byłoby tylko z 40 sztuk fajnych,a  jedna z kilkaset mówi,że jest nas więcej..Przykro mi,że się nie łapiesz:))))A co do głąba kapuścianego dobrze gotuje i nawet z tego można zrobić coś super smacznego..ale wiem, Ty nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ... napisał:

Mhm..A Ty inteligentna inaczej od rana na kafe:))

Tak,to jest miła niespodzianka wiedząc,że Panowie widzą,że w Polsce jest kilkaset sztuk fajnych kobiet..bo mamy populacje ok 40 milionów ludzi,więc jedna na milion to byłoby tylko z 40 sztuk fajnych,a  jedna z kilkaset mówi,że jest nas więcej..Przykro mi,że się nie łapiesz:))))A co do głąba kapuścianego dobrze gotuje i nawet z tego można zrobić coś super smacznego..ale wiem, Ty nie potrafisz.

Dobra skończ bo nawet ja tych głupot jako facet czytać nie mogę,wychwalasz się sama jak jakiś głupek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość ... napisał:

Mhm..A Ty inteligentna inaczej od rana na kafe:))

Tak,to jest miła niespodzianka wiedząc,że Panowie widzą,że w Polsce jest kilkaset sztuk fajnych kobiet..bo mamy populacje ok 40 milionów ludzi,więc jedna na milion to byłoby tylko z 40 sztuk fajnych,a  jedna z kilkaset mówi,że jest nas więcej..Przykro mi,że się nie łapiesz:))))A co do głąba kapuścianego dobrze gotuje i nawet z tego można zrobić coś super smacznego..ale wiem, Ty nie potrafisz.

nawet przez monitor widać, że jesteś fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głąb
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dobra skończ bo nawet ja tych głupot jako facet czytać nie mogę,wychwalasz się sama jak jakiś głupek 

matematyka była w szkole podstawowej-proste-jedna na milion -to fakt z ok.40 fajnych

jedna na kilkaset-to ponad setka fajnych w Polsce

weż chłopie na logikę:)))A z kapusty można zrobić cuda...jak widać ta fajna-jedna na kilkaset wie..bo ja tez się na tym znam,a Kiss tylko usta wywala i myśli,że całuśna a śmieszna z tymi swoimi poglądami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Polki są męskie bo Polacy są zniewieścialymi kastratami pozbawionymi męskich zasad i honoru , natura nie znosi próżni 

Heh, niezłe kompleksy masz kobito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość głąb napisał:

matematyka była w szkole podstawowej-proste-jedna na milion -to fakt z ok.40 fajnych

jedna na kilkaset-to ponad setka fajnych w Polsce

weż chłopie na logikę:)))A z kapusty można zrobić cuda...jak widać ta fajna-jedna na kilkaset wie..bo ja tez się na tym znam,a Kiss tylko usta wywala i myśli,że całuśna a śmieszna z tymi swoimi poglądami

Jesteś pusta jak bęben murzysnki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fakt faktem, że ładnych, a przy tym zgrabnych i z dużym biustem kobiet w Polsce, czyli takich najbardziej kobiecych, jest naprawdę niewiele. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Heh, niezłe kompleksy masz kobito.

Mówienie o faktach to kompleksy ? Naucz się znaczenia pewnych pojęć bo ci coś słabo to komentowanie wychodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Fakt faktem, że ładnych, a przy tym zgrabnych i z dużym biustem kobiet w Polsce, czyli takich najbardziej kobiecych, jest naprawdę niewiele. Szkoda.

Duży biust to nie oznaka kobiecości, azjatki mają male piersi a mają dużo więcej kobiecych hormonów u europejek , badania pokazują że duże piersi się podobają przede wszystkim mało inteligentnym i biednym facetom, więc już mamy odpowiedź kim jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Fakt faktem, że ładnych, a przy tym zgrabnych i z dużym biustem kobiet w Polsce, czyli takich najbardziej kobiecych, jest naprawdę niewiele. Szkoda.

Męskich mężczyzn 185 cm wzrostu, umiesnionych, dobrze wykształconych, zaradnych i z praciem 18 cm jest tylu, że na palcach jednej ręki można policzyć 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość głąb napisał:

matematyka była w szkole podstawowej-proste-jedna na milion -to fakt z ok.40 fajnych

jedna na kilkaset-to ponad setka fajnych w Polsce

weż chłopie na logikę:)))A z kapusty można zrobić cuda...jak widać ta fajna-jedna na kilkaset wie..bo ja tez się na tym znam,a Kiss tylko usta wywala i myśli,że całuśna a śmieszna z tymi swoimi poglądami

Ojej, myślałaś, że jesteś jedną na milion. Kondolencje z powodu głupiej matki i babć, sióstr, kuzek i ich córek, Twojej córki, jeśli ją będziesz miała, bo jak jest 40 mądrych Polek to nie możliwe, że wszystkie w Twojej rodzinie. Jakby cię otaczaly mądre kobiety, to byś nie myślała, że to takie rzadkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Taka jedna napisał:

Męskich mężczyzn 185 cm wzrostu, umiesnionych, dobrze wykształconych, zaradnych i z praciem 18 cm jest tylu, że na palcach jednej ręki można policzyć 😞

Właśnie , mają same wymagania a sami wyglądają jak jakiś pobity rusek który wali denaturat za wychodkiem 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×