Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michal

W Polscebrakuje fajnych kobiecych kobiet

Polecane posty

Gość MotylaNoga

Hej mniejsze cycunie są zajefajne! Moja Pani ma takie i to jeszcze mleczne! Bez ciąży! 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla kryptogejów.

Duże obwisle cyce mi się kojarzą ze starymi babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość MotylaNoga napisał:

Hej mniejsze cycunie są zajefajne! Moja Pani ma takie i to jeszcze mleczne! Bez ciąży! 😊

Jedyne ładne duże piersi to te zrobione, bo naturalne duże dydole to po 20 roku życia można zarzucac na plecy albo odbijac kolanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jedyne ładne duże piersi to te zrobione, bo naturalne duże dydole to po 20 roku życia można zarzucac na plecy albo odbijac kolanami

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już nie mówiąc że jak kobieta z dużymi cycami założy kurtkę to wygląda jak stara Grażyna bo cycki robią wrażenie jakby była gruba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość MotylaNoga napisał:

Hej mniejsze cycunie są zajefajne! Moja Pani ma takie i to jeszcze mleczne! Bez ciąży! 😊

Ale brednie. Mleczne to mogą być zęby. A piersi tylko w trakcie laktacji, niwe przed ani nie po. A jak ma mleczne bez ciąży to niech sobie prolaktyne zbada, bo ma nie tak z hormonami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylaNoga

Moja ma 30 lat i śliczne nabite mlekiem cycunie rozmiar 38B ... Uwielbiam je possać trochę jak dzidziak i potem kapią mi na klate i twarz jak mnie ujeżdża 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość Gość napisał:

A tak sie sklada ze sa badania ktore dowodza ze duze piersi podobaja sie mieszkańcom ubogich państw z niskim ilorazem inteligencji, Azjaci którzy mają mega wysokie iq wrecz sie brzydza duzymi piersiami, mało tego badania pokazują że duże piersi podobają się przede wszystkim facetom którzy często cierpieli w życiu głód, biznesmeni na żony wybierają najczęściej płaskie ciemnowlose kobiety 

Kolejne brednie. Nie ma takich badan, a wszystko co piszesz to tylko po to zeby komus lub sobie cos udowodnic😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość MotylaNoga napisał:

Moja ma 30 lat i śliczne nabite mlekiem cycunie rozmiar 38B ... Uwielbiam je possać trochę jak dzidziak i potem kapią mi na klate i twarz jak mnie ujeżdża 😋

38 B ? Co to za rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość MotylaNoga napisał:

Moja ma 30 lat i śliczne nabite mlekiem cycunie rozmiar 38B ... Uwielbiam je possać trochę jak dzidziak i potem kapią mi na klate i twarz jak mnie ujeżdża 😋

Ja mam rozmiar D.. jędrne i krągłe w trakcie podniecenia.. i facet w trakcie seksu też miałby przyjemność za co schwytać i między co włożyć:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Kolejne brednie. Nie ma takich badan, a wszystko co piszesz to tylko po to zeby komus lub sobie cos udowodnic😂

A ignorant zamiast się zapoznać z tematem nadal bredzi ,ludzie o niskim iq są straszni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

38 B ? Co to za rozmiar?

u chińczyka bieliznę kupuje hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Szacun za to, że na poczekaniu zmyślasz te "badania". Ale co ci daje wypisywanie tych bredni to nie wiem.

Moze lepiej się ona wtedy czuje albo on ma deskę w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ja mam rozmiar D.. jędrne i krągłe w trakcie podniecenia.. i facet w trakcie seksu też miałby przyjemność za co schwytać i między co włożyć:)))

Piersi D nigdy nie są kragle, gratiwacja i ciężkości na nie działa więc wisza jak skarpety , sorry widziałam piersi koleżanki która ma D i dosłownie jej wisiały do pępka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Moze lepiej się ona wtedy czuje albo on ma deskę w domu. 

Lepsza deska niż 2 wiszące do kolan skarpety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ignorant zamiast się zapoznać z tematem nadal bredzi ,ludzie o niskim iq są straszni 

Taaa. Moje IQ jest wyzsze od twojwgo. Wiem to już teraz. A ty pokaz te badania, linki, dokumenty, publikacje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Piersi D nigdy nie są kragle, gratiwacja i ciężkości na nie działa więc wisza jak skarpety , sorry widziałam piersi koleżanki która ma D i dosłownie jej wisiały do pępka 

A dziewczyna ma 24 lata 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaraz ci żyłka pęknie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość MotylaNoga napisał:

Hej mniejsze cycunie są zajefajne! Moja Pani ma takie i to jeszcze mleczne! Bez ciąży! 😊

nie podszywaj się pod faceta desko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Duże obwisle cyce mi się kojarzą ze starymi babami

Decha leczy kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Taaa. Moje IQ jest wyzsze od twojwgo. Wiem to już teraz. A ty pokaz te badania, linki, dokumenty, publikacje haha

Poczytaj sobie ,nie chce Ci się nawet znaleźć? Nieźle to świadczy o twoim "iq"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Jedyne ładne duże piersi to te zrobione, bo naturalne duże dydole to po 20 roku życia można zarzucac na plecy albo odbijac kolanami

taaa... co wy już nie wymyślicie deski żeby się pocieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Decha leczy kompleksy

Piersi B to nie decha a mi przyjemniej nie wisza 2 wory tłuszczu przez które sylwetka wygląda jak walec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Lepsza deska niż 2 wiszące do kolan skarpety 

To zobaczysz jakie skarpetki skórki będzie miala twoja deska. To mit, ze male piersi na starosc są ładne, a duze brzydkie. Małe piersi wyglądają gorzej. Wiedzą to ludzie, którzy pracują w szpitalach i domach starców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Już nie mówiąc że jak kobieta z dużymi cycami założy kurtkę to wygląda jak stara Grażyna bo cycki robią wrażenie jakby była gruba 

Z twojego zdania jedyne prawdziwe stwierdzenie to: "robią wrażenie". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

taaa... co wy już nie wymyślicie deski żeby się pocieszyć

Raczej tu się pocieszass bo do 30 stki to będą 2 flaki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylaNoga
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale brednie. Mleczne to mogą być zęby. A piersi tylko w trakcie laktacji, niwe przed ani nie po. A jak ma mleczne bez ciąży to niech sobie prolaktyne zbada, bo ma nie tak z hormonami. 

No tak ona ma laktacje... Tyle że bez ciąży... To możliwe jeśli piersi są często i regularnie ssane... W przypadku mojej Pani tak było... Gdy pojawiło się pierwsze mleko to ssalem jeszcze częściej i teraz to tak po 100 ml z każdego cyca po 2 razy dziennie... Dodam że krowiego mleka się brzydzę i nienawidzę... Kobiece jest słodkawe, dobre 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Do wszystkich kapuścianych głąbów: nie znoszę gotować. Ale gotuję dobrze, pieke dobrze, szyję przyzwoicie i bardzo ładnie haftuję. Poza tym potrafię wymienić lampę (nie żarówkę) i porąbać drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Ja mam rozmiar D.. jędrne i krągłe w trakcie podniecenia.. i facet w trakcie seksu też miałby przyjemność za co schwytać i między co włożyć:)))

Umów się ze mną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Piersi D nigdy nie są kragle, gratiwacja i ciężkości na nie działa więc wisza jak skarpety , sorry widziałam piersi koleżanki która ma D i dosłownie jej wisiały do pępka 

Patrz,a moje sterczą...każda ma inny kształt  piersi.,jedna krągłe, inne stożkowate,więc jej mogły wisoeć jak ma te drugie.wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×