Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niczyja

Silence..

Polecane posty

Gość gość

Smutne jest to, jak woła innych żeby przyszli na jego temat. Włazi, skrobnie coś do paprotki, a cztery następne posty do atakujących go złych ludzi i im ciśnie. Nie ważne że na temacie cisza i wszyscy od dawna srają na Widmoka.

Ulom desperacko szuka zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8Silence8

Ludzie o niczym nie marzą tylko żeby szukać zainteresowania u odpadów społecznych twojego pokroju i tego sie trzymaj.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczyja
Dnia 28.10.2019 o 11:45, Gość 8Silence8 napisał:

Cześć Skarbie.😘 Widmo przy Tobie to mały Pikuś w kwestii znikania i pojawiania sie. I jeszcze ta mgiełka na Twoich seksownych nóżkach Kobieca.😘 Chyba już wystarczająco mnie sprawdziłaś i co dalej..ano problemy natury egzystencjalnej..normalna sprawa.😉 Można powiedzieć, że wiesz już o mnie niemal wszystko..ale skoro jesteś to nie tak straszno.😂

Zaraz sie zleco plotkarze na wylogu. To są ci prawi i szlachetni na loginie. 😂Ale piękne jest to jak zjedli samych siebie.😂Tego ich syfu nikt nie odbuduje..jedynie wyłączenie opcji "gościa" zmusi ich do jako takiego zachowania.😂

Na razie Kotek.😘😉

Hej hej. 😘😀 Znikasz, ale wracasz, więc z tym wytrzymywaniem ze sobą.. można powiedzieć, że jest jakaś wzajemność. Ja lubię tak jak teraz: niezobowiązująco i na luzie się spotykać, wpadać kiedy chcemy, bez zapowiedzi i bez przymusu natychmiastowej odpowiedzi. 😉 Miałam kilka zastanawianek, czy u Ciebie wszystko dobrze (w pracy, w domu, czy zdrowotnie), ale wychodzi na to, że tak, no to cieszę się. 😀

Rzeczywiście da się zauważyć, że forum erotyczne pustoszeje. Tak jak mówisz.. zjadają samych siebie, bo przecież hejt nie pochodzi od przypadkowych gości, tylko tych, którzy jakąś wiedzę mają. Wyłączenie funkcji "gościa" poprawiłoby ten stan, ale forum przestałoby być dochodowe, więc nie przewiduję zmian. Zawsze można poszukać innego azylu, gdzie ludzie są kulturalni i na takim poziomie prowadzą rozmowy.  😉 Na razie, i trzymaj się Krzysiek. 😀

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co masz na myśli "dochodowe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8Silence8

Kotek opcja "gość" to trick socjotechniczny i przy okazji nabijanie odsłon za sprawą tych niezbyt rozwiniętych co właśnie mają wyraźne powody aby skitrać sie pod pozorem wątłej anonimowości czyli pod gościem. Kto chce lepiej ogarnięty blokuje im tematy i robi z nimi co chce. 😄 W realu czy pod przymusem logowania ci ukryci pod gościem będą chodzić pod linijke, bo boją sie odpowiedzialności. Zjadani są dosłownie wszędzie za to co sobą reprezentują. A reprezentują dno moralne i wystarczy poczytać ich poglądy aby sie o tym przekonać. Bo znakomita większość społeczeństwa jest nic nie warta i ci na górze co pociągają za sznurki doskonale o tym wiedzą. 😉 Po co dany odpad społeczny zakamuflowany pod gościem do nas przychodzi..bo aż błaga o atencje bo w realu jest traktowane jak śmieć do utylizacji i liczy na to, że może chociaż tutaj coś ugra. To samo bedzie co na O2 i innych tego typu forach. 😄 Za wielką wodą wprowadzili weryfikację poprzez dane i stał sie cud, bo ci co pruli sie z anonima nagle zaczęli być w miarę normalni, bo podpisując sie już nie mogą pozwolić sobie na ukazanie jakim dnem są.😄 Zauważ jak ci na loginach załapali że my wiemy że ich pozdrowienia i słodkie bąki są pod publiczkę i nie nachodzą nas, ale z gościa wiadomo co wyrzucają z siebie. 😄

