Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kozak z neta

Kobiety nienawidzą porządnych chłopaków

Polecane posty

Gość taki obraz wasz
2 godziny temu, Gość ŁYSY1979 napisał:

Bzdura.Ja jestem porządny i mam grono fanek i adoratorek. Kobiety między 20 a 30 rokiem życia biorą tzw.bad boyów a po 30tce już wolą porządnych i ogarniętych facetów.

No tak, po trzydziestce (albo i wcześniej, jeśli przystojny bad boy zrobi im dziecko i ucieknie) szukają kandydatów na ojca, dlatego biorą porządnych, nie patrząc na wygląd. Tylko że i tak ich nie kochają ani nie szanują, wyżywają się na nim, rozwodzą, a potem alimenty i ograniczanie kontaktów z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No tak, po trzydziestce (albo i wcześniej, jeśli przystojny bad boy zrobi im dziecko i ucieknie) szukają kandydatów na ojca, dlatego biorą porządnych, nie patrząc na wygląd. Tylko że i tak ich nie kochają ani nie szanują, wyżywają się na nim, rozwodzą, a potem alimenty i ograniczanie kontaktów z dziećmi.

Ale ty jesteś beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale ty jesteś beznadziejny

Dziękuję. Twoja krytyka utwierdza mnie w przekonaniu, że mam rację. Czekam na wypowiedzi normalnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Dziękuję. Twoja krytyka utwierdza mnie w przekonaniu, że mam rację. Czekam na wypowiedzi normalnych osób.

Tak masz rację, z powodu brzydkiego ryja nikt nie chce z Tobą gadać, więc czekaj dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak obraz wasz...ale dlaczego nie masz kumpli ? Faceci też cie odrzucają z powodu wyglądu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajjal
Dnia 9.10.2019 o 20:17, Gość kozak z neta napisał:

Taka jest prawda że żadna kobieta nigdy nie doceni takiego który będzie dla niej dobry i miły i takiego który zawsze będzie przy niej kiedy tylko zechce.

Za to doceni takiego który imprezuje i tam wyrywa dziewczyny, w  dodatku taki który już jest po wielu związkach gdzie to sam on zerwał bo mu się tamte kobiery znudziły. Dla takiego gościa każda kobieta zrobi wszystko dopóki sama nie zostanie rzucona.

Ciężko zrozumieć dlaczego tak jest ale niestety takie są kobiety.

Skoro narzekasz zakladam, ze sam uwazasz sie za "porzadnego faceta". Ale zeby byc porzadnym facetem trzeba spelniac pelne kryteria, do ktorych tobie naprawde daleko, bo to co i jak opisujesz to sa wyznania sfrustrowanej, egoistycznej meskiej ci*y...
Te trzy ostatnie epitety to zaledwie garstka z tych pasujacych do ciebie ktore moglbym tutaj przytoczyc, a zeden z nich nie pasuje do porzadnego faceta.

Wiec moze zamiast najezdrzac na innych - moze warto zaczac pracowac nad soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
12 minut temu, Gość gość napisał:

tak obraz wasz...ale dlaczego nie masz kumpli ? Faceci też cie odrzucają z powodu wyglądu ?

Kto powiedział, że nie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Kto powiedział, że nie mam?

no Ty sam...piszesz, że na studiach potworzyły się grupki i nie masz z kim gadać. Dlaczego do żadnej się nie załapałeś więc ? A jeżeli czegoś nie doczytałem i masz kumpli to niech Ciebie któryś pozna z jakąś koleżanką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
5 minut temu, Gość gość napisał:

no Ty sam...piszesz, że na studiach potworzyły się grupki i nie masz z kim gadać.

Bo tak jest. Kolegów można mieć nie tylko na studiach.

5 minut temu, Gość gość napisał:

Dlaczego do żadnej się nie załapałeś więc ?

Bo zacząłem studia trochę później, ze względu na późniejszy powrót z pracy wakacyjnej.

6 minut temu, Gość gość napisał:

A jeżeli czegoś nie doczytałem i masz kumpli to niech Ciebie któryś pozna z jakąś koleżanką. 

Próbowałem, efekt podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiiikkkk

Anka idz spac...hehe

Pelnia juz spada

Krzyk mozgowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Bo tak jest. Kolegów można mieć nie tylko na studiach.

