Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Wczorajsze instastories Mamyginekolog

Polecane posty

Gość Gosc

Widziałyście wczorajsze stories Mamyginekolog? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

myślimy, że drama się dobrze sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co się stało? Bo nie obserwuję jej już. Coś mnie ominęło ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eerrkaa

Właśnie co się stało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie to wredne małpy... Nie dziwię się że tak zareagowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Myślę, ze uzewnętrznia się trochę za bardzo, ale wcale się jej nie dziwię, ma samej kafeterii ile jadu się na nią wylewa a jeszcze w innych miejscach. Kto by to zniósł? I ma racje, jad się wylewa dlatego ze zarabia na tym co robi, do czego ma prawo, ale zazdrość ludzka jest porażająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kurcze, ja myślę, że ona jednak nie do końca rozumie, że nie tylko ciężką pracą osiągnęła taki sukces. Nie da się ukryć, że miała świetny start w dorosłość bo urodziła się w rodzinie bogatych ludzi biznesu, których było stać na rzeczy niedostępne dla większości społeczeństwa. Której z nas tata zafundowałby z marszu bilet do Tanzanii, jakbyśmy z takim pytaniem do niego przyszły? I to nie teraz, a jakieś pi razy oko 10 lat temu? Przecież taki bilet nie kosztuje 10 zł czy 100 zł. Mało kogo byłoby na to stać.

Nie mówię, że jest w tym coś złego - absolutnie nie. Zresztą nikt nie ma wybiera w jakiej rodzinie przychodzi na świat. Jednak miała w życiu ogromnego farta i to ludzi boli, bo nie lubią widzieć osób szczęśliwszych i bogatszych od siebie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja kiedyś byłam stałą czytelniczką bloga MG. Jednak ona sama nie doszła do tego co ma. Nie ma się co oszukiwać, ale w dużej mierze to wszystko ma dzięki bogatym rodzicom, jak tu ktoś wyżej wspomniał. Dla mnie ok, ale niechże ci ludzie w końcu przestaną podkreślać jaka ciężką pracę włożyli w to, żeby zarobić kasę. Tak samo jak syn Kulczyk kiedyś w jednym wywiadzie powiedział, że zaczynał od zera roznosząc ulotki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No ale co było na tym stories? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po prostu chciała wysłać swoje fanki aby masowo pisały peany na jej cześć pod filmem na yt. Do tego końcówka głosowania, nic tak nie podkreca zainteresowana jak drama. Nagrode będzie odbierać cała we łzach, że wcale jej nie chce i zrzeknie się jej na rzecz Julii Maciochy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

No ale co było na tym stories? 

Rozpłakała się, bo nie udźwignęła hejtu w komentarzach pod filmem na youtube - tym, który prezentuje ją jako kandydatkę na warszawiankę roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Rozpłakała się, bo nie udźwignęła hejtu w komentarzach pod filmem na youtube - tym, który prezentuje ją jako kandydatkę na warszawiankę roku

Nie mogę go znaleźć. Pewnie już naskarżyła i prosiła o usunięcie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

 

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie mogę go znaleźć. Pewnie już naskarżyła i prosiła o usunięcie 😄

Mogło już minąć 24 godziny i stories zniknęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Po prostu chciała wysłać swoje fanki aby masowo pisały peany na jej cześć pod filmem na yt. Do tego końcówka głosowania, nic tak nie podkreca zainteresowana jak drama. Nagrode będzie odbierać cała we łzach, że wcale jej nie chce i zrzeknie się jej na rzecz Julii Maciochy 

Hm, rzeczywiście, teraz pod tym filmem jest tyle komentarzy z wczoraj od jej obserwatorek, że ciężko się dogrzebać do tych hejterskich komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciężką pracę to ona widziała w tv. Daremna laska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Hm, rzeczywiście, teraz pod tym filmem jest tyle komentarzy z wczoraj od jej obserwatorek, że ciężko się dogrzebać do tych hejterskich komentarzy

Dokładnie, zrobiła niezły cyrk. Teraz to wygra w cuglach. Niezła z niej cwaniara. Tyle razy mowila , ze ja to nie rusza i nagle przed finałem taka załamka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola333

Zmienna jak chorągiewka,wczoraj rozpacz dzisiaj,ze ma to w d..i wszystkim pokaże:(Infantylna kobieta szukająca cały czas uwielbienia.Jeżeli ktoś orientuje się jak działa manipulacja to wie,że takim dziecinnym zachowanie zyska wszystko co chce.Poza tym jest to osoba bardzo roszczeniowa,agresywna...wydaje mi się że może mieć dwubiegunowke 😞 A co do hejtu sama podkręca swoje pieski ktore rzucają się do gardeł jak nicolce nie słodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Pola333 napisał:

Zmienna jak chorągiewka,wczoraj rozpacz dzisiaj,ze ma to w d..i wszystkim pokaże:(Infantylna kobieta szukająca cały czas uwielbienia.Jeżeli ktoś orientuje się jak działa manipulacja to wie,że takim dziecinnym zachowanie zyska wszystko co chce.Poza tym jest to osoba bardzo roszczeniowa,agresywna...wydaje mi się że może mieć dwubiegunowke 😞 A co do hejtu sama podkręca swoje pieski ktore rzucają się do gardeł jak nicolce nie słodzisz.

