Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka

Tatuaż kojarzy mi się z więzieniem

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość koppp napisał:

Podałaś bardzo specyficzny przykład którego nawet nie można porównać. Jak mają się czaszki do napisu w języku którgo się nie zna? Możesz wprost napisać jakich cech spodziewasz się po osobie z czaszkami na skórze? Zobaczymy na ile Twoje założenia zgadzają się z rzeczywistością

I nie, absolutnie mi nie zależy żeby ktoś "poznawał" się na mnie patrząc na moje tatuaże - jeszcze nikt nigdy nie "poznał" się na nikim na pierwszy rzut oka

x

OK. ktos kto ma tatuaz w czaski z wezami w oczodołach - nie powiem, co dokladnie mial na mysli. Moze ma jakąs obsesje albo pogarde smieci, moze robi z niej jaja, moze kreca go rózne obrzydliwosci, moze chce szokowac, a moze po prostu wzor mu sie podobal,pod wzgledem graficznym.Tak czy inaczej temat jest obrzydliwy, a po kims, kto lubi obrzydliwosci i chce,zeby zawsze dla wszystkim bylo to widoczne,   nie spodziewam sie niczego sympatycznego (moze kto inny to lubi). Jesli to nie bylo przemyslane, tym bardziej ten ktos mnie  nie urzeka :). Czlowiek jest istotą spoleczna, jesli nosi np transparent, chce cos pzrez to swiatu  powiedzic. A tatuaz jest czyms wiecej niz transparentem, bo pokazuje sie to swiatu cale zycie. 

To ,ze ci nie zalezy , zeby ktos na tobie sie poznawal nie zmienai faktu, ze wyrabia sobie jakis stosunek do ciebie. Na podstawie wygladu ( nie pzrypadkowego, np ofiara pozaru itp tylko  wypracowanego, zamierzonego, bo do takiego nalezy tauaz) mozna wlasnie wiele powiedziec o kims na pierwszy rzut oka. Jak widzisz np faceta ze zlotym lancuchem, sygnetami, grubym karkiem - wiadomo, ze sie staral, zeby tak wygladac-  wiesz mneij wiecej czego sie po nim spodziwac. Tatuaze bywaja rozne , wiec z nich wiele mozna wyczytac. Najprosciej - kiedy byl zrobiony, bo mody przewalaja sie falami, a technika idzie wciaz do pzrodu.

Wiesz, że to strasznie puste zakładać jakie ktoś ma usposobienie na podstawie tego, że wygląd tej osoby nie jest wystarczająco "sympatyczny"? Jak już wspominałam - sama mam takie tatuaże, a uchodzę za aż przesadnie sympatyczną osobę - do tego stopnia, że zawsze ludzie są zaskoczeni tym jak wyglądam latem. 

I nie, nie wiem czego spodziewać się po facecie z sygnetami i łańcuchem. Poznawałam ludzi którzy na pierwszy rzut oka mogli pasować do wielu dziwnych stereotypów, a prywatnie są bardzo mili. Znam gościa który wygląda jak ochroniarz z klubu pod ciemną gwiazdą, a mało, że jest szanowanym specjalistą to jest wyjątkowo miłą osobą. Tylko jest wielki, napakowany i lubi dresy 🙂

O tym, że mi nie zależy pisałam w odnośni do tego co Ty napisałaś:

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

a chyba wytatuaowanym na tym zalezy

Odpowiedziałam tylko, że to założenie jest zbyt ogólne. Większości ludzi naprawdę aż tak nie zależy, tu na forum mozemy sobie pogadać i podpytać ludzi, ale w życiu codziennym nikt nie zastanawia się czy pani mariolka z parteru odczuwa obrzydzenie na widok czaszki z wężem (ja tu nie widzę nic obrzydliwego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Śladowe ilości i nie ma rtęci? Myśl sobie tak dalej. Nawet śladowe ilości rtęci mogą ci zdrowie wywrócić na drugą stronę. Jeśli napisałam, że wiem co rtęć potrafi zrobić z człowiekiem, to mam ku temu podstawy. A wspomniałam tylko o rtęci. Ty się tatuuj jak chcesz, ja podziękuję.

Nie muszę "myśleć". Ja to wiem - czytałam badania na ten temat 🙂 Nie znaleziono żadnych ilości rtęci w dobrej jakości tuszach używanych w europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skad u ludzi ta obsesja bycia oryginalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W lokalnym szpitalu jest chirurg który ma takie "obrzydliwe" tatuaże (czaszki, ale bez węży), kiedyś jakaś starsza pani strasznie narzekała i chciała nowego chirurga. Najpierw facet próbował obrócić to w żart i panią uspokoić, potem zapytał czy chce operacje teraz czy jak jego kolega będzie miał termin. Nagle pani uprzedzona do czaszek zmieniła zdanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tyle mlodych ludzi ma tatuaze, ze nie wiem jak mozna miec dalej takie skojarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×