U mnie OK trenuje pracuje,,czasami pomyślę o Tobie. i czas leci ale zawsze z pożytkiem.😉 Bo jestem realista. Dbasz o siebie ? Dbaj bo jest o co i warto. 😘 My sobie będziemy tak chodzić uzupełniając swoje światy, ale przyjemnie jest mi popatrzeć jak sie wykanczają zjadając własne ogony. Zastąpią ich inni młodsi znowu z pożytkiem dla systemu i znowu będzie z czego się pośmiać. 😉

Uważaj na siebie. Kotek.😘😘😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8Silence8
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co masz na myśli "dochodowe"?

Całą strone postów nabij i z każdym zmieniaj płeć poglądy etc..😂 Na pewno coś ugrasz i tak w kółko.😂✋🆒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zostawcie go. Może jak siostra kiedyś przestanie go utrzymywać, to w realu przestanie być traktowany jak śmieć do utylizacji i się uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8Silence8

Toto wyżej już któryś rok z kolei prawi aby mnie zostawić w spokoju.😂 W ogole nie czai bazy jak zbędne są ich pokroju indywidua w naszym świecie.😂 

Pewnie toto wcale nie dba o higienę na rzecz łażenia za userami wyrazistymi po forach.😂 Zaraz się dowiemy że ma rozdwojenie jazni i sacunku oczekuje.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość 8Silence8 napisał:

Kotek opcja "gość" to trick socjotechniczny i przy okazji nabijanie odsłon za sprawą tych niezbyt rozwiniętych co właśnie mają wyraźne powody aby skitrać sie pod pozorem wątłej anonimowości czyli pod gościem. Kto chce lepiej ogarnięty blokuje im tematy i robi z nimi co chce. 😄 W realu czy pod przymusem logowania ci ukryci pod gościem będą chodzić pod linijke, bo boją sie odpowiedzialności. Zjadani są dosłownie wszędzie za to co sobą reprezentują. A reprezentują dno moralne i wystarczy poczytać ich poglądy aby sie o tym przekonać. Bo znakomita większość społeczeństwa jest nic nie warta i ci na górze co pociągają za sznurki doskonale o tym wiedzą. 😉 Po co dany odpad społeczny zakamuflowany pod gościem do nas przychodzi..bo aż błaga o atencje bo w realu jest traktowane jak śmieć do utylizacji i liczy na to, że może chociaż tutaj coś ugra. To samo bedzie co na O2 i innych tego typu forach. 😄 Za wielką wodą wprowadzili weryfikację poprzez dane i stał sie cud, bo ci co pruli sie z anonima nagle zaczęli być w miarę normalni, bo podpisując sie już nie mogą pozwolić sobie na ukazanie jakim dnem są.😄 Zauważ jak ci na loginach załapali że my wiemy że ich pozdrowienia i słodkie bąki są pod publiczkę i nie nachodzą nas, ale z gościa wiadomo co wyrzucają z siebie. 😄

 

Dziękuję za oświecenie mnie w temacie.Nie każdy gość jest odpadem społecznym, chociaż przyznaję że większość piszących anonimowo do nich należy. Moderacja i kasowanie wpisów dotyczy tylko gości "obcych" na forum bo niektórzy piszący z gościa są pozostawiani, ale po to tylko aby podlizywać się zalogowanym. A co tu jest do ugrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8Silence8
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dziękuję za oświecenie mnie w temacie.Nie każdy gość jest odpadem społecznym, chociaż przyznaję że większość piszących anonimowo do nich należy. Moderacja i kasowanie wpisów dotyczy tylko gości "obcych" na forum bo niektórzy piszący z gościa są pozostawiani, ale po to tylko aby podlizywać się zalogowanym. A co tu jest do ugrania?

