Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Żona

Gdzie kupujecie torebki?

Polecane posty

Gość Żona

Gdzie kupujecie dobre jakościowo torebki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tam gdzie sprzedają dobrej jakości torebki. Jest tyle firm, oczekujesz że ktoś ci wszystkie wypisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tam gdzie sprzedają dobrej jakości torebki. Jest tyle firm, oczekujesz że ktoś ci wszystkie wypisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Większość torebek mam z sieciówek, nie wiem czy są takie super jakościowo, ale mam je spokojnie po 5 czy 8 lat. A ostatnio (przez jakieś 2 lata, z wyątekim okresu letniego) męczę torebkę w sportowym stylu z 4F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc__

Ja zakochalam sie w torebkach slon torbalski. Polska marka z Krakowa, wszystko skorzane, piekne kolory (z tego co czytalam projekty studentow ASP). Jak teraz bede w PL to kupie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gosc__ napisał:

Ja zakochalam sie w torebkach slon torbalski. Polska marka z Krakowa, wszystko skorzane, piekne kolory (z tego co czytalam projekty studentow ASP). Jak teraz bede w PL to kupie na pewno.

Dziękujemy słoniu torbalski za tą nędzna reklamę. Następnym razem postaraj się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

roznie, ja lubie torby xxl, wiec szukam w sklepach internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja na pewno nie polecam Wittchena... Miałam od nich 2 torebki i buty i każda rzecz była reklamowana, ale ostatecznie kończyło się najczęściej na zwrocie pieniędzy. Jakość fatalna. Nie wspomnę już o torebkach "rzucanych" do Lidla.

Fajne torebki droższych firm w niskich cenach można upolować w TK Maxx, ale wiadomo - w tym sklepie nigdy nie wiesz, na co trafisz. Z marek dostępnych w TK Maxx mam torebki Trussardi i Fossil i jestem zadowolona. Do torebki Ryłko którą mam już kilka lat też nie mam żadnych zastrzeżeń.

Ogólnie to lubię kupować torebki w outletach - największe okazje są za granicą, we Włoszech czy Francji, ale w Polsce też można fajne torebki upolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
32 minuty temu, Gość gosc__ napisał:

Ja zakochalam sie w torebkach slon torbalski. Polska marka z Krakowa, wszystko skorzane, piekne kolory (z tego co czytalam projekty studentow ASP). Jak teraz bede w PL to kupie na pewno.

Słoń Torbalski o.k., ale z tego co widziałam żadne projekty z ASP. Standard, to co wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Aktualnie mam jedną torebkę, która się rozłazi i czeka w szafie aż ja wyrzucę. Chodzę albo w czarnym skórzanym plecaku albo mam torbę przy wózku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikado

Ja też kupuję w TK Maxx i w Monnari. Czasem, jak upoluję jakąś fajną cenę na torebkę skórzaną, na Allegro.

Nie rozumiem natomiast fenomenu Obag. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Kiss napisał:

Słoń Torbalski o.k., ale z tego co widziałam żadne projekty z ASP. Standard, to co wszędzie.

OK? Te torby to paszkwile. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ochnik, Wittchen..kiedys miala z Guess to rozpadla sie po 6 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najlepsze jakościowo torby jakie mam to Prada, Givenchy i Hermes. LV nie za bardzo (ale ja mam jeden z tych tańszych modeli, może dlatego), Versace mi się rozpadł zwyczajnie po kilku latach więc nie polecam. Z tańszych marek Wittchen nie polecam, Guess mi sie akurat długo trzyma, Kate Spade ma super jakość, nine West też spoko. MK tez.

Najgorsza torba jaka kupiłam była z accesorize. 

 

Głupi temat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wittchen, Monnari, Mohito, CCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

OK? Te torby to paszkwile. 

Sprawdź sobie w słowniku co to znaczy "paszkwil" kochana, a potem używaj tego słowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
13 minut temu, Gość Gość napisał:

OK? Te torby to paszkwile. 

Mam jedną i jest dobra jakościowo, a co do wyglądu, oni mają zwykłe shoppery, co Ci się w nich właściwie nie podoba? Na moje oni handlują torbami różnych producentów.

Tak poza tym mam dwie torby Bosoccolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosia

Mam kilka LV , Gucci I Prade I powiem wam że są to  torebki  na dlugie lata. Zawsze modne ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Ktosia napisał:

Mam kilka LV , Gucci I Prade... 

Hehe, dobre 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Hehe, dobre 😄 

Ona ma też na pewno te "mityczne" 3 mieszkania na wynajem po dziadkach i zarabia 20 tysięcy euro miesięcznie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ona ma też na pewno te "mityczne" 3 mieszkania na wynajem po dziadkach i zarabia 20 tysięcy euro miesięcznie 😄

Napewno 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc__

To ja od tego Slonia z 5wpisu, nie nikt mi nie placi za reklame 😉 baaa, nawet w PL nie mieszkam. O firmie dowiedzilalam sie przypadkowo i to od Angielki z pracy ktowa na wycieczce w Krk kupila sobie ich torebke. Bardzo podobaja mi sie ich polaczenia kolorystyczne bo nie sa nudne, no i material to skora. Jesli ktos ma w zanadrzu jakies firmy ktore robia tez listonoszki nie ograniczajac sie tylko do podstawowych kolorow, a przy tym ze skory, to prosze napiszcie- chetnie sobie popatrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona

Tu autorka. Jak macie to polećcie sklepy, w których dostanę klasyczne, eleganckie torebki skórzane. Ochnik czy Wittchen odpada, bo są jakieś słabe ostatnimi czasy. Zależałoby mi na lepszej marce, skórzanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość Żona napisał:

Tu autorka. Jak macie to polećcie sklepy, w których dostanę klasyczne, eleganckie torebki skórzane. Ochnik czy Wittchen odpada, bo są jakieś słabe ostatnimi czasy. Zależałoby mi na lepszej marce, skórzanej

Autorko, masz sporo propozycji konkretnych marek powyżej nawet pomijając Ochnik i Wittchen. Wujek google nie gryzie - możesz sama znaleźć, gdzie dane marki są sprzedawane, czy to stacjonarnie, czy online. Zresztą dziewczyny polecały też np. TK Maxxa, Monnari czy różne outlety w galeriach handlowych w całej Polsce... 

Serio, nawet tych kilku wpisów nie chce Ci się przeczytać? To ma być Twoja torebka. Skąd mamy wiedzieć, której marki stylistyka Ci się najbardziej spodoba czy jakie masz możliwości finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffkoons

Patrze co mam obok siebie: plecak Longchamp (mam też dwie torby, te nylonowe, są zarąbiste!) można włożyć tam pół domu, torba krokodyl Zofii Chylak, jakaś torba Furli, nie pamiętam modelu. Polecam polskie marki niszowe, Chylak jest super, bardzo podobają mi się torebki Sua Inicial - lubię personalizaję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dziękujemy słoniu torbalski za tą nędzna reklamę. Następnym razem postaraj się bardziej.

Dokładnie!a ja tylko dodam że kupiłam w tym sklepie (w galerii Bronowice) walizkę która rozkleiła się po 1 wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam Guess, Dziki Józef, DKNY, Liu Jo, MK, na 40tke kupiłam sobie Chloe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lubię guess choć nie są skórzane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×