Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trudne to jest

Zakochałem się ale to trudna kobitka

Polecane posty

Gość Trudne to jest

Gdy coś zrobię nie po jej myśli to reaguje obraźaniem i traktuje jak wroga albo jakbyśmy się nie znali, sytuacja się powtórzyła wiele razy stąd obawy czy z nia wytrzymam. Z drugiej strony nie znam jej naprawdę. Doprowadza do tego że boję się ją spotkać zamoast cieszyć bo znowu zobacze ta obrażona minę. Przyczyna może być slaba komunikacja, ale nie jestem jej facetem stąd nie rozumiem tych akcji z obrażaniem. Jak widać nie ma ideałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Och Ela.. rzygam tymi tematami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
2 minuty temu, Gość Trudne to jest napisał:

Gdy coś zrobię nie po jej myśli to reaguje obraźaniem i traktuje jak wroga albo jakbyśmy się nie znali, sytuacja się powtórzyła wiele razy stąd obawy czy z nia wytrzymam. Z drugiej strony nie znam jej naprawdę. Doprowadza do tego że boję się ją spotkać zamoast cieszyć bo znowu zobacze ta obrażona minę. Przyczyna może być slaba komunikacja, ale nie jestem jej facetem stąd nie rozumiem tych akcji z obrażaniem. Jak widać nie ma ideałów.

Pogadaj z nią szczerze, może to prostsze niż Ci się wydaje...możesz coś źle odbierać, bądź ona. Możecie to sobie wyjaśnić na spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
2 minuty temu, Gość Trudne to jest napisał:

Gdy coś zrobię nie po jej myśli to reaguje obraźaniem i traktuje jak wroga albo jakbyśmy się nie znali, sytuacja się powtórzyła wiele razy stąd obawy czy z nia wytrzymam. Z drugiej strony nie znam jej naprawdę. Doprowadza do tego że boję się ją spotkać zamoast cieszyć bo znowu zobacze ta obrażona minę. Przyczyna może być slaba komunikacja, ale nie jestem jej facetem stąd nie rozumiem tych akcji z obrażaniem. Jak widać nie ma ideałów.

Jeżeli traktujesz ją jak kogoś gorszego nie bierzesz pod uwagę jej zdania tylko liczysz się ze zdaniem innych zwłaszcza podłym zdaniem jej wrogów na jej temat lub masz się za Bog wie kogo to nie dziw się na taką reakcję .Każdy ma swój honor i swoją godność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak mozna zakochac sie w kims tak toksycznym? Rozumiem, ze pewnie fajna laska, ale litosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość K4k napisał:

Pogadaj z nią szczerze, może to prostsze niż Ci się wydaje...możesz coś źle odbierać, bądź ona. Możecie to sobie wyjaśnić na spokojnie. 

Nie ma trudnych kobiet, tylko czasem wina brak i szczerych rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ważne jak ci konia wali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak mozna zakochac sie w kims tak toksycznym? Rozumiem, ze pewnie fajna laska, ale litosci.

Nie jest toksyczna, pewnie autor tez ma fochy, to się udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudne to jest
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Och Ela.. rzygam tymi tematami

To nie chodzi o Elę..

 

6 minut temu, Gość K4k napisał:

Pogadaj z nią szczerze, może to prostsze niż Ci się wydaje...możesz coś źle odbierać, bądź ona. Możecie to sobie wyjaśnić na spokojnie. 

Może po prostu ma taką minę, ale wiem kiedy mnie celowo unika i patrzy z wyrzutem jakbym coś zrobił, wkurza mnie wtedy. Nie chce być jakimś lamusem który sie daje podporządkować i nie jest to zgodne z moim charakterem, wprawia mnie w irytacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudne to jest
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak mozna zakochac sie w kims tak toksycznym? Rozumiem, ze pewnie fajna laska, ale litosci.

