Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zamyslony

Jestem z nią ale nie kocham!

Polecane posty

Gość Nowy gosc
1 godzinę temu, Mizo napisał:

Oczywiście, że nie, ale on od razu wiedział, że to nie jest kandydatka dla niego, a mimo to się z nią związał. To była perfidna kalkulacja. "Była mnie nie chce, więc wezmę tę, która się napatoczyła i jest chętna". Nie widzisz tego? Dla mnie takie postępowanie to całkowity brak empatii i poszanowania dla uczuć drugiego człowieka. Zdecydował się wejść z nią w relacje z typowo egoistycznych pobudek, najpewniej tylko dla seksu, a dziewczyna myśli, że ją kocha. I jeszcze bezczelnie na nią zrzuca winę, że go do tego "zmusiła". To przepraszam bardzo on nie miał w tej kwestii nic do powiedzenia? Poza tym robi z niej najgorszą, żeby tylko oczyścić własne sumienie, typowo męskie zagranie 🙂 I nie mów, że Ci go szkoda, bo mnie załamiesz... 

Wiele ludzi na początku chce ,a też po czasie uczucia się zmieniają lub wygasają i  co też już dożywocie? 

Zresztą nic nie dzieje się bez przyczyny. Skoro jedna osoba chce się rozstać oznacza to ,że z tą drugą najwidoczniej nie jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Intelektualistka napisał:

Facet przezywa niespelnioną milosc.  Sam napisal,  ze nie moze byc z tą,  którą kocha.  Chcial zapchac uczuciowa wyrwe w sercu,  myslac pewnie,  ze latwiej będzie mu zapomniec o tamtej. 

O seks nie chodzi,  bo autor twierdzi,  że jego kobieta może życ bez. 

Przeciez tamta nie z nim kontaktu, bo jest z tą drugą, ktoŕej nie kocha.Tak napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Intelektualistka napisał:

Facet przezywa niespelnioną milosc.  Sam napisal,  ze nie moze byc z tą,  którą kocha.  Chcial zapchac uczuciowa wyrwe w sercu,  myslac pewnie,  ze latwiej będzie mu zapomniec o tamtej. 

O seks nie chodzi,  bo autor twierdzi,  że jego kobieta może życ bez. 

Ja to rozumiem. Ale to nadal nie usprawiedliwia jego podłego zachowania względem obecnej dziewczyny. Jest z drugą, a myślami nadal przy byłej. Coś okropnego. Najpierw zamyka się jeden etap w życiu, a dopiero potem wchodzi w kolejny. Ale żeby to ogarnąć, trzeba nie być egoistą i mieć w sobie choć trochę empatii 🙂   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intelektualistka
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przeciez tamta nie z nim kontaktu, bo jest z tą drugą, ktoŕej nie kocha.Tak napisał.

A co to ma do rzeczy?  Można nie miec z kims kontaktu przez lata i nadal kochać i wspominać. 

Brak kontaktu nie zabija silnego uczucia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Człowieku !!! Nie zwalaj winy na kobietę ! Ona nie przeniosła cię na rękach przez wspólny próg .Ty dałeś jej iluzję miłości , skoro z nią jesteś .Ona Cię kocha,a ty UDAWAŁEŚ ,że też kochasz !!!Oszukałeś kobietę .Jesteś zwykłym pospolitym palantem . Oszukujesz kobietę ,która wierzy w twą miłość .Tak robi tylko głupi 

D U P E K !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intelektualistka
15 minut temu, Mizo napisał:

Ja to rozumiem. Ale to nadal nie usprawiedliwia jego podłego zachowania względem obecnej dziewczyny. Jest z drugą, a myślami nadal przy byłej. Coś okropnego. Najpierw zamyka się jeden etap w życiu, a dopiero potem wchodzi w kolejny. Ale żeby to ogarnąć, trzeba nie być egoistą i mieć w sobie choć trochę empatii 🙂   

Mało kto ma zdolność wspòłodczuwania i żyje wg zasady "nie ròb drugiemu,  co tobie niemiłe ". Ale istnieje sprawiedliwosć i zło pŕędzej czy pòzniej wròci. Oprawca stanie się ofiarą. 

W sumie autor tak dokładnie nie napisał,  czemu wszedł w ten związek. Bo ktoś go chciał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale można przecież być z kimś na sex - niekoniecznie na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Mizo napisał:

Oczywiście, że nie, ale on od razu wiedział, że to nie jest kandydatka dla niego, a mimo to się z nią związał. To była perfidna kalkulacja. "Była mnie nie chce, więc wezmę tę, która się napatoczyła i jest chętna". Nie widzisz tego? Dla mnie takie postępowanie to całkowity brak empatii i poszanowania dla uczuć drugiego człowieka. Zdecydował się wejść z nią w relacje z typowo egoistycznych pobudek, najpewniej tylko dla seksu, a dziewczyna myśli, że ją kocha. I jeszcze bezczelnie na nią zrzuca winę, że go do tego "zmusiła". To przepraszam bardzo on nie miał w tej kwestii nic do powiedzenia? Poza tym robi z niej najgorszą, żeby tylko oczyścić własne sumienie, typowo męskie zagranie 🙂 I nie mów, że Ci go szkoda, bo mnie załamiesz... 