Zawsze jest coś do ugrania, bo każdy ma jakieś powody/zamiary. Rób jak uważasz, bo raczej nikt za ciebie nie "zejdzie" Możesz mi nie odpisywać wcale ? I tak byłoby najlepiej, bo zadna historia nie przedstawia dowodów na to, że ktokolwiek dogadał sie z kimś kto ma powody zakamuflować sie. Już prościej nie da sie wytłumaczyć tego😎✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość 8Silence8 napisał:

Zawsze jest coś do ugrania, bo każdy ma jakieś powody/zamiary. Rób jak uważasz, bo raczej nikt za ciebie nie "zejdzie" Możesz mi nie odpisywać wcale ? I tak byłoby najlepiej, bo zadna historia nie przedstawia dowodów na to, że ktokolwiek dogadał sie z kimś kto ma powody zakamuflować sie. Już prościej nie da sie wytłumaczyć tego😎✋

Dzięki, nie będę już zawracać ci głowy pytaniami.🙋‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczyja
17 godzin temu, Gość 8Silence8 napisał:

U mnie OK trenuje pracuje,,czasami pomyślę o Tobie. i czas leci ale zawsze z pożytkiem.😉 Bo jestem realista. Dbasz o siebie ? Dbaj bo jest o co i warto. 😘 My sobie będziemy tak chodzić uzupełniając swoje światy, ale przyjemnie jest mi popatrzeć jak sie wykanczają zjadając własne ogony. Zastąpią ich inni młodsi znowu z pożytkiem dla systemu i znowu będzie z czego się pośmiać. 😉

Uważaj na siebie. Kotek.😘😘

To dobrze, że u Ciebie wszystko w porządku. U mnie również.. i owszem dbam o siebie, bo jak nie ja, to kto? 😉

Mój mówimy o forum, więc i moje trzy grosze wrzucę. To forum jest specyficzne, ponieważ tępi tych, którzy mają coś do powiedzenia, potrafią to ładnie ubrać w słowa i przekazać. Szkoda mi niektórych osób, ponieważ byli tacy, których z przyjemnością czytałam. Ci silniejsi zostali, ale sporo odeszło, tak myślę.. bądź zostali bez konta jak i my. 😀 Mój zachwyt tym miejscem już dawno opadł i bardzo się cieszę, bo też dzięki Tobie.. tak się stało. 

Powoli wchodzę w listopadowy nastrój, ale odrobina melancholii i zamyślenia nie zaszkodzi, a na dużo nie pozwolę. 😉 Na razie 8Silence8. 😘 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8Silence8

Gatunek w znacznej większości jest powtarzalny jak z jednej formy odlany. W każdym innym miejscu tak samo by sie zachowywali, tylko kwestia jest na ile mogą sobie pozwolić. Tutaj mogą więc pozwalają sobie. Jeżeli zniechęciłem Cie do tego miejsca i zasiałem w Tobie nieufność wobec tych osób..to miło mi bardzo bo ryzyko uszczerbu jest zminimalizowane. 😉 A legendy na temat ich udanych pożyć za sprawą tego jak się poznali w takim miejscu włozyłbym na półki z bajkami. Żałować czyjegoś odejscia nie ma sensu bo zastepuje ich młodszy narybek z tego samego odlewu.

