Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość FACET

Kobiety interesują się mną a potem nagle olewają.

Polecane posty

Aha, traca zainteresowanie, jak zacznę mowic o sobie prawdę, czyli o tym, ze nie jestem idealny, bogaty, pewny przyszlosci, beztroski i wyluzowany oraz gadatliwy. Nigdy nie bede udawac dla kobiet kogos innego.

Edytowano przez Mariusz4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety wycofują się, gdy stwierdzą że dana znajomość nie rokuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo tracisz przy bliższym poznaniu 

ALBO 

Tylko Ci się wydaje, że są Tobą konkretnie zainteresowane i że z Tobą flirtują, bo często facetom wydaje się za dużo, że jak ktoś miło chwilę pogada, to od razu nie wiadomo co i jest gruba nadinterpretacja, zwłaszcza jak facetowi się laska podoba, to na siłę szuka takich sygnałów. Więc może Tobie się wydaje za dużo, zaczynasz coraz bardziej okazywać swoje zamiary i wtedy laska się dopiero orientuje, że źle odczytałeś jej sygnały i za dużo sobie pomyślałeś, stąd zaczyna się dystansować i daje Ci odczuć, że nie patrzy na Ciebie pod takim kątem i że ona była tylko miła. Tobie się wydaje, że czymś ją zraziles, a w rzeczywistości od początku ona była tylko miła, ale nie sądziła że ją źle odbierzesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne podejrzenie. A mianowicie, ze obojetnie jaka kobiete poznasz to w pewnym momencie sa juz same powtorki. Moze nie robisz po prostu kolejnego kroku, na ktory one czekaja. A ze to sie nie dzieje, to odchodza. A jak to jest ze spotkaniami. Proponujesz z czasem spotkanie, spotykasz sie? Czy tylko sa dialogi na 4 nogi i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×