Jest przekłamanie, bo była go chciała i nie rozumiała   jego zachowania, bardzo cierpiała po rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Intelektualistka napisał:

A co to ma do rzeczy?  Można nie miec z kims kontaktu przez lata i nadal kochać i wspominać. 

Brak kontaktu nie zabija silnego uczucia. 

A to, ze sam miesza. Poczytaj wpisy dokładnie od początku. Kocha byłą, a jest z aktualną której nie kocha. A z byłą nie może być, bo ona nie chce z nim kontaktu, bo jest z aktualną w związku. Czy to nie jest głupie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Intelektualistka napisał:

A co to ma do rzeczy?  Można nie miec z kims kontaktu przez lata i nadal kochać i wspominać. 

Brak kontaktu nie zabija silnego uczucia. 

Nie mają kontaktu od niedawna, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A to, ze sam miesza. Poczytaj wpisy dokładnie od początku. Kocha byłą, a jest z aktualną której nie kocha. A z byłą nie może być, bo ona nie chce z nim kontaktu, bo jest z aktualną w związku. Czy to nie jest głupie? 

Bzdura, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduza

No głupie wręcz dziwne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduza

 on żadnej nie kocha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie badz? Starzy ludzie a zachowanie dzieci. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Bzdura, 

Jaka bzdura? Masz cytat: 

"Tak wiem. Moja ex właśnie nie chce że mną rozmawiać z tego powodu ,że jestem z tą. A z tą obecna tworzymy pozornie normalne życie wakacje święta, rodziny.

Gdyby ona wiedziała co myślę naprawdę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale można przecież być z kimś na sex - niekoniecznie na całe życie.

Ja tak mam i to z żonatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

Bzdura, 

Jaka bzdura? Masz cytat:👇

"Tak wiem. Moja ex właśnie nie chce że mną rozmawiać z tego powodu ,że jestem z tą. A z tą obecna tworzymy pozornie normalne życie wakacje święta, rodziny.

Gdyby ona wiedziała co myślę naprawdę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduza

Pewnie się śmieje gamoniu z ciebie bo jesteś okropny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polo
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jaka bzdura? Masz cytat: 

"Tak wiem. Moja ex właśnie nie chce że mną rozmawiać z tego powodu ,że jestem z tą. A z tą obecna tworzymy pozornie normalne życie wakacje święta, rodziny.

Gdyby ona wiedziała co myślę naprawdę"

Nie ma tu mowy, że była nie chce być z nim bo jest w związku. Trzeba umieć czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduza

A gdyby nie była  w zwiazku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość polo napisał:

Nie ma tu mowy, że była nie chce być z nim bo jest w związku. Trzeba umieć czytać.

A kto mówi, że tak było napisane o związku? Wyżej napisałam, że była nie chce z nim kontaktu, bo on jest z aktualną w związku. Co póżniej poparłam jego cytatem. 

"Moja ex właśnie nie chce że mną rozmawiać z tego powodu ,że jestem z tą. A z tą obecna tworzymy pozornie normalne życie wakacje święta, rodziny."

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta druga

Jeśli już piszesz to pisz prawdę.. Od początku wiedziałam że kochasz BYŁĄ -nieustannie o niej opowiadałeś porównywałeś aż uszy bolały. Przez nią nawet w ciągu 4 lat mnie nie pocałowałeś tylko jakiś zdawkowy całus na dobranoc a sex to porażka taki mechaniczny bez emocji i mnie miało być dobrze -lecz się W ty roku był tylko raz w lutym pamiętasz i nic więcej to ma być związek? To chore

Nie musisz już mnie odwiedzać bo i po co. Idź sobie do swojej ukochanej tej ktòrs cię nie chce CZEŚĆ

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
20 godzin temu, Gość Zamyslony napisał:

Tak wiem. Moja ex właśnie nie chce że mną rozmawiać z tego powodu ,że jestem z tą. A z tą obecna tworzymy pozornie normalne życie wakacje święta, rodziny.

Gdyby ona wiedziała co myślę naprawdę 

Oszust!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 godzin temu, Gość Meduza napisał:

 on żadnej nie kocha 

Kaźdą z nich była z łaski, bo nie miał lepszej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
16 godzin temu, Gość Meduza napisał:

A gdyby nie była  w zwiazku ?

To też by na pewno rozwaźał lepszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×