Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Autorka

Fotelik do samochodu

Polecane posty

Gość Autorka

Witam, jaki polecacie fotelik samochodowy dla noworodka/niemowlaka? 

Gość Gość

Te tzw łupinki wszystkie mniej więcej są takie same. Ja np mam cybexa. Drugi fotelik będzie o wiele ważniejszym wyborem. 

Gość gość2

Pierwsze dla noworodka mieliśmy nosidełko z wózka 3w1, nie było wybitnej jakości, ale że zbyt wiele z maluchem nie jeździliśmy, wystarczyło. Jak nadarzyła się okazja to kupiliśmy fotelik Lionelo od 0 do bodaj 23kg albo 36kg do samochodu montowany tyłem, jest o wiele solidniejszy od tamtej łupinki, a że dziecko większe trochę, to też mu wygodniej, bo ułożenie ciała zupełnie inne niż w nosidełku i nie nudzi się, jak jedzie - jest wyżej i zerka sobie przez okno.

Gość mama2

Najważniejsze żeby był z atestami bezpieczeństwa. ADAC, test plus, na to zwracaj uwagę. To czy montowany na pasy czy na bazie to kwestia wygody ale i budżetu. Każdy fotelik musisz przymierzyć do auta, bo są różne pochylenia kanap, długości pasów itp. Na początek wybierz jakaś łupinę, a potem coś z kategorii 0-18 albo 25 koniecznie tyłem. Najlepiej podjedź do dobrego sklepu to Ci wszystko wytłumaczą. 

Gość mamunia

Dokładnie w sklepach profesjonalnych pomogą dobrać idealny model do potrzeb. Ja podczas zakupów w sklepie Tosia mogła poprzymierzać pooglądać i wybrać sporo opcji w zakresie cenowym na jaki było mnie stać. 

Gość ada

Ja kupiłam  Cybex Pallas 2-Fix 9-36 kg i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Pani w sklepie Tosia pomogła mi z doborem modelu, który będzie pasował i dziecku i do samochodu i przede wszystkim spełni wymogi bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Bardzo stylowy i ładny model przy okazji. 

Gość adrianna
Dnia 29.10.2019 o 12:25, Gość ada napisał:

Ja kupiłam  Cybex Pallas 2-Fix 9-36 kg i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Pani w sklepie Tosia pomogła mi z doborem modelu, który będzie pasował i dziecku i do samochodu i przede wszystkim spełni wymogi bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Bardzo stylowy i ładny model przy okazji. 

My też kupoalśmy w tym sklepie tylko model od britax romer i też jesteśmy bardzo zadowoleni. Wysoka jakość w przystępnej cenie jak na mój gust

Gość michał

Ja mam britax romer king ze sklepu tosia i nie mogę mu nic zarzucić. Cenowo jak za taką jakość jak najbardziej wart polecenia.

Gość Hania

Mam Maxi Cosi zakupiony w sklep-tosia.eu i jest naorawdę ok. Cenowo przystępny a jakościowo jak najbardziej na tak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się