Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyna

Prezent dla chłopca 6 letniego

Polecane posty

Gość Martyna

Witajcie.

bardzo proszę o pomoc w wyborze prezentu dla chłopca 6-letniego, wybieramy się z mężem na urodziny do znajomych i zastanawiam się co mu kupić, dziecko nie ukrywa że woli dostać pieniądze, jednak chciałabym do tego coś dokupić.

Wiem że nie przepada za grami plwnszowymi, za każdym razem jak dostał od nas grę planszowe, choć miała naprawdę rewelacyjne opinie, to słyszałam że wcale nie był zainteresowany.

Jest to dziecko które siedzi w telefonie niestety... ale jednak chciałabym do tego do tych pieniędzy dołożyć jakiś drobiazg.

Czym się bawi teraz sześciolatek oprócz grania na telefonie? 

Pytałam rodziców ale powiedzieli że sami mam wybrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Syn w tym wieku kochał lego , nadal jeszcze czasem cos tam buduje . Ma teraz 9 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam dwóch synów w podobnym wieku i najbardziej lubią się bawić traktorami z maszynami rolniczymi. Lubią też wszelkiego rodzaju puzzle i układanki, a także zestaw do majsterkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie dziecko nie zna jeszcze wartości pieniądza to raczej rodzice wolą by dostał pieniądze.Mój syn to głównie auta, tory samochodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Kup mu pilkarzyki. Takie najzwyklejsze na sprezynkach. My tak zrobilismy jednego roku na Gwiazke dla bratanka. Alez byla euforia.😄Najlepszy ze wszystkich prezentow. Dziecko majace 6 lat nie zna jeszcze wartosci pieniedzy, rodzice Was naciagaja na gotowke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyfyfyfyf

Ja mam w domu 6cio latka. Uwielbia lego city (seria z roznymi modelami pojazdow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Możesz kupić balony do dmuchania.
Tylko nie pomyl z erosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Lego ma I to naprawdę masę zestawów więc boję się że coś powiele. 

A co do gotówki to on sam tak powiedział przy mnie, więc tutaj mam pewność że jednak on chce dostać te pieniądze a nie rodzice. 

Piłkarzyki kupiliśmy mu na piąte urodziny faktycznie cieszył się ale Trwało to jakieś pół godziny później rzucił w kąt. 

No właśnie jakiś traktorek może jakiś pojazd coś takiego.

 naprawdę ciężko jest usatysfakcjonować teraz takie dziecko, które tak naprawdę poza telefonem świata nie widzi.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Znalazłam na Allegro taki duży kombajn, nie wiem czy mogę tutaj wysłać link żebyście zobaczyli czy coś takiego mogłoby zainteresować sześciolatka?

Jeśli tak to proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mamy piłkarzyki i moim zdaniem to niewypał. Stoją i się kurzą. Aczkolwiek dzieci mają różne zainteresowania i nie ma co uogólniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Nie mogę wysłać linka do aukcji niestety, jest to taki duży kombajn, myślicie że mógłby zainteresować 6 latka?

cena jest w miarę rozsądna plus do tego jakaś dodatkowa kasa powinna chyba zadowolić dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyfyfyfyf

a moze skoro i tak chcesz mu dac kase, to dorzuc do tego jeszcze jakas ksiazke np. o dinozaurach, kosmosie, pojazdach i bedzie. A tak kupisz jakis kombajn ktory i tak nie wiadomo czy go zainteresuje i bedzie tylko pokoj zagracal. Wiem wiem, powiesz ze ksiazka tez moze go nie zainteresuje, ale przynajmniej zajmie mniej miejsca 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

No racja może jakąś książkę.

A na jakie macie jakieś propozycje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Okej Zamówiłam encyklopedie o różnych pojazdach do tego dołączę pieniądze  Dzięki za propozycję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może, zeby go odciągnąć od telefonu, kup mu książkę "Na dworze. Przewodnik dla odkrywców przyrody"? Jest genialna. Ale to chyba i tak nie pomoże, bo to jednak zasługa rodziców, ze 6letnie dziecko ciągle w telefonie siedzi. To jeszcze małe dziecko, czesto takie dzieci potrzebują przewodnika, a jak rodzic da telefon/tablet to ma po prostu spokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×