No właśnie fajna nawet bardzo, ludzi ją lubią stąd nie rozumiem. Najgorsze że też nie stara się wyjaśnić o co chodzi tylko ciągle te obrażanie, może wiele tym osiągnęła z facetami ale na mnie to działa jak płachta na byka. Dziewczyna z normalnej rodziny, już w takim wieku że powinna mieć głowę na karku a zagryki dziewczynki. Poznałem ją jako uśmiechnięta i miłą kobiete i taka jest tylko ze mną ma jakiś problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 minutę temu, Gość Trudne to jest napisał:

To nie chodzi o Elę..

 

Może po prostu ma taką minę, ale wiem kiedy mnie celowo unika i patrzy z wyrzutem jakbym coś zrobił, wkurza mnie wtedy. Nie chce być jakimś lamusem który sie daje podporządkować i nie jest to zgodne z moim charakterem, wprawia mnie w irytacje

Zapytaj ją. Może jednak coś zrobiłeś? Tak jak mówiłam pogadaj szczerze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trudne to jest jak mężczyzną wiecznie kłamie,unika szczerej rozmowy nawet o sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczeradobólu
8 minut temu, Gość Trudne to jest napisał:

Gdy coś zrobię nie po jej myśli to reaguje obraźaniem i traktuje jak wroga albo jakbyśmy się nie znali, sytuacja się powtórzyła wiele razy stąd obawy czy z nia wytrzymam. Z drugiej strony nie znam jej naprawdę. Doprowadza do tego że boję się ją spotkać zamoast cieszyć bo znowu zobacze ta obrażona minę. Przyczyna może być slaba komunikacja, ale nie jestem jej facetem stąd nie rozumiem tych akcji z obrażaniem. Jak widać nie ma ideałów.

A szczera rozmowa to cię coś kosztuje? No chyba, że się jej boisz i unikasz? A może ty jesteś już zajęty i kręcisz z tą panna na boku, przez to się jej tak obawiasz. Pewnie boisz się tego, że gdy się znowu obrazi to może w złości wygadać  komuś o tym, że z nią kręcisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś lamusem a nawet .... Od roku tylko piērdolisz to samo. Obrzydliwe. Typowa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Trudne to jest jak mężczyzną wiecznie kłamie,unika szczerej rozmowy nawet o sobie..

Tez mi sie tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
5 minut temu, Gość Trudne to jest napisał:

No właśnie fajna nawet bardzo, ludzi ją lubią stąd nie rozumiem. Najgorsze że też nie stara się wyjaśnić o co chodzi tylko ciągle te obrażanie, może wiele tym osiągnęła z facetami ale na mnie to działa jak płachta na byka. Dziewczyna z normalnej rodziny, już w takim wieku że powinna mieć głowę na karku a zagryki dziewczynki. Poznałem ją jako uśmiechnięta i miłą kobiete i taka jest tylko ze mną ma jakiś problem

Pewnie to coś poważnego..... co do ciebie czuje. Stąd te wszystkie wahania nastroju. Pewnie bidulka dodatkowo nie wie na czym stoi i sie miota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ...

Ja się zakochałam w trudnym mężczyźnie, ciągle kłamie,pogrywa ..A wystarczyłoby umówić się jak dojrzaly facet na kawę,przyjść i pogadać..proste rozwiązanie ,a wtedy by emocje opadły ze mnie i z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka

A ja uwazam ze wynika to z jego zachowania wobec niej.Nic z niczego się nie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

 

 

20 minut temu, Gość Trudne to jest napisał:

Gdy coś zrobię nie po jej myśli to reaguje obraźaniem i traktuje jak wroga albo jakbyśmy się nie znali, sytuacja się powtórzyła wiele razy stąd obawy czy z nia wytrzymam. Z drugiej strony nie znam jej naprawdę. Doprowadza do tego że boję się ją spotkać zamoast cieszyć bo znowu zobacze ta obrażona minę. Przyczyna może być slaba komunikacja, ale nie jestem jej facetem stąd nie rozumiem tych akcji z obrażaniem. Jak widać nie ma ideałów.

