Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czemu w Polsce jest tak mało wolnych kobiety

Polecane posty

Gość Gość

Wszystkie pozajmowane, co tym kobietom tak szybko do związku, już nawet 20 latki wszystkie pozajmowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest mnóstwo wolnych kobiet żałosny incelu. Idź jęczeć gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30

Ja jestem wolna, ale jestem pulchna, nieco apołeczna i bywam bardzo marudna, może być? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie lubię marud 🙂 troche pulchna może być, bardziej niż na ładnym ciele zależy mi na ładnej miłej twarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest mnóstwo wolnych kobiet żałosny incelu. Idź jęczeć gdzie indziej.

To chyba nie w Polsce, może w usa gdzie kobiety nie są takie że wszystko musi być na pokaz, wakacje, chłopak, stylizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie lubię marud 🙂 troche pulchna może być, bardziej niż na ładnym ciele zależy mi na ładnej miłej twarzy 

Twarz mam myślę ok, choć kwestia względna, ale jak jestem nie w sosie albo po prostu musze naładować baterie, to serio nie ma co się do mnie zbliżać - prawdopodobnie jestem Aspi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Twarz mam myślę ok, choć kwestia względna, ale jak jestem nie w sosie albo po prostu musze naładować baterie, to serio nie ma co się do mnie zbliżać - prawdopodobnie jestem Aspi.

Czasem widzę takie fajne dziewczyny trochę przy kości, dzisiaj taką widziałem, miała bardzo ładną buzie, na pewno miała chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Ja jestem wolna, ale jestem pulchna, nieco apołeczna i bywam bardzo marudna, może być? 😁

już Cię chcę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

BO WIECEJ JEST MEZCZYZN NIZ KOBIET W WIEKU PRODUKCYJNYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciekawe czy inne europejskie kraje też mają ten problem, niech zgadnę, nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie z mężczyznami się wiążą więc jest po równo... przynajmniej jeśli chodzi o pary : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No niezupełnie bo kobiet jest faktycznie za mało i to o 100-200 tysięcy + obcokrajowcy czyli sami mężczyźni czyli brakuje tak z pół miliona kobiet w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No niezupełnie bo kobiet jest faktycznie za mało i to o 100-200 tysięcy + obcokrajowcy czyli sami mężczyźni czyli brakuje tak z pół miliona kobiet w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mara masz ciemne oczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Mara masz ciemne oczy ?

Nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mara ma luźną bo lubi duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mara ma luźną bo lubi duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest mnóstwo wolnych kobiet żałosny incelu. Idź jęczeć gdzie indziej.

Chyba po 65 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To czemu tak wielu facetów jest samotnych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczepan

Kilka dni temu spotkałem śliczną, filigranową, długowłosą 19 letnią brunetkę. Dziewczyna marzenie. O takiej dziewczynie marzę.  Okazała się ona siostrą mojej znajomej. Miałem nadzieję, że ona jest jeszcze wolna. Szansa na to była bardzo mała gdyż z doświadczenia wiem, że ładne dziewczyny są zajmowane już w wieku 16-17 lat. Niestety moje obawy sprawdziły się. Sprawdziłem w fb jej status. Oczywiście "w związku". Wcale mnie to nie zdziwiło, ale nadzieja była. Nadzieja okazała się płonna. Na zdjęciu w jej profilu całuje się ona ze swoim chłopakiem. Powoli zaczynam wątpić w to, że spotkam kiedykolwiek wolną, śliczną dziewczynę. Nie wiem jak ci chłopacy to robią, że zdążą poznać i poderwać ładną dziewczynę zanim zrobią to inni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też znam ładna dziewczynę chyba 19 lat i sie prowadza z jakimś trolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poldi
10 godzin temu, Gość Szczepan napisał:

Kilka dni temu spotkałem śliczną, filigranową, długowłosą 19 letnią brunetkę. Dziewczyna marzenie. O takiej dziewczynie marzę.  Okazała się ona siostrą mojej znajomej. Miałem nadzieję, że ona jest jeszcze wolna. Szansa na to była bardzo mała gdyż z doświadczenia wiem, że ładne dziewczyny są zajmowane już w wieku 16-17 lat. Niestety moje obawy sprawdziły się. Sprawdziłem w fb jej status. Oczywiście "w związku". Wcale mnie to nie zdziwiło, ale nadzieja była. Nadzieja okazała się płonna. Na zdjęciu w jej profilu całuje się ona ze swoim chłopakiem. Powoli zaczynam wątpić w to, że spotkam kiedykolwiek wolną, śliczną dziewczynę. Nie wiem jak ci chłopacy to robią, że zdążą poznać i poderwać ładną dziewczynę zanim zrobią to inni. 

