Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hshshshsh

Osoby podrywajace naszych wspolmalzonkow

Polecane posty

Gość Hshshshsh

Macie np taki priblem ze ktos podrywa waszego meza czy zone i to po chamsku i bezczelnie nie zwracajac uwagi na was,nawet jesli jestescie obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie hahah ale chciałabym być przy takiej sytuacji aby zobaczyć jak mój mąż jej pocisnie. On jest wyczulony na zdradę bo kiedyś został zdradzony i ma okropny uraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lsksndn

Ja mam taka znajoma,ma meza dzieci ale ma urojony problem ze ja kazdy facet podrywa,jest przecietna z wygladu,kiedys jechalam z nia pociagiem na weekendowe studia to opowiadala takie bzdury ze kazdy ja podrywa nawet panowie z pociagu,dodam ze facet sprawdzajacy bilety nawet na nia nie spojrzal,mam tez singielke kolezanka na ktora nawet jak kot spojrzal to myslala ze to jje partner bedzie,miala fiola na punkcie facetow bo nikt nigdy sie nia nie interesowal,byla brzydka,teraz ma 44 lata i nadal jest sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksmsnsn

Mojego meza bratowa probuje czasem cos naprzeciw powiedziec,moze nie do konca to jest podryw...ogladajac kasete z ich wesela zachwycala sie ich swiadkiem ktory byl z dziewczyna ,mowila ze gdyby nie jej maz to by sie wziela za swiadka,ja to nie zwracam uwagi na takie gadki bo znam ta dziewczyne i nikt jej nie traktuje powaznie,do mojego meza tez mowi:oh musimy kiedys razem wypic...moj maz tylko.spojrzy usmiechnie sie i tyle,co ma powiedziec zonie wlasnego brata,wiem co o niej mysli...ale takie kobiety sa zakompleksione i moze nie zdaja sobie sprawy ze to wyglada.zalosnie,ja nawet nie wpuszczam tego do uszu...tymbardziej ze jestem obok...nie zwracam uwagi na takie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zdarzyła mi się taka sytuacja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Ksmsnsn napisał:

Mojego meza bratowa probuje czasem cos naprzeciw powiedziec,moze nie do konca to jest podryw...ogladajac kasete z ich wesela zachwycala sie ich swiadkiem ktory byl z dziewczyna ,mowila ze gdyby nie jej maz to by sie wziela za swiadka,ja to nie zwracam uwagi na takie gadki bo znam ta dziewczyne i nikt jej nie traktuje powaznie,do mojego meza tez mowi:oh musimy kiedys razem wypic...moj maz tylko.spojrzy usmiechnie sie i tyle,co ma powiedziec zonie wlasnego brata,wiem co o niej mysli...ale takie kobiety sa zakompleksione i moze nie zdaja sobie sprawy ze to wyglada.zalosnie,ja nawet nie wpuszczam tego do uszu...tymbardziej ze jestem obok...nie zwracam uwagi na takie osoby

Są tacy ludzie bez wstydu i nic się z tym nie srobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do tanga trzeba dwojga jeśli partner jest wierny to nikt go nie zmusi do zdrady a osoby które podrywaja kogoś publicznie przy kimś to takie zakompleksione zera umysłowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik

W pracy mojego męża jest taka jedna małpa - dostała pracę, bo ojciec jej załatwił, zero kompetencji, ma problem z utrzymaniem wagi (raz jest szczupła, raz gruba, nie kontroluje tego i jak to bywa jest to obiektem plotek), ma faceta, któremu nadskakuje a on jest maminsynkiem i totalnie ja olewa. Ważne, żeby micha była na stole. Skąd o tym wiem? Traktuje mojego męża jako powiernika tajemnic, co jest w tym "trójkącie" najbardziej zabawne 😉

No i ta oto dama (nazwijmy ją Kasia), zaczęła podrywać mojego małżonka, on ja przystopował, odbyli porządkująca rozmowę i tyle. On mi wszystko powiedział a ona....chyba nic sobie z tego nie zrobiła. Więc się facet zdystansował, no bo co mozna zrobić?