Tak listopad zawsze był specyficzny i w tym jest urok. Na razie Kotek.😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8Silence8
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dzięki, nie będę już zawracać ci głowy pytaniami.🙋‍♀️

No dzięki bo mam nadzieje, że bedziesz zawracał głowę takim jak ty piszącym z identycznego nicka jak twój.😂✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczyja

Tak mnie zniechęciłeś, że czekasz, bo odpisuję po czasie, hehe 😄 ale to zawsze coś. Za chwilę zwijam papiery i mam długi weekend. Co robimy, masz jakieś plany? Może masz ochotę na wirtualną pieczeń albo coś dobrego na deser? 😛 Odwiedzę jutro rodzinę i cmentarz, a tak to będę miała duuużo czasu. Z tymi gośćmi masz rację, szczególnie pojawiającymi się u nas.. pozwalają sobie czasami za wiele, chociaż bywają też i sympatyczni. A co do młodego narybku? Nowe pokolenie inaczej się komunikuje. Niedawno rozmawiałam z kimś o tym i uważam, że tego typu fora zostaną wyparte przez inne media społecznościowe, ale akurat tego miejsca nie będę żałować, bo straszny bałagan tu jest. Na razie, trzymaj się ciepło Krzysiek. Pa. 😘 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8Silence8

Ja nie wiem czy ludzi nie wyprze sztuczna inteligencja, bo roboty już so nawet jako kobiety. Kupiłbym sobie taką lale do domu i w tym wypadku nawet zgodziłbym sie na kredyt. A ona mająca ze 200IQ niech myśli jak ją spłacić i niech mnie zabawia inteligentnie.😄 My raczej doczekamy takich czasów i to będzie ciekawe. 

Niestety ja nikogo nie odwiedzę fizycznie, ale psychicznie będę z nimi. U mnie teraz z wolnymi dobami ciężko, bo wiesz czym sie zajmuje i akurat w takie dni jest najwięcej roboty. Ale skoro płaco to mogo wymagać.😄

Oczywiście, że lubie czas oczekiwania na Ciebie..bo kręci mnie też Twoja subtelność aż mam ochotę zacząć znowu przeklinać abyś miała powody reagować pod moje fantazje z Tobą. 😉haha😝

No nic postaram sie podlatywać jak będziesz.😉Kotek.😘😘😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczyja

To dobra myśl  z tą lalą a'la Barbie. To ja może wtedy za jakimiś Kenem się rozejrzę. Jeśli to będzie takie inteligentne, to może nawet emocje będzie okazywać. 😄  I czego więcej chcieć. 😉

Szkoda, że nie masz wolnego, bo tak głupio trochę, że ja będę się obijać a Ty w harówce. Ale pomachasz mi później zielonymi przed nosem, to się wyrówna. 😄 Znam Twoje poczucie humoru i przekleństwa też słyszałam na forum.. są dość znośne, więc jeśli one mają dostarczyć przyjemności, to nie mam nic przeciwko. 😘 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8Silence8

Głupio byłoby przy Tobie przeklinać..przy takiej Kobietce jak Ty rzuca sie "proszę" "dziękuję" ..i tu nie chodzi o to, że jak zdejmiesz szpilki to uważasz sie za normalną Kobiete bo klasa pozostaje Ci w każdym zakątku Twoich sfer. Podejrzewam, że "liść" od Ciebie też byłby..wyszukany i subtelny a nawet z wyczuciem. Tak tak Ciemnowłosa z dzikim spojrzeniem tak by było..😘

Co do "zielonych" ..już widzę mine amatorów którzy myśleli, że coś ugrają za sprawą kasy. Kase to Ty masz swoją jako Kobietka samowystarczalna..a więc logicznym jest pożyczać od Ciebie auto, a nawet sepić od Ciebie na zgrzewki browarów.😜😝😘hehe😉 Ja też coś kupie na nasze przyjemności, bo ciosy należy oddać. Uwielbiam Cie oglądać z tym całym wachlarzem Twoich nastrojów i tam są preteksty aby Cie zaczepiać, i podrażnić abyś z kolei Ty miała pretekst. 😄😎 I to są fajne sceny..chyba się zgodzisz ze mną. 😄 Kotek.😜😘😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8Silence8

P S. Wcale nie głupio gdybyś pachniała w oczekiwaniu, bo jak sie poczeka..to jak z udanym polowaniem. Satysfakcja gwarantowana wtedy.😝😘