Ładnych dziewcztn jest mniej. Dla wszystkich nie wystarczy. Gdy byłem w szkole średniej poznałem jedną taką. Miałem u niej szanse. Ona była jeszcze wolna. Niestety speniałem. Zielony byłem w tych sprawach. Gdy przestałem być wstydliwy i zielony w tych sprawach ona już dawno była zajęta. Takie życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No niezupełnie bo kobiet jest faktycznie za mało i to o 100-200 tysięcy + obcokrajowcy czyli sami mężczyźni czyli brakuje tak z pół miliona kobiet w polsce.

Podobno brak około 300 tysięcy że względu na załamanie dzietności w pewnym momencie i fakt, że związki z reguły były i są mniej więcej z 4 latami różnicy między partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ak1988
3 godziny temu, Gość Poldi napisał:

Ładnych dziewcztn jest mniej. Dla wszystkich nie wystarczy. Gdy byłem w szkole średniej poznałem jedną taką. Miałem u niej szanse. Ona była jeszcze wolna. Niestety speniałem. Zielony byłem w tych sprawach. Gdy przestałem być wstydliwy i zielony w tych sprawach ona już dawno była zajęta. Takie życie. 

Nie wolno partaczyć takich okazji. Przecież to może być jedyna okazja w życiu. Należy pamiętać, że konkurencja jest ogromna. W każdej chwili, ni stąd ni zowąd może pojawić się jakiś wygadany przystojniak i dziewczyna jest już dla ciebie stracona po wsze czasy. Wiem co mówię. Przeżyłem już takie historie. Wiem jaki to ból gdy jakiś facet podbiera tobie dziewczynę, która ci się podoba i która nie odrzuciłaby ciebie gdybyś tylko odważył się zaproponować jej randkę. Potem widzisz ich na ulicy jak się do siebie przytulają i szlag cię trafia na myśl, że mógłbyś być na jego miejscu. Nie da się opisać tej traumy. Kto to przeżył, ten rozumie jaka to tragedia dla faceta, który zmarnował taką okazję.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Incele to prawdziwa plaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falco
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Incele to prawdziwa plaga.

Jacy incele? Po prostu nieśmiali. Nieśmiałość jest ich kulą u nogi, która uniemożliwia im działanie. Niektórzy z tego wychodzą, a niektórzy nie. Ot i cała filozofia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość ak1988 napisał:

Nie wolno partaczyć takich okazji. Przecież to może być jedyna okazja w życiu. Należy pamiętać, że konkurencja jest ogromna. W każdej chwili, ni stąd ni zowąd może pojawić się jakiś wygadany przystojniak i dziewczyna jest już dla ciebie stracona po wsze czasy. Wiem co mówię. Przeżyłem już takie historie. Wiem jaki to ból gdy jakiś facet podbiera tobie dziewczynę, która ci się podoba i która nie odrzuciłaby ciebie gdybyś tylko odważył się zaproponować jej randkę. Potem widzisz ich na ulicy jak się do siebie przytulają i szlag cię trafia na myśl, że mógłbyś być na jego miejscu. Nie da się opisać tej traumy. Kto to przeżył, ten rozumie jaka to tragedia dla faceta, który zmarnował taką okazję.  

Kiedy przyszło do momentu próby pękłeś. A teraz to, że zawiść cię zżera na widok kogoś odważniejszego nazywasz traumą...
PTSD rozwija się Post-traumatic stress disorder. Jak ty nazywasz swój stan? Syndrom zawistnego tchórza?

W życiu nie przeżyłeś traumy dzieciaku, więc nie rzucaj lekko poważnymi słowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
21 godzin temu, Gość Falco napisał:

Jacy incele? Po prostu nieśmiali. Nieśmiałość jest ich kulą u nogi, która uniemożliwia im działanie. Niektórzy z tego wychodzą, a niektórzy nie. Ot i cała filozofia.  

Nie nieśmiałość, tylko nieatrakcyjny wygląd. Wielokrotnie zagadywałem i zawsze spotykałem się z odmową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian
Dnia ‎09‎.‎10‎.‎2019 o 11:50, Gość vvv napisał:

Nie nieśmiałość, tylko nieatrakcyjny wygląd. Wielokrotnie zagadywałem i zawsze spotykałem się z odmową.

Widocznie były zajęte, albo nie miały ochoty nigdzie iść. Albo żle i w niewłaściwym miejscu je zagadywałeś. Ja wyglądam dobrze a też w 90% przypadków odmawiały spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×