Faceci z Twoich studiów też nie chcą z Tobą gadać to dlaczego pretensje masz tylko o to do kobiet ?  Naprawdę nie sądzisz, że jakiś problem jest w Tobie ? U mnie na studiach też były grupki ale zawsze można było z sobą swobodnie pogadać o wielu sprawach. Studia trwają kilka lat i w przeciągu tych kilku lat można poznać ludzi czy to w grupie czy poza nią (różne kólka naukowe, konferencje, przed egzaminami, na stołówce, w czytelni)...wszyscy nie poznają się z sobą z pierwszym dniem.  Ja Adonisem też nie jestem a mam znajome, dziewczynę, która jest - ktoś by powiedział - nie z mojej półki (w sensie, że taka ładna). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
9 minut temu, Gość gość napisał:

Faceci z Twoich studiów też nie chcą z Tobą gadać

Nie chcą, bo są w grupkach.

9 minut temu, Gość gość napisał:

dlaczego pretensje masz tylko o to do kobiet ?

Bo kobiety nigdy nie chciały ze mną rozmawiać, nawet jeśli nie były w grupkach. Po prostu wykluczały jakąkolwiek koleżeńską relację ze względu na wygląd.

10 minut temu, Gość gość napisał:

Naprawdę nie sądzisz, że jakiś problem jest w Tobie ?

No jest, wygląd.

11 minut temu, Gość gość napisał:

Studia trwają kilka lat i w przeciągu tych kilku lat można poznać ludzi czy to w grupie czy poza nią (różne kólka naukowe, konferencje, przed egzaminami, na stołówce, w czytelni)

Toś chyba dawno te studia kończył. Teraz to wszyscy wpatrzeni w telefony i niechętni na nowe znajomości.

Przed egzaminami to każdy powtarza materiał, więc nie ma szans na nawiązanie kontaktów. Do koła naukowego chciałem się zapisać, ale nic z tego nie wyszło.

14 minut temu, Gość gość napisał:

Ja Adonisem też nie jestem a mam znajome, dziewczynę, która jest - ktoś by powiedział - nie z mojej półki (w sensie, że taka ładna). 

Kiedyś było to możliwe, obecnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiiikkkk
5 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie chcą, bo są w grupkach.

Bo kobiety nigdy nie chciały ze mną rozmawiać, nawet jeśli nie były w grupkach. Po prostu wykluczały jakąkolwiek koleżeńską relację ze względu na wygląd.

No jest, wygląd.

Toś chyba dawno te studia kończył. Teraz to wszyscy wpatrzeni w telefony i niechętni na nowe znajomości.

Przed egzaminami to każdy powtarza materiał, więc nie ma szans na nawiązanie kontaktów. Do koła naukowego chciałem się zapisać, ale nic z tego nie wyszło.

Kiedyś było to możliwe, obecnie nie.

I co etowy z......zablokujesz mnie,bo prawde filcuje...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Rzecz w tym, że chcę najpierw poznać, a potem podrywać. Tyle że żadna nie chce mnie poznać, więc jestem odrzucany już na pierwszym etapie.

Już widze jak ty byś dał "szansę" okularnicy 2/10 lub grubasce z ryjem 3/10. Skończ hipokryto. Sam nie podbijasz do kobiet, które ci się nie podobają, więc dlaczego oczekujesz od kobiet, ze będa dawały szansę byle brzydalowi? 😄 Musi być w tobie coś mocno odpychającego, skoro tak każda cię skręśla już na wstepie.  Te wasze incelskie pretensje są niesamowicie zabawne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościuuu
15 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Powiedz to tym wszystkim grubaskom, które narzekają, że nie mogą nikogo znaleźć. A nie, czekaj, przecież to kobiety. One mogą być grube i mieć zyebany charakter, a i tak należy im się przystojniak, prawda?

To jest prawda. Dokładnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość Gościuuu napisał:

To jest prawda. Dokładnie tak jest.

No ok, ale one też są same i kiedyś się musza z tym pogodzić. Poza tym faceta urodę inaczej się ocenia, lekka brzydota nie szkodzi jak facet męski. Ba, meski facet nie jest lalkowaty. Nigdy. Ten koles pewnie jest ok z wygladu tylko poyebpaniem odstrasza. Co widac po wpisach. No i gruba i zrypana charakterem bedzie tak samo odrzucana jak on jesli nie popracuje nad soba. Wiec sytuacja wyrownana, ten dam efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Już widze jak ty byś dał "szansę" okularnicy 2/10 lub grubasce z ryjem 3/10. Skończ hipokryto. Sam nie podbijasz do kobiet, które ci się nie podobają, więc dlaczego oczekujesz od kobiet, ze będa dawały szansę byle brzydalowi? 😄 Musi być w tobie coś mocno odpychającego, skoro tak każda cię skręśla już na wstepie.  Te wasze incelskie pretensje są niesamowicie zabawne. 