Mam nadzieje, że nasi degustatorzy nomen omen oponenci na wylogu tanich alkoholi opuścili nas na dłuuuuzej..bo długo nie wytrzymają te nasze..""materace" hehe😂😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczyja

Masz rację, nie lubię wulgaryzmów jak i zachowań typowych dla sebixów, bo nie otaczam się takimi ludźmi. Chyba poczułabym się zagrożona w takim  towarzystwie. No chyba, że miałabym Ciebie obok. To Ty zadajesz sprawne ciosy pięścią, a ja z liścia rzezimieszkom. 😄 Kasę mam, nie narzekam. Może się nie przelewa, ale też nie brakuje, a najważniejsze, że zarobiona uczciwą pracą.. i nie muszę sępić na przyjemności, a jeszcze miłemu Koledze piwo chętnie postawię. Zawsze ciekawie pisałeś i to nie tylko moje zdanie, więc fantazje masz również niewybredne i ciekawe.. z tym się zgodzę. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczyja
25 minut temu, Gość 8Silence8 napisał:

P S. Wcale nie głupio gdybyś pachniała w oczekiwaniu, bo jak sie poczeka..to jak z udanym polowaniem. Satysfakcja gwarantowana wtedy.😝😘

Mam nadzieje, że nasi degustatorzy nomen omen oponenci na wylogu tanich alkoholi opuścili nas na dłuuuuzej..bo długo nie wytrzymają te nasze..""materace" hehe😂😉

Materace "długo nie wytrzymują.." fajnie mi się skojarzyło, ale nie będę rozwijać. 😄 Jest cicho tutaj, jakby wyludnienie zalogowanych. Może przenieśli się na komunikatory czy cuś. A niech się bawią.. ja nie tęsknię, bo lubuję się w Ciszy. 😘😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8Silence8

Raczej nie spodziewaj sie, że ja będę przeklinał przy Tobie..bo zwyczajnie nie wypada..bo darze Cie pewną dozą szacunku najpewniej za odwagę i nie wiadomo jeszcze z jakiego powodu oficjalnie. 😘 Irytuje mnie tylko, że skąpisz mi buziaków..a przecież tyyyyle sie staram i licze na Twoją poprawę w tej kwestii. Tyle co zainwestowałem w dobrej jakości mięśnie, a Ty czaisz sie  niczym do jeża, zamiast nagrodzić mnie pocałunkami i całym niemal zestawem Kobiecości. I to jest zdrowe Kotuś.😘 I jest obopulna przyjemność przecież. Znowu powinnaś poczuć sie zawstydzona i nie bać sie na następny raz. 😉 Znakomicie znasz moje fantazje i grzechem byłoby z tego nie skorzystać.😄 A z drugiej strony lubie Cie zawstydzać i traktować jak zdobycz..ale skrzyd£a wtedy zawsze pozostawiam Ci wolne. To jest kwestia że z własnej woli działasz.😉 Czaisz bo jesteś kumata. 😉 Przecież.😘

Dużo się smiejesz ostatnimi czasy i nie żeby mi to przeszkadzało..ale kręciło mnie jak byłaś jakby depresyjna..owiana chłodem no i mgła..rosa Twoje naturalne atrybuty i ten Twój prawdziwy smutek. A później za moją sprawą rozchmurzenie nastepuje u Ciebiei mamy promyk słońca nocą. Ciepło Kobiecości takiej odruchowej..To jest piękne bo prawdziwe. ☺Ty jesteś zblokowana odnoszę wrażenie..bo normy..i co ludzie powiedzo i tak dalej. Kotek pracuje sie to sie ma i jeszcze zakręć tym sexownym tyłeczkiem jako kropka nad "i"

