Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tak trzymać!

Czekamy na ostateczne oficjalne wyniki PKW… PiS może mieć ponad 50 proc.

Polecane posty

Gość Tak trzymać!

UBywatele kolejne 4 lata bez UBeckich emerytur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

informacja z ostatniej chwili pis nie będzie miało większości więc wybory powiedzą że sfałszowane i rozpowiedzą nowe wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, 

może być niespodzianka, wiele osób wychodzących z lokali wyborczych po głosowaniu NIE chciało udzielić odpowiedzi albo odpowiedzi były wymijające lub celowo kłamliwe albo żartobliwe aby zmylić w sondażach ,

po godz. 19  pojawiły się sondaże, że 'pistacje' są w cenie 47 PLN i cena jest zaniżona ,

jak wiadomo, błąd w sondażach jest ok. 3 procent ,

gdy podliczą głosy to jutro się dowiemy, że 'pistacje' kosztują 50 PLN a cena 'brukselki' spadła do 23 PLN 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, amBrożyk napisał:

Uwaga, 

może być niespodzianka, wiele osób wychodzących z lokali wyborczych po głosowaniu NIE chciało udzielić odpowiedzi albo odpowiedzi były wymijające lub celowo kłamliwe albo żartobliwe aby zmylić w sondażach ,

po godz. 19  pojawiły się sondaże, że 'pistacje' są w cenie 47 PLN i cena jest zaniżona ,

jak wiadomo, błąd w sondażach jest ok. 3 procent ,

gdy podliczą głosy to jutro się dowiemy, że 'pistacje' kosztują 50 PLN a cena 'brukselki' spadła do 23 PLN 🙂

 

Spie'rdalaj pisowska świnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Głosuje od 20 lat i nikt przenigdy mnie o nic nie pytał na kogo głosowałem w zadne wybory, szczere to uważam ze wynik pis jest obecnie zawyzony, szczególnie patrząc na frekwencję zagraniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Spie'rdalaj pisowska świnio

chętnie z Tobą porozmawiam i pogawędzę oraz wyjaśnię dlaczego jestem PiSowski - gdy opowiem co mnie złego spotkało od obecnej 'opozycji' to mam wrażenie, że zapłaczesz , 

nie uwierzysz ?

takich jak ja są w Polsce miliony , którzy zdrowo oberwali od P0srańców !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttt
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Głosuje od 20 lat i nikt przenigdy mnie o nic nie pytał na kogo głosowałem w zadne wybory, szczere to uważam ze wynik pis jest obecnie zawyzony, szczególnie patrząc na frekwencję zagraniczną.

U mnie przed lokalem kiedyś siedzieli ankieterzy. A zagranica to promile w ogólnej liczbie głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ttt napisał:

U mnie przed lokalem kiedyś siedzieli ankieterzy. A zagranica to promile w ogólnej liczbie głosów.

Nikoniecznie promile bo poza granicami jest kilka milionów Polaków a kolejki były w Dublinie Madrycie Berlinie i Rzymie pokazywane we wszystkich mediach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uim

Miliion może i jest, z czego mały procent głosuje i  nie ma to większego wpływu na ostateczny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nikoniecznie promile bo poza granicami jest kilka milionów Polaków a kolejki były w Dublinie Madrycie Berlinie i Rzymie pokazywane we wszystkich mediach

W USA (duże miasto) była taka kolejka, że stało się 2.5 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pojawiaja się wyliczenia ze juz nie 239 a 223 miejsa pis ma a ciekawe co przyniesie jutro.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×