Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szokszokszok

Święta na komntatach

Polecane posty

Gość Szokszokszok

Dziewczyny padniecie, mój kuzyn naprawia pralki i takie tam, opowiada mi że był ostatnio u takiej dziewczyny, chyba jakoś w zeszłym tygodniu a tam ubrana choinka i ozdoby świąteczne na stole, jakieś dekoracje mówi, że cyrk. Podobno pękła rura komuś i zalalo całe mieszkanie, więc poleciał zobaczyć mieszkanie na dole czy coś i gdzie to pocieklo, mówił, że dziewczyna z małą na rękach, mała cały czas piszczala a ta nie chciała go wpuścić, musiał ją długo namawiać bo to jednak poważna sprawa z tym zalaniem ale mówi że jak zobaczył że oni już święta obchodzą to mu się rozjasnilo dlaczego jej było wstyd go wpuscic. Kuzyn mieszka w jej okolicach i jakoś tak gadamy, gadamy, on mówi że jeszcze czegoś takiego nie widział żeby ktoś w październiku już dom miał wystrojony, mi przyszło na myśl czy to czasem nie ona, pokazałam mu fotki i był w szoku jak na to wpadłam, serio laski, sama nie wiem ale to było tak głupie, że to pierwsze co mi do głowy przyszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhcccx

No i co, kto to taki był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyGaja

Chodzi Ci o to, że to nasza Lady z Gajką tam była i choinkę stroiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lololo
10 minut temu, Gość LadyGaja napisał:

Chodzi Ci o to, że to nasza Lady z Gajką tam była i choinkę stroiła?

No wiadomo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsc

Nie zdziwi się jeśli to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsc

Nie zdziwi się jeśli to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Co z ta Kafe ostatnio się dzieje? Wiecznie błąd pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co z ta Kafe ostatnio się dzieje? Wiecznie błąd pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

co się jej stało z nogą na ostatnim zdjęciu?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość Gośćsc napisał:

Nie zdziwi się jeśli to prawda

Taaa... na pewno. Niektórzy w łykaniu wszystkiego przewyższają nawet młode pelikany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po Luśce i jej zrytym beretem wszystkiego można się spodziewać, nawet choinki na początku października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Po Luśce i jej zrytym beretem wszystkiego można się spodziewać, nawet choinki na początku października

Jak to mówią "Wolnoć Tomku w swoim domku". Jak ktoś chce, to niech sobie choinkę i w czerwcu ubiera. Niestety obawiam się, że Luśka nie podarowałaby sobie sezonu dyniowego, zatem w choinkę nie wierzę. A ktoś kto wymyśla takie bzdurne historie ma beret zryty bardziej od niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Po Luśce i jej zrytym beretem wszystkiego można się spodziewać, nawet choinki na początku października

Pewnie nie ma co robić przez „zakaz” nagrywania i szykuje vlogmasy na zapas 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666

Idźcie spać durnie z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czemu ta jej noga taka chuda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Hhh napisał:

Pewnie nie ma co robić przez „zakaz” nagrywania i szykuje vlogmasy na zapas 😜

Pewnie tak 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie tak 😛

To nic dziwnego, pewnie sama bym zrobiła vlogmasy wcześniej, by nie mieć tyle do montowania z dnia na dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoL

A ja wierzę! Na bank vlogmasy nagrywa,, ahahahahahahah masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość gosc napisał:

To nic dziwnego, pewnie sama bym zrobiła vlogmasy wcześniej, by nie mieć tyle do montowania z dnia na dzień. 

To się mija z celem, nie uważasz? Zero magii, nastroju, gra aktorska pfffff Jak można nagrywać miesiąc, dwa wcześniej, bez sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość pa

Bez sensu???  Laski, przecież połowa juciuba już otwiera kalendarze adwentowe i pokazuje co w nich jest. Paranoja jakaś.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To się mija z celem, nie uważasz? Zero magii, nastroju, gra aktorska pfffff Jak można nagrywać miesiąc, dwa wcześniej, bez sensu. 

Mija się, ale myślę, że są wyścigi na vlogmasy, kto zrobi je ładniejsze, więcej się będzie działo, da ładniejszą muzyczkę itp. To jest też okres wielu reklam i idących za tym pieniędzy, zatem nie dziwię się, że robi się walka i używa takich chwytów jak nagrywanie wcześniej. Mała Gajka ma przeszło rok i pewnie trudno ją złapać by zapozowała, trzeba przebierać w różne ubrania od sponsorów, więc jak to zrobić z dnia na dzień? A zdjęcia na insta są i będą jej dużym zarobkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To się mija z celem, nie uważasz? Zero magii, nastroju, gra aktorska pfffff Jak można nagrywać miesiąc, dwa wcześniej, bez sensu. 

Mija się, ale myślę, że są wyścigi na vlogmasy, kto zrobi je ładniejsze, więcej się będzie działo, da ładniejszą muzyczkę itp. To jest też okres wielu reklam i idących za tym pieniędzy, zatem nie dziwię się, że robi się walka i używa takich chwytów jak nagrywanie wcześniej. Mała Gajka ma przeszło rok i pewnie trudno ją złapać by zapozowała, trzeba przebierać w różne ubrania od sponsorów, więc jak to zrobić z dnia na dzień? A zdjęcia na insta są i będą jej dużym zarobkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość pa napisał:

Bez sensu???  Laski, przecież połowa juciuba już otwiera kalendarze adwentowe i pokazuje co w nich jest. Paranoja jakaś.... 

Szczerze to lubię oglądać te filmiki, bo skutecznie mnie leczą z chęci zakupu tego badziewia. Prawie wszystkie firmy lecą w kulki i upychają byle co w te kalendarze. Za taką kasę co chce się wydać na kalendarz lepiej kupić jeden czy dwa porządne, pełnowymiarowe produkty w naszym guście/ kolorystyce/ pasującym zapachu/ odpowiednim do skóry itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No Ok. Rozumiem, wcześniej coś nagrać żeby nie siedzieć po nocach z montażem. Ale 'wcześniej', to tydzień na zapas, a nie dwa miesiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz nagra 90% materiału, a potem tylko pododaje wstawki jak śnieg pada, chyba że już takie ma np. z zeszłego roku albo sprzed paru lat 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A fanki będą piały z zachwytu nad cudownym świątecznym klimatem... Klimatem z początku października 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A fanki będą piały z zachwytu nad cudownym świątecznym klimatem... Klimatem z początku października 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×