Wiele razy spotykaliśmy się przy rożnych okazjach - ja, mąż, ona i kilka innych osób, zawsze była słodka jak miód w stosunku do niego a mnie traktowała jak powietrze, tak jest do teraz 😄

Ja prowadzę firmę graficzną, świetnie mi idzie (nie chwaląc się) zaczęłam realnie odnosić sukcesy i fama rozniosła się po firmie mojego męża do tego stopnia, że...... zgłosiła się do mnie po projekt pani prezes firmy, w której pracuje Kasia i mój mąż. Wyobraźcie sobie minę tej dziewuchy, kiedy wpadam do jej pracy i z prezesami omawiam szczegóły a ona musi siedziec cicho, bo niestety wszyscy wiedzą, że nie jest na stanowisku dzięki kompetencjom. 😄 Uwielbiam takim ucierać nosa.
Głowa do góry dziewczyny i róbcie swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lsksks

Wyobrazam sobie mine tej Kasi hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nndnddnn

Czasem smiesza mnie takie kobiety ktore podrywaja faceta a obok siedzi jego zona i one udaja ze jej nie widza i z nia nie zamienia ani jednego slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przy mnie raczej nie, ale jak mąż jest sam to tak, bo widać po nim pieniądze. Przy mnie to tylko na swiatlach panny mu machają czy puszczają oczko, gdy mnie obok kierowcy nie zauważają, dziwne, ale widzę, ze mnie nie widzą. No ale to dwa razy tylko tak było, jak mnie nie ma jest częściej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gshshsb

Na swiatlach machaja i puszczaja oczko?boze co za chore kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffff
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Przy mnie raczej nie, ale jak mąż jest sam to tak, bo widać po nim pieniądze. Przy mnie to tylko na swiatlach panny mu machają czy puszczają oczko, gdy mnie obok kierowcy nie zauważają, dziwne, ale widzę, ze mnie nie widzą. No ale to dwa razy tylko tak było, jak mnie nie ma jest częściej. 

co za puste c***y, jak mozna robić z siebie taką blacharę i totalne zero. Pewnie Twój mąż doskonale wie, że nie nie traci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna

Nasz wspólny znajomy ma nową dziewczynę. Dziewucha z tych co to na Instagramie fotosy tyłka wstawia, dzióbki i wulgarne fotki w bikini. Laska bardzo lubi tez medycynę estetyczną, ale w takim stopniu, że zamiast ust ma dupę pawiana, a zamiast cycków dwie futbolowe piłki większe od głowy. Dałoby się to przeżyć, ale jest wyjątkowo niemiła i chamska wręcz. Upatrzyła sobie mojego faceta i nie nie zmyślam, bo wysyłała mu smsy typu ´´mógłbyś przyjśc naprawić mi kran, Tomka nie ma´´ . Nie, mój mąż nigdy nie miał z nią romansu, nie miał jej nawet zapisanej w kontaktach i nie ukrywa przede mną głupich wiadomości od niej. Sam jej albo nie odpisuje albo pisze, że on jest żonaty i nie ma zamiaru do niej przyjeżdzać. Normalna panna by to zrozumiała, ale ona nie. Raz na imprezie udawała nawaloną i powiedziała mu, że ma ochotę zrobić mu loda w kiblu i co on na to. On na to, że powie o tym jej chłopakowi, a ona, że niech mówi ona to ma w dupie. Ja tej laski nie traktuje poważnie, mam z niej bekę. Ona ponoć była tez na roksie i ogólnie jest znana z bzykania się z kim popadnie. Dla mnie nie jest zagrożeniem, bo wiem, że mój mąż nie ma zamiaru nic z nią robić. Ona wiele razy wprost proponowała seks w trójkącie innym znajomym, raz dostała w gębę od dziewczyny innego, innym razem inna ją przyłapała na seksie analnym z jej narzeczonym z którym miała brać za miesiąc ślub. Czemu tej mój znajomy z nią jest? Facet robi fotografie do magazynów, ma dziwne poczucie estetyki i lubi takie silikonowe potwory, więc nic nam do tego. Kolega jest dobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość martyna napisał:

Nasz wspólny znajomy ma nową dziewczynę. Dziewucha z tych co to na Instagramie fotosy tyłka wstawia, dzióbki i wulgarne fotki w bikini. Laska bardzo lubi tez medycynę estetyczną, ale w takim stopniu, że zamiast ust ma dupę pawiana, a zamiast cycków dwie futbolowe piłki większe od głowy. Dałoby się to przeżyć, ale jest wyjątkowo niemiła i chamska wręcz. Upatrzyła sobie mojego faceta i nie nie zmyślam, bo wysyłała mu smsy typu ´´mógłbyś przyjśc naprawić mi kran, Tomka nie ma´´ . Nie, mój mąż nigdy nie miał z nią romansu, nie miał jej nawet zapisanej w kontaktach i nie ukrywa przede mną głupich wiadomości od niej. Sam jej albo nie odpisuje albo pisze, że on jest żonaty i nie ma zamiaru do niej przyjeżdzać. Normalna panna by to zrozumiała, ale ona nie. Raz na imprezie udawała nawaloną i powiedziała mu, że ma ochotę zrobić mu loda w kiblu i co on na to. On na to, że powie o tym jej chłopakowi, a ona, że niech mówi ona to ma w dupie. Ja tej laski nie traktuje poważnie, mam z niej bekę. Ona ponoć była tez na roksie i ogólnie jest znana z bzykania się z kim popadnie. Dla mnie nie jest zagrożeniem, bo wiem, że mój mąż nie ma zamiaru nic z nią robić. Ona wiele razy wprost proponowała seks w trójkącie innym znajomym, raz dostała w gębę od dziewczyny innego, innym razem inna ją przyłapała na seksie analnym z jej narzeczonym z którym miała brać za miesiąc ślub. Czemu tej mój znajomy z nią jest? Facet robi fotografie do magazynów, ma dziwne poczucie estetyki i lubi takie silikonowe potwory, więc nic nam do tego. Kolega jest dobrym.

Ona to chyba z tych co uważają "ze mogą mieć każdego" i podejrzewam, ze nie będzie chciała odpuścić a to, że jest odrzucana tylko ją nakręca by sobie i innym coś udowodnić. ...ka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ona to chyba z tych co uważają "ze mogą mieć każdego" i podejrzewam, ze nie będzie chciała odpuścić a to, że jest odrzucana tylko ją nakręca by sobie i innym coś udowodnić. ...ka. 

Fakt, ale ona to z takich co to jak raz dostała po gębie od innej dziewczyny to dalej narzucała się jej facetowi, wysyłała mu nagie foty. Ten koleś jej wyraźnie dawął do zrozumienia, że ma ...alać, a ona mu w twarz powiedziała, że i tak przyjdzie dzień, że ją wyrucha. Laska zero wstydu. Napaliła się raz na ojca jednego ze znajomych takiego zadbanego 60latka i dopięła swego, ale facet był samotny, więc aż takiej wielkiej szkody w tym nie było. Ten wspólny znajomy oczywiście wie o wszystkim. Mówił, że jemu to nie przeszkadza, bo on tez jej wierny nie jest i na smyczy jej prowadzić nie będzie jak się ... puszcza. Dodam, że to wulgarna wieśniara, która np. na spotkaniu w barze chwaliła się i pokazywała foty jak uprawiała seks z dwoma facetami naraz. Byliśmy w szoku. Nikt nie chce się spotykać z tym znajomym, bo on zawsze ją przyprowadza, a potem laska pierdzieli głupoty. Dodam, że zdarzało jej się przywalać też do dziewczyn,bo jej nie robi różnicy z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksksk

Zawsze uwazalam ze takie chamskie narzucanie sie osobom zajetym tzn w zwiazkach swiadczy o problemach mentalnych tejze osoby tzn narzucajacej sie....normalne to one nie sa,albo bardzo zakompleksione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilcia

Mój mąż nie jest jakiś szczególnie atrakcyjny fizycznie więc nikt go nie podrywa. Mnie często faceci zaczepiaja, bo z wyglądu jestem typem nastolatki-mała, drobna, szczupła, długie włosy, wiecznie się uśmiecham. Ale nigdy w obecności męża-ja mam 160 cm wzrostu, mąż 198 i waży 110 kg, jest dobrze zbudowany i umiesniony i nikt w jego obecności nie odważył się mnie podrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna

Ta laska akurat ma coś z głowa. Potrafi na spotkaniu pokazać filmik jak uprawia seks z dwoma facetami. Byliśmy w szoku. Ogólnie bez ogródek potrafi zapytać obecego faceta jak dużego ma albo czy mu obciągnąć, bo chyba ma pełne jaja. Nie chodzimy nigdzie jeśli wiemy, że ona też tam będzie i niesttey ograniczyliśmy kontakt z tym znajomym właśnie przez nią. Ona podrywa też dziewczyny i tu o dziwo idzie jej bardzo łatwo. Nie krępuje sie nawet macać świezo poznanych lasek w miejssach publicznych itd. Mnie osobiście ta panna obrzydza szczególnie, że znajomemu wysyłała nagie foty. Rozmówił się z nią, powiedzial, że ma żonę i dziecko i ma ...alać z takimi fotami i nie wypisywać do niego, bo sam jej nawet numeru nie dał. To ta się zasmiała i mu rzuciła, że i tak do niej przyleci ją ...jak będzie miał pełno, a żonka przestanie mu dawać. Wiem, zę ma masę kompleksów, bo inaczej tka by się też nie operowała wygląda jak karykatura, olbrzymia ... i usta i dwie piłki do nożnej zamiast piersi. Zrobiła sobie też dziarę ze swoją waginą, bo mówi, że jakby mogła to by sobie sama wylizała tak jej się jej wagina podoba. Serio. Taka osoba istnieje i mieszka w PL. Zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość martyna napisał:

Ta laska akurat ma coś z głowa. Potrafi na spotkaniu pokazać filmik jak uprawia seks z dwoma facetami. Byliśmy w szoku. Ogólnie bez ogródek potrafi zapytać obecego faceta jak dużego ma albo czy mu obciągnąć, bo chyba ma pełne jaja. Nie chodzimy nigdzie jeśli wiemy, że ona też tam będzie i niesttey ograniczyliśmy kontakt z tym znajomym właśnie przez nią. Ona podrywa też dziewczyny i tu o dziwo idzie jej bardzo łatwo. Nie krępuje sie nawet macać świezo poznanych lasek w miejssach publicznych itd. Mnie osobiście ta panna obrzydza szczególnie, że znajomemu wysyłała nagie foty. Rozmówił się z nią, powiedzial, że ma żonę i dziecko i ma ...alać z takimi fotami i nie wypisywać do niego, bo sam jej nawet numeru nie dał. To ta się zasmiała i mu rzuciła, że i tak do niej przyleci ją ...jak będzie miał pełno, a żonka przestanie mu dawać. Wiem, zę ma masę kompleksów, bo inaczej tka by się też nie operowała wygląda jak karykatura, olbrzymia ... i usta i dwie piłki do nożnej zamiast piersi. Zrobiła sobie też dziarę ze swoją waginą, bo mówi, że jakby mogła to by sobie sama wylizała tak jej się jej wagina podoba. Serio. Taka osoba istnieje i mieszka w PL. Zgroza.

O kur... Sorry ale to już dla mnie za dużo 🙄🙄🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×