Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JuliaM1998

Jak znaleźć chłopaka?

Polecane posty

Hej dziewczyny, niedawno wyjechałam do Krakowa na studia, i myślę, że to najwyższy czas, żeby w końcu kogoś znaleźć, bo ostatnio dopada mnie samotność.

Gdzie poznajecie chłopaków, na serio oni sami do was podchodzą i zapraszają na randkę? Bo do mnie jeszcze nikt nigdy nie zagadał. Imprezy? Chodzą tam tacy normalni ludzie, czy tylko imprezowicze? Bo nie chcę chłopaka, który codziennie chodzi na imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
16 godzin temu, JuliaM1998 napisał:

Hej dziewczyny, niedawno wyjechałam do Krakowa na studia, i myślę, że to najwyższy czas, żeby w końcu kogoś znaleźć, bo ostatnio dopada mnie samotność.

Gdzie poznajecie chłopaków, na serio oni sami do was podchodzą i zapraszają na randkę? Bo do mnie jeszcze nikt nigdy nie zagadał. Imprezy? Chodzą tam tacy normalni ludzie, czy tylko imprezowicze? Bo nie chcę chłopaka, który codziennie chodzi na imprezy.

Też jestem na studiach i mam podobny problem jak ty. Nie chodzę na imprezy i szukam stałego związku, a nie przelotnej znajomości.

Jednak mimo wielu prób, każda dziewczyna mnie odrzucała i nie chciała się ze mną spotkać.

Mam 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko jesteś na studiach i pytasz GDZIE ZNALEŹĆ CHŁOPAKA???? Czy to żart? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Również mam podobny problem..... zacząłem studia w Szczecinie, samotność mi bardzo doskwiera.....zrobiłbym wszystko żeby mieć dziewczyne..... ale niestety ja mam ciężko bo nie lubie chodzić na imprezy i nie mam gdzie szukać 😞 pozostał mi tylko internet..... a na uczelni dziewczyny wszystkie pozajmowane, albo po prostu nie chcą mnie..... eh to sie tak łatwo mówi, znajdziesz dziewczynę na studiach.... łatwo powiedzieć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
16 godzin temu, Gość Kamil napisał:

Również mam podobny problem..... zacząłem studia w Szczecinie, samotność mi bardzo doskwiera.....zrobiłbym wszystko żeby mieć dziewczyne..... ale niestety ja mam ciężko bo nie lubie chodzić na imprezy i nie mam gdzie szukać 😞 pozostał mi tylko internet..... a na uczelni dziewczyny wszystkie pozajmowane, albo po prostu nie chcą mnie..... eh to sie tak łatwo mówi, znajdziesz dziewczynę na studiach.... łatwo powiedzieć......

Zgadzam się, mam to samo, tylko że na drugim końcu Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwni jesteście. Wokół pełno młodych osób, macie swoje grupy ćwiczeniowe na studiach, chodzicie na wykłady. Można poznawać mnóstwo osób. Wystarczy chcieć, a nie jęczeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek
Dnia 7.10.2019 o 11:02, JuliaM1998 napisał:

Hej dziewczyny, niedawno wyjechałam do Krakowa na studia, i myślę, że to najwyższy czas, żeby w końcu kogoś znaleźć, bo ostatnio dopada mnie samotność.

Gdzie poznajecie chłopaków, na serio oni sami do was podchodzą i zapraszają na randkę? Bo do mnie jeszcze nikt nigdy nie zagadał. Imprezy? Chodzą tam tacy normalni ludzie, czy tylko imprezowicze? Bo nie chcę chłopaka, który codziennie chodzi na imprezy.

Jak byś chciała aby chłopak cie zagadał? Gdzie chodzisz i co robisz? Czy ty byś zagadała chłopaka jako pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krak
2 godziny temu, Gość vvv napisał:

Zgadzam się, mam to samo, tylko że na drugim końcu Polski.

Ja mam ten sam problem na studiach tylko w innym kraju na studiach. Ludzie są mało komunikatywni, każdy się boi odezwać, zagadać itd. Jakbym imprezował i pił bez opamiętania to może bym panne poznał, a że tego nie robie to duupa. Dlaczego aby poznać dziewczyne trzeba pić i łazić po klubach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Krak napisał:

Ja mam ten sam problem na studiach tylko w innym kraju na studiach. Ludzie są mało komunikatywni, każdy się boi odezwać, zagadać itd. Jakbym imprezował i pił bez opamiętania to może bym panne poznał, a że tego nie robie to duupa. Dlaczego aby poznać dziewczyne trzeba pić i łazić po klubach?

Nie trzeba, udzielaj się poza uczelnią, koła naukowe itd. Tam bez problemu znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dziwni jesteście. Wokół pełno młodych osób, macie swoje grupy ćwiczeniowe na studiach, chodzicie na wykłady. Można poznawać mnóstwo osób. Wystarczy chcieć, a nie jęczeć. 

Ja chcę, a jakoś nie mogę nikogo poznać, bo ludzie nie chcą ze mną rozmawiać, mimo że zawsze staram się zagadać pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecinianka
Dnia 8.10.2019 o 19:24, Gość Kamil napisał:

Również mam podobny problem..... zacząłem studia w Szczecinie, samotność mi bardzo doskwiera.....zrobiłbym wszystko żeby mieć dziewczyne..... ale niestety ja mam ciężko bo nie lubie chodzić na imprezy i nie mam gdzie szukać 😞 pozostał mi tylko internet..... a na uczelni dziewczyny wszystkie pozajmowane, albo po prostu nie chcą mnie..... eh to sie tak łatwo mówi, znajdziesz dziewczynę na studiach.... łatwo powiedzieć......

Jaki kierunek (pytam tak z ciekawości)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dent
Dnia 9.10.2019 o 13:47, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Ja chcę, a jakoś nie mogę nikogo poznać, bo ludzie nie chcą ze mną rozmawiać, mimo że zawsze staram się zagadać pierwszy.

może jedzie ci z japy jak szrekowi, płukaj zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Leżak a masz zwykłą 4 czy Prosiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Taki gracz przy kasie i szkoda ci na lepszą konsole. I co ci po tych pieniądzach kiszonych na koncie. Lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXX

Kraków to duże miasto, nie ma tam tylko klubów i uczelni... Zapisz się na jakieś zajęcia dodatkowe np. na tańce. Wyjechałaś do dużego miasta, że na brak atrakcji na pewno nie możesz narzekać! I tak wgl to nie szukaj na siłę, to przychodzi niespodziewanie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
10 godzin temu, Gość dent napisał:

może jedzie ci z japy jak szrekowi, płukaj zęby

Nie śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina

Nie szukać Sam się znajdzie 😉

Dzień dobry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×