Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak przyspieszyć poród?

Polecane posty

Gość Gość

Jak przyspieszyć poród? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chciałabym urodzić jak tylko dziecko będzie donoszone czyli czekam aby minął 37 tydzień ciąży - jest to możliwe? 

Jak u was było czy poród odbył się przed wyznaczonym terminem czy po? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie da się. Dziecko samo decyduje kiedy chce wyjść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

nie da sie przyspieszyc i nie próbuj, bo dziecko samo bedzie wiedziało kiedy bedzie gotowe. 

1 dziecko 39tydz- wszystko ok

2 dziecko 37tydzien- wszystko ok

3 dziecko 40tydzien poród wywołany.  Maluch nie czuł głodu przez pierwsze 3tygodni życia, nie miał odruchu ssania. Nie budził się w nocy do karmienia, nie budził sie w dzien . Gdybym zostawiłai nie pilnowała godzin karmienia , to pewnie umarłby z głodu. Przes sen w ogole nie łapał sutka, z butelki wypijał b samo leciało, nie dało sie wybudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy wiecie może dlaczego jest tak, że czeka się na akcje porodową i lekarze nie chcą wcześniej podać oksytocyny na wywołanie wtedy kiedy matka tego chce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
47 minut temu, Gość Gość napisał:

A czy wiecie może dlaczego jest tak, że czeka się na akcje porodową i lekarze nie chcą wcześniej podać oksytocyny na wywołanie wtedy kiedy matka tego chce? 

Ciekawe u mojej żony chcieli wcześniej wywołać, nie zgodziliśmy się. Po terminie często wywołują poród więc twoja teoria jest lipna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Sztuczne wywoływanie porodu nie jest zdrowe, chyba że są ku temu ważne powody medyczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Eeeee napisał:

Ciekawe u mojej żony chcieli wcześniej wywołać, nie zgodziliśmy się. Po terminie często wywołują poród więc twoja teoria jest lipna.

aleś ty devil - jaką ona podała teorię :D?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
Przed chwilą, Gość Ania napisał:

Sztuczne wywoływanie porodu nie jest zdrowe, chyba że są ku temu ważne powody medyczne. 

Często nie ma ważnych powodów tylko widzimisię lekarza, jeden w szpitalu zalecał, inni prywatni odradzali i kazali czekać aż samo się zacznie lub cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
3 godziny temu, Gość Ewa napisał:

Sex 

Zgadzam się, podobno męska sperma rozpuszcza czop 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Lili napisał:

Zgadzam się, podobno męska sperma rozpuszcza czop 😏

tys jest czop:D orgazm wywołuje skurcze macicy, które mogą przyspieszyć poród. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
13 minut temu, Gość Gość napisał:

tys jest czop:D orgazm wywołuje skurcze macicy, które mogą przyspieszyć poród. 

Substancje w spermie mogą powodować zmiękczanie szyjki macicy tak jak pewne kremy na wywołanie porodu, czytałem że od 35 do bodajże 38 tygodnia niezalecany jest sex bez gumki bo można wywołać poród jak i rozwarcia szyjki macicy. Dodatkowo głęboka penetracja to masaż szyjki macicy w naszym przypadku sex 2razy dziennie się sprawdził xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Xyz1 napisał:

Substancje w spermie mogą powodować zmiękczanie szyjki macicy tak jak pewne kremy na wywołanie porodu, czytałem że od 35 do bodajże 38 tygodnia niezalecany jest sex bez gumki bo można wywołać poród jak i rozwarcia szyjki macicy. Dodatkowo głęboka penetracja to masaż szyjki macicy w naszym przypadku sex 2razy dziennie się sprawdził xD

To ja przegłodze trochę mojego męża i potem jazda 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc

Autentyczna historia-babka na wsi miała dość chodzenia z wielkim brzuchem,poszła do stajni ,skakała ze zloba na ziemię, a następnego dnia zaczął się poród. Serio.Ale baba nie do zdarcia.tydzień po porodzie rozrzucala z chłopcem gnoj w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

tys jest czop:D orgazm wywołuje skurcze macicy, które mogą przyspieszyć poród. 

Nie wiesz co to czop śluzowy? Dodatkowo skraca się szyjka. 

Ja akurat nie miałam orgazmu bo mój był tak wyposzczony że skończył szybciej niż ja a rano byłam już na porodówce i to tydzień przed terminem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Lili napisał:

Nie wiesz co to czop śluzowy? Dodatkowo skraca się szyjka. 

Ja akurat nie miałam orgazmu bo mój był tak wyposzczony że skończył szybciej niż ja a rano byłam już na porodówce i to tydzień przed terminem... 

kurcze noo, to czemu ten sam czop nie rozpusci sie w 22tygodniu, w 34tygodniu? No czemu? Wiesz co, ja bez seksu urodziłam w 37 tygodniu.Kolejny poród wywolali w 42 tyg, mimo ze maz juz przede mna uciekał. No patrz, ale anomalia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Spakoj torbe i idz na nogach do szpitala pare km, oczywiscie nie sama, prawdopodobnie juz tam zostaniesz tego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×