Pogadaj z jej mężem, udzieli Ci wskazówek😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 minutę temu, Gość Gość ... napisał:

Ja się zakochałam w trudnym mężczyźnie, ciągle kłamie,pogrywa ..A wystarczyłoby umówić się jak dojrzaly facet na kawę,przyjść i pogadać..proste rozwiązanie ,a wtedy by emocje opadły ze mnie i z niego

To takie proste... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudne to jest
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

 

Pogadaj z jej mężem, udzieli Ci wskazówek😏

Nie ma męża 

 

3 minuty temu, Gość Gościu napisał:

Pewnie to coś poważnego..... co do ciebie czuje. Stąd te wszystkie wahania nastroju. Pewnie bidulka dodatkowo nie wie na czym stoi i sie miota. 

Nawet jeśli coś jest z jej strony to ja o tym nie wiem, więc to głupie liczyć że się domyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może to tylko Twoja nadinterpretacja, a tak naprawde panna ma na Ciebie wywalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 

Pogadaj z jej mężem, udzieli Ci wskazówek😏

Gorzej jak mąż się w takim zakocha po takiej rozmowie.Ja już to przerabiałam .Mój ma gejowskie zapędy ale w tym wypadku nie musi tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
2 minuty temu, Gość Trudne to jest napisał:

Nie ma męża 

 

Nawet jeśli coś jest z jej strony to ja o tym nie wiem, więc to głupie liczyć że się domyśle

Nie żartuj... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
3 minuty temu, Gość Parassolka napisał:

Gorzej jak mąż się w takim zakocha po takiej rozmowie.Ja już to przerabiałam .Mój ma gejowskie zapędy ale w tym wypadku nie musi tak być.

Sylwio zgłaszam do opieki społecznej bo dzieci nie mogą się w takiej patologii wychowywać. Ojciec gej matka schizofreniczka kupczaca prywatnościa. Jutro idę do mopsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli

Jak czytam takie tematy na kafe to chyba dobrze,że trzymam czasem  swoje emocje na wodzy..Coraz mniej rozumiem dzisiejszych mężczyzn jakby umowienie się z kimś na spotkanie i szczerą rozmowę było zadaniem ponad ich siły. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
10 minut temu, Gość Gościu napisał:

Pewnie to coś poważnego..... co do ciebie czuje. Stąd te wszystkie wahania nastroju. Pewnie bidulka dodatkowo nie wie na czym stoi i sie miota. 

Jeśli facet mi się mega  podoba a jest zajety to też  na takiego czasami dziwnie reaguje najczęściej jest to chłód. Nie umiem z takim gościem łatwo nawiązać nawet czysto kolezenskiej relacji tak jak np. z kolegą który jest mi zupełnie obojętny. Rzadko się zdarza żebym była dla takiego miła, więc może ta twoja ma tak samo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
2 minuty temu, Gość Ola napisał:

Jeśli facet mi się mega  podoba a jest zajety to też  na takiego czasami dziwnie reaguje najczęściej jest to chłód. Nie umiem z takim gościem łatwo nawiązać nawet czysto kolezenskiej relacji tak jak np. z kolegą który jest mi zupełnie obojętny. Rzadko się zdarza żebym była dla takiego miła, więc może ta twoja ma tak samo? 

W takim przypadku trudno się dziwić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Trudne to jest napisał:

Nie ma męża 

 

Nawet jeśli coś jest z jej strony to ja o tym nie wiem, więc to głupie liczyć że się domyśle

Tu pomoże tylko szczera rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Naprawdę nie masz okazji z nią pogadać nawet 10min? Chcieć to móc, no chyba, że ty niechcesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ngvbgr
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Może to tylko Twoja nadinterpretacja, a tak naprawde panna ma na Ciebie wywalone.

Tu kazdy niedorajda powie ze jest samcem Alfa, to pewnie jest jak piszesz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×