Przecież pisałem, podchodzę do każdej, by ją bliżej poznać i nawiązać koleżeńską relację, a z czasem może zaiskrzy. Nie odrzucam nikogo. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

1 godzinę temu, Gość Gościuuu napisał:

To jest prawda. Dokładnie tak jest.

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
17 minut temu, Gość Gość napisał:

No ok, ale one też są same i kiedyś się musza z tym pogodzić.

Prawda.

17 minut temu, Gość Gość napisał:

Poza tym faceta urodę inaczej się ocenia, lekka brzydota nie szkodzi jak facet męski. Ba, meski facet nie jest lalkowaty. Nigdy.

Bzdura.

17 minut temu, Gość Gość napisał:

Ten koles pewnie jest ok z wygladu tylko poyebpaniem odstrasza.

Nie, bo nie mam nawet szans pokazać charakteru.

17 minut temu, Gość Gość napisał:

Co widac po wpisach.

Pisałem, że tylko tu sprawiam takie wrażenie.

17 minut temu, Gość Gość napisał:

No i gruba i zrypana charakterem bedzie tak samo odrzucana jak on jesli nie popracuje nad soba.

Tylko że ona po opisaniu swojego problemu będzie pocieszana przez każdego, że na pewno kogoś znajdzie i problem nie jest w niej. Ze mną jest odwrotna sytuacja. Poza tym, ja pracuję nad sobą, ale wyglądu nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u Ciebie nie chodzi wyłącznie o wygląd...nie powiesz mi, ze tylko przystojniacy i bogacze są w związkach bo to nieprawda. Większość facetów jest poniżej przeciętnej a jakoś mają kobiety - jedni ładniejsze, drudzy brzydsze. 

Czasami idzie wyczuć intuicyjnie, że koleś jest przyyy&bany z charakteru...i coś musi być na rzeczy skoro nawet kolesie z Twoich studiów nie mają ochoty wyskoczyć z Tobą na głupie piwo. Oni też Cie skreślają przez wygląd ?

Siedzisz tu 24/24....piszesz to samo  w wielu wątkach...raz piszesz, że dbasz o siebie a raz że nie chodzisz na siłownie bo nie chcesz się zmieniać dla jakiejś pindy.  Masz jakąś schizofrenię koleś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

u Ciebie nie chodzi wyłącznie o wygląd...nie powiesz mi, ze tylko przystojniacy i bogacze są w związkach bo to nieprawda. 

Zależy o jakim pokoleniu mówimy.

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Większość facetów jest poniżej przeciętnej

Nie jest. To tylko wy postrzegacie tak mężczyzn. Udowodniono naukowo, że dla kobiet 80% mężczyzn jest poniżej przeciętnej, podczas gdy dla mężczyzn tylko 49% kobiet jest poniżej przeciętnej.

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

 

Czasami idzie wyczuć intuicyjnie, że koleś jest przyyy&bany z charakteru...

Pozory mylą. Nie ocenia się książki po okładce. Ale jak ktoś jest uprzedzony, to nic nie poradzę.

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

coś musi być na rzeczy skoro nawet kolesie z Twoich studiów nie mają ochoty wyskoczyć z Tobą na głupie piwo. Oni też Cie skreślają przez wygląd ?

 

Przecież tłumaczyłem wiele razy - to kwestia grupek, które utworzyły się na studiach.

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

 

Siedzisz tu 24/24....piszesz to samo  w wielu wątkach...raz piszesz, że dbasz o siebie a raz że nie chodzisz na siłownie bo nie chcesz się zmieniać dla jakiejś pindy.  Masz jakąś schizofrenię koleś. 

Dbanie o siebie, to nie tylko chodzenie na siłownię. Jeżeli coś robię, to robię to dla siebie, a nie dla kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie jest. To tylko wy postrzegacie tak mężczyzn. Udowodniono naukowo, że dla kobiet 80% mężczyzn jest poniżej przeciętnej, podczas gdy dla mężczyzn tylko 49% kobiet jest poniżej przeciętnej.

Gdy powołujesz się na procenty i dane statystyczne to warto podać źródło.

Dbanie o siebie, to nie tylko chodzenie na siłownię. Jeżeli coś robię, to robię to dla siebie, a nie dla kogoś.

a co jest wg Ciebie dbaniem o siebie ? Jak ono się przejawia u Ciebie ? Nakładaniem żelu na głowę ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Zależy o jakim pokoleniu mówimy.

o aktualnym. Przystojniaków nie starczy dla każdej (bo tych jest po prostu mało)a każda kobieta chce mieć (a przynajmniej większość) dom, dzieci, rodzinę, męża. Więc jest wiele związków - nawet z braku laku. 

