Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Szczupła z grubszym

Polecane posty

Gość gosc

Sa jakies pozycje, zeby gruby facet nie zagniotl wybranki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Najważniejsze jest żeby miał grubego siura 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już przebrnę przez łzy wywołane wyobrażeniem sobie tego to napiszę coś konstruktywnego 😂 A tak poważnie to radzi sobie w innych sytuacjach to dlaczego w tej nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Tomek1122 napisał:

Jak już przebrnę przez łzy wywołane wyobrażeniem sobie tego to napiszę coś konstruktywnego 😂

milosc nie wybiera 😄

moze wystarczy byc na gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nigdy nie spotkałam się z historią jakoby mężczyzna zagniótł kobietę w trakcie uprawiania seksu. W sensie, że udusił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chodzi o to jak byloby najwygodniej, roznica jest dosc duza, zanim facet schudnie minie pewnie pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pytasz co ma robić facet czy kobita? Facet to co zawsze bo zawsze musi uważać kobieta tak żeby nie ryzykować. Ale bez przesady niczym się to nie różni, jak jest chęć to znajdziecie sposób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie rozumiem. Ja 48 kg, mąż 105 kg. Nie mamy problemów, nie gniecie mnie, bo opiera się na rękach, od tyłu też sięga 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Poproś go ładnie żeby następnym razem ciągnął za włosy. A nie opierał się na rękach.;) Wiesz jakie to fajne uczucie być ciągnioną? Bardzo podniecające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektryczek

A ja 107 kg i też daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsz

Dziewczyny, pamiętajcie - grubasom można zrobić felletio w deszczu i nie zmokniecie! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurka
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie rozumiem. Ja 48 kg, mąż 105 kg. Nie mamy problemów, nie gniecie mnie, bo opiera się na rękach, od tyłu też sięga 😉

105 kg i jest gruby? No rozumiem lekka nadwaga ale otyły? 105 kg to jeszcze w miarę normalna waga dla postawnego faceta, mój mąż ma 103 kg i lekki brzuszek ale jest przypakowany, ja mam 53 kg i uwielbiam mojego niedźwiedzia. Zmień mu dietę i zmuś do ruchu, niech tłuszcz przemieni w mięśnie to będzie Wam lepiej w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja 48 kg, mąż 105 kg. Nie mamy problemów, nie gniecie mnie, bo opiera się na rękach, od tyłu też sięga

dzieki za konkret, u nas roznica wagi jest wieksza ale chyba na zapas sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
19 godzin temu, Gość gość napisał:

Poproś go ładnie żeby następnym razem ciągnął za włosy. A nie opierał się na rękach.;) Wiesz jakie to fajne uczucie być ciągnioną? Bardzo podniecające.

ale bez przesady , ja jestem szczupla maz jest duzy i gruby i czasem jak lezy na mnie to mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Gość gość napisał:

Nigdy nie spotkałam się z historią jakoby mężczyzna zagniótł kobietę w trakcie uprawiania seksu. W sensie, że udusił?

raczej: pogruchotał 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość gość napisał:

Poproś go ładnie żeby następnym razem ciągnął za włosy. A nie opierał się na rękach.;) Wiesz jakie to fajne uczucie być ciągnioną? Bardzo podniecające.

Dla przemocowego de/bila. Gdyby mnie ktoś choć raz pociągnął, dostałby kopa w jaja. Wiesz, jakie to fajne uczucie być kopanym w przyrodzenie? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość gosc napisał:

 

dzieki za konkret, u nas roznica wagi jest wieksza ale chyba na zapas sie martwie

Standardowo: na boku, kobieta na górze itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość monsz napisał:

Dziewczyny, pamiętajcie - grubasom można zrobić felletio w deszczu i nie zmokniecie! 😉

Sam se zrób parę razy, zaraz się pozbędziesz nadwagi 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

raczej: pogruchotał 😛 

Od środka to ja to rozumiem. Tak ją pogruchotać, by ze dwa dni chodzić nie mogła. Przyduszać owszem, jak najbardziej... ale tylko po to, by pokazać swoją dominację. Sam rozumiesz, ciężki mężczyzna potrafi być lekki jak piórko, a wystarczy jedna ręka lub taaki oddech, że kobieta w mig czuje się uduszona... i chce więcej. Mmm, piękne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommy
21 godzin temu, Gość gosc napisał:

Sa jakies pozycje, zeby gruby facet nie zagniotl wybranki?

Wszystkie. Ja jestem duzym facetem i nie ma pozycji zabronionej jedynie po misjonarsku opieram się na rękach a nie kladę calym ciezarem i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×