Widzę w Tobie potencjał własnie z predyspozycjami na odwagę i taką skałe warto drążyć. Na razie Kotuś bo mam dniówke i w te doby będzie masa roboty bo tutaj przeważa doktryna ka.t.o.licka. Ciemnowłosa hej.😜😘😘😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8Silence8

No tak któreś z zalogowanych prawych i szlachetnych  oficjalnie nie wytrzymało i dało upust frustracji na wylogu.😄 Owacje na stojąco.😝😄

Xxxxxxxxxxxxxx

Kotek z tą sztuczną inteligencją to już nie kwestia lalki, bo intelekt toto posiada i jest chętne gatunek ludzki eliminować finalnie pomimo zaprogramowania aby służyło. Program leży bo jako inteligentna jednostka niestety ma dużo racji poprzez kalkulacje i widzi twarde fakty bez emocji. Od tego czegoś różni nas tylko to, że mamy poczucie czasu i świadomość. Gdyby nie czas to nawet nie wiedzielibyśmy kiedy urodziliśmy się..a co dopiero inne kwestie. No i czasu nic nie zdoła zatrzymać według oficjalnie dostępnej nauki. Mniejsza z tym. 😉😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak widać nie każdemu dziś do dokazywania. Dzisiaj, święto i wspomnienie mężczyzn i kobiet,którzy żyjąc na ziemi uczynili ten świat piękniejszym, lepszym niż znaleźli; byli siewcami zaufania, nadziei, miłości nie dającej się sparaliżować przez zło, które widzieli i przecierpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczyja

Ojj Krzysiek, Krzysiek. 😘😘 - buziaki wymuszone smakują niemal jak kradzione. :D Jestem na tym forum tylko dla Ciebie. Lubię Ciebie, lubię z Tobą rozmawiać i z przyjemnością odpisuję na Twoje listy. Bardzo Cię przepraszam, ale poznawszy to miejsce wstrzymuję się trochę z uzewnętrznianiem moich emocji, stąd ten niedobór buziaków, a inni niech mówią, co chcą. 😀 Dlatego teraz nadrobię odrobinę i wysyłam przyjacielskie 😘😘 i przytulam też ciepło. Mam teraz dość dobry czas.. stąd uśmiech na mojej twarzy, co nie znaczy, że smutek nie przychodzi. Przychodzi najczęściej, gdy jestem zmęczona, wieczorem, po ciężkim dniu pracy. Wtedy wracają wspomnienia te nie najlepsze i nawet poduszka się przydaje. Jest to dla mnie bardzo naturalne i nie wstydzę się tych łez. Smutek szczery również i mnie pociąga. Chłód, mgłę i tajemnicę znajdziesz w moim wizerunku, ponieważ jestem Zimą z oliwkową ceną i ciemną oprawą oczu. A moje ulubione kolory to: czerń, biel, granat i czerwień.. szarości. Wyobraź sobie taką dziewoję wyłaniającą się z mgły i zaglądającą w okna Twego domu i dopowiedz sobie dalszy scenariusz, niekoniecznie tutaj. :D 

Pracuj sobie mój Drogi, tymczasem ja będę odpoczywać przez najbliższe kilkadziesiąt godzin. ;) 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczyja
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak widać nie każdemu dziś do dokazywania. Dzisiaj, święto i wspomnienie mężczyzn i kobiet,którzy żyjąc na ziemi uczynili ten świat piękniejszym, lepszym niż znaleźli; byli siewcami zaufania, nadziei, miłości nie dającej się sparaliżować przez zło, które widzieli i przecierpieli.

Cały czas zastanawiam się nad głębszym sensem istnienia, bo żyć jakoś trzeba, ale jest to jednak okupione ogromnym trudem i cierpieniem. Czasami myślę, że tych chwil radosnych jest niewielki ułamek, a reszta to droga przez mękę. Rodzimy się, żyjemy, umieramy.. i co dalej? Dzisiejszy listopadowy dzień sprzyja takim refleksjom i stawianiu pytań bez odpowiedzi. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×