 

38 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Dbanie o siebie, to nie tylko chodzenie na siłownię. Jeżeli coś robię, to robię to dla siebie, a nie dla kogoś.

a co jest wg Ciebie dbaniem o siebie ? Jak ono się przejawia u Ciebie ? Nakładaniem żelu na głowę ?

38 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie jest. To tylko wy postrzegacie tak mężczyzn. Udowodniono naukowo, że dla kobiet 80% mężczyzn jest poniżej przeciętnej, podczas gdy dla mężczyzn tylko 49% kobiet jest poniżej przeciętnej.

Gdy powołujesz się na dane statystyczne to wypada podać źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Prawda.

Bzdura.

Nie, bo nie mam nawet szans pokazać charakteru.

Pisałem, że tylko tu sprawiam takie wrażenie.

Tylko że ona po opisaniu swojego problemu będzie pocieszana przez każdego, że na pewno kogoś znajdzie i problem nie jest w niej. Ze mną jest odwrotna sytuacja. Poza tym, ja pracuję nad sobą, ale wyglądu nie zmienię.

A co mówi twój psychiatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Prawda.

Bzdura.

Nie, bo nie mam nawet szans pokazać charakteru.

Pisałem, że tylko tu sprawiam takie wrażenie.

Tylko że ona po opisaniu swojego problemu będzie pocieszana przez każdego, że na pewno kogoś znajdzie i problem nie jest w niej. Ze mną jest odwrotna sytuacja. Poza tym, ja pracuję nad sobą, ale wyglądu nie zmienię.

Bzdura, jakiś czas temu to forum i podobne tematy okupowala notorycznie grupa kilku spotykanych dziewczyn np. słaba genetycznie i jeszcze ze 2 lub 3. Byly takie jak ty jeczydupy namolnie wypisujace ze zaden facet ich nie chce bo sa brzydsze lub grubsze. Wszystkie byly tez tak jak ty zrypane charakterem, obsesyjne i nudne. Dokladnie tak samo jak ty nie dopuszczaly mysli, ze cos z nimi nie tak w tej sferze. I nikt ich nie pocieszal bo tak jak ty byly meczace, odpychajace, nie bylo z nimi zadnej normalnej rozmowy i wiadomo bylo od razu ze nikt nigdy ich nie zechce z tego powodu. Moze bys znalazl te tematy i z ktoras sie umowil, pasujecie do siebie, wspolne tematy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A co mówi twój psychiatra?

Że wszystko ze mną w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Że wszystko ze mną w porządku.

Heh, rozsmieszyles mnie, przecież wiadomo że nie. Masz zdaje się masochistyczna przyjemność z tego że ludzie mówią że jesteś kiepski. Wręcz to wymuszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.10.2019 o 12:13, Gość taki obraz wasz napisał:

Przecież pisałem, podchodzę do każdej, by ją bliżej poznać i nawiązać koleżeńską relację, a z czasem może zaiskrzy. Nie odrzucam nikogo. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Tak, tak do każdej, oczywiście. A jest w tej bajce smok? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczeryy

z tego co obserwuje to jakies 90% porzadnych facetow nie ma problemu ze znalezieniem sobie dziewczyny, więc o czym ty pier.dolisz autorze?

a że "porządne" mameje twojego pokroju są same, to juz inna kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwiadowca
11 minut temu, Gość zawsze szczeryy napisał:

z tego co obserwuje to jakies 90% porzadnych facetow nie ma problemu ze znalezieniem sobie dziewczyny, więc o czym ty pier.dolisz autorze?

a że "porządne" mameje twojego pokroju są same, to juz inna kwestia

Coś ty XD chyba musisz mieszkać w wyjątkowej części Polski. U mnie to wystarczy że koleś podjedzie starą BMW która jest już gnije od spodu i każda kobieta jest jego (tak mam tu też na myśli te "porządne") które potem płaczą że wybrały takiego podrywacza.

Takie wieśniaczki są z tych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczeryy
Przed chwilą, Gość Zwiadowca napisał:

Coś ty XD chyba musisz mieszkać w wyjątkowej części Polski. U mnie to wystarczy że koleś podjedzie starą BMW która jest już gnije od spodu i każda kobieta jest jego (tak mam tu też na myśli te "porządne") które potem płaczą że wybrały takiego podrywacza.

Takie wieśniaczki są z tych kobiet.

ty to dopiero musisz mieszkać w "wyjątkowej części polski" 🙂 

zastanawiam się jakie jeszcze brednie wymyślicie aby zracjonalizowac sobie brak powodzenia

no czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×