Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila

Czy to ciaza?

Polecane posty

Gość Kamila

Witam mam 18 lat. Około 2 tygodni temu uprawiałam z chlopakiem petting. Dotknelam jego członka a po około 15 minutach swojej pochwy. Stosunku nie bylo. Dzisiaj przestały bolec mnie piersi i do tego mialam jakies kilkuminutowe krwawienie. Czy to moze byc ciaza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Zrób test wtedy będziesz miała pewność ciężko stwierdzić czy to ciąża czy objawy na okres są bardzo podobne skoro chłopak nie doszedł w tobie to raczej nikłe szanse że jesteś w ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluska

W ciąże wbrew pozorom bardzo ciężko zajść a tym bardziej jak nie doszło do normalnego stosunku tak ,ze chłopak doszedł w Tobie . Myśle ze okres Ci się zbliża a przez nerwy i zastanawianie się jakoś się opóźnia . Zrob test i będziesz wiedziała 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ale on mi sie nie spóźnia, powinnam go dostać w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reka

Ja wiem, że wychowanie seksualne w polskich szkołach nie istnieje i lekcje biologii ogranczają się do ...enia pantofelku i aparacie golgiego, więc powiem, że jest małe prawdopodobieństwo ciąży. Jednak jeśli zamierzasz uprawiać seks to radzę zainteresować się jakie zabezpieczenie będzie dla was najlepsze i zapytaj o to lekarza, a nie koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×