Tez o tym myślałam, ze ona ma dwubiegunowke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila
40 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tez o tym myślałam, ze ona ma dwubiegunowke. 

Albo była rozkapryszonym dzieckiem ktore tupie jak nie dostaje lizaka i sie mści.Widocznie jej tak zostało.Wk.. mnie jak wykorzystuje innych.Ostatnio stwierdziła,że doda kilka artykułów oczywiście napisane będą przez inne lekarki...nie miały czasu ale one je NAMÓWI żeby ten artykuł powstał:(Bo Nicoli sie przecież nie odmawia.Weź kedz ma to Santorini i wyrzuć w końcu ten telefon do wody !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Tez o tym myślałam, ze ona ma dwubiegunowke. 

Jak skończysz psychiatrię to wypowiedz się znów ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora
1 godzinę temu, Gość Lol napisał:

Jak skończysz psychiatrię to wypowiedz się znów 😉

Znam osobe z dwubiwgunówką i zachowije się tak samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Lol napisał:

Jak skończysz psychiatrię to wypowiedz się znów ;) 

Skąd możesz wiedzieć co ja skończyłam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Skąd możesz wiedzieć co ja skończyłam?!

Nie mam pojęcia co skończyłaś, ale psychiatra nie wypowiadałby takich słów na forum, bo taka diagnostyka chorób psychicznych jest bardziej złożona niż obejrzenie story na insta, a poza tym lekarz (a przynajmniej ten na poziomie) nie obgaduje w złośliwy(tak, domniemywanie choroby psychicznej zdecydowanie na zakrawa o życzliwość) sposób swoich pacjentów w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora
1 godzinę temu, Gość Lol napisał:

Nie mam pojęcia co skończyłaś, ale psychiatra nie wypowiadałby takich słów na forum, bo taka diagnostyka chorób psychicznych jest bardziej złożona niż obejrzenie story na insta, a poza tym lekarz (a przynajmniej ten na poziomie) nie obgaduje w złośliwy(tak, domniemywanie choroby psychicznej zdecydowanie na zakrawa o życzliwość) sposób swoich pacjentów w necie.

A Nicola jest na poziomie ;)))???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
10 godzin temu, Gość Kora napisał:

A Nicola jest na poziomie ;)))???

Nicola pyta pacjentki o zgodę i wypowiada się kulturalnie na ich temat, w przeciwieństwie do tego co obserwuję tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość Lol napisał:

Nie mam pojęcia co skończyłaś, ale psychiatra nie wypowiadałby takich słów na forum, bo taka diagnostyka chorób psychicznych jest bardziej złożona niż obejrzenie story na insta, a poza tym lekarz (a przynajmniej ten na poziomie) nie obgaduje w złośliwy(tak, domniemywanie choroby psychicznej zdecydowanie na zakrawa o życzliwość) sposób swoich pacjentów w necie.

No właśnie, nie wiesz to się nie wypowiadaj. Czasami sama obserwacja wystarczy, żeby postawić wstępna diagnozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 5.10.2019 o 10:52, Gość Lol napisał:

Nicola pyta pacjentki o zgodę i wypowiada się kulturalnie na ich temat, w przeciwieństwie do tego co obserwuję tutaj.

Hm, a pamiętacie jeszcze "nie byle jaką pacjenteczkę" u MG? To też nie było zbyt odpowiednie akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
Dnia 5.10.2019 o 15:53, Gość Gosc napisał:

No właśnie, nie wiesz to się nie wypowiadaj. Czasami sama obserwacja wystarczy, żeby postawić wstępna diagnozę.

Widzę ze dużo masz do powiedzenia, szkoda ze nic wartościowego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiecie kiedy ogłoszą, kto został tą warszawianką roku? Jestem przekonana, że Nicola wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na profilu Roger Publishing jest relacja z tego, jak kręcą reklamę czapek... Ale żenada. Serio, zobaczcie sobie. Kuba jako lekarz zaleca noszenie czapek 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×