Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość FACET

Kobiety interesują się mną a potem nagle olewają.

Polecane posty

Gość FACET

jw.

Jestem facetem 30 - letnim i trochę poznaje kobiet, w realu i w internecie. Ogolnie nie jest źle z powodzeniem, dosyć spore, z wieloma dziewczynami ktore mi sie podobaja udaje się nawiązać bajerę, są podteksty, fajnie się zapowiada itd. Rzecz w tym, ze często tak jest, ze taka kobieta nagle wychładza kontakt lekko, rzadziej odpisuje i tak stopniowo stopniowo w dół. Parę razy juz mialem taką sytuacje.

Dziwne, bo słyszę, ze fajny ze mnie facet, lubi ze mna rozmawiać itd. a tu nagle taka sytuacja - paradoksalnie.

Co sądzicie o tym? Co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany

Ciężko powiedzieć przy tak małej ilości informacji. to może być wiele rzeczy. Jesteś zbyt łatwy, na dzień dobry planujesz ślub i 12 dzieci, gadasz coś co je odstrasza.

Pomyśl w którym momencie one odchodzą, czy jest jakiś punkt wspólny. Coś robisz, mówisz, poruszasz jakiś temat.  Z nimi nigdy nic nie wiadomo, ale jak kilka reaguje tak samo, to coś jest na rzeczy. Musisz to znaleźć i zmienić bo będzie się to powtarzać i nigdy nie znajdziesz na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
18 minut temu, Gość Zakochany napisał:

Ciężko powiedzieć przy tak małej ilości informacji. to może być wiele rzeczy. Jesteś zbyt łatwy, na dzień dobry planujesz ślub i 12 dzieci, gadasz coś co je odstrasza.

Pomyśl w którym momencie one odchodzą, czy jest jakiś punkt wspólny. Coś robisz, mówisz, poruszasz jakiś temat.  Z nimi nigdy nic nie wiadomo, ale jak kilka reaguje tak samo, to coś jest na rzeczy. Musisz to znaleźć i zmienić bo będzie się to powtarzać i nigdy nie znajdziesz na stałe.

Szczerze? Podejrzewam co to moze byc... Generalnie sprawiawm wrazenie (słyszę to od lat) poważnego, intelignentnego, wygadanego, spokojnego faceta - taką mam opinię od ludzi często na dzien dobry - kobiety tez mi o tym mówią. 

Może ten spokój, kultura, pełne wypowiadanie się je odstrasza? Kobiety nie lubią dobrych, opanowanych, przewidywalnych facetów a ja trochę taki jestem (ale mam też drugą stronę).

Muszę chyba byc bardziej energiczny, bezczelny, pewny siebie, arogancki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany

Nie wiem, czy to dobra strategia. Skup się raczej na momencie w którym zaczynają się wycofywać. Bo skoro wykazują zainteresowanie to może właśnie ten spokój je przyciąga.

Najważniejsze to nikogo nie udawać, one wyczują to w sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutas
45 minut temu, Gość FACET napisał:

jw.

Jestem facetem 30 - letnim i trochę poznaje kobiet, w realu i w internecie. Ogolnie nie jest źle z powodzeniem, dosyć spore, z wieloma dziewczynami ktore mi sie podobaja udaje się nawiązać bajerę, są podteksty, fajnie się zapowiada itd. Rzecz w tym, ze często tak jest, ze taka kobieta nagle wychładza kontakt lekko, rzadziej odpisuje i tak stopniowo stopniowo w dół. Parę razy juz mialem taką sytuacje.

Dziwne, bo słyszę, ze fajny ze mnie facet, lubi ze mna rozmawiać itd. a tu nagle taka sytuacja - paradoksalnie.

Co sądzicie o tym? Co to moze byc?

Pewnie na dłuższą metę nie jesteś taki fajny. Ja robię tylko dobre wrażenie na początku, a potem wszystko leży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Twoja

Ja mogę zdecydować się tylko na jednego mężczyznę A jest nim K. Innych nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
6 minut temu, Gość Zakochany napisał:

Nie wiem, czy to dobra strategia. Skup się raczej na momencie w którym zaczynają się wycofywać. Bo skoro wykazują zainteresowanie to może właśnie ten spokój je przyciąga.

Najważniejsze to nikogo nie udawać, one wyczują to w sekundę.

No właśnie wycofują się w momencie, kiedy wychodzi, ze jestem ułożony, stonowany, spokojny, rzeczowy itd., zawsze pamiętam, zeby zyczyc milego dnia, pamiętam, zeby napisać dobranoc itd. Chyba zaczyna im się to....nudzić?

Ale z drugiej strony... często tez sie drocze, odrobinę bywam bezposredni i bezczelny, tematy schodza na sferę erotyczną z podtekstami, więc drewnem nie jestem... Cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
5 minut temu, Gość Smutas napisał:

Pewnie na dłuższą metę nie jesteś taki fajny. Ja robię tylko dobre wrażenie na początku, a potem wszystko leży. 

Mam identycznie właśnie (tu autor). Opisz więcej jak jest u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutas
2 minuty temu, Gość facet napisał:

Mam identycznie właśnie (tu autor). Opisz więcej jak jest u Ciebie.

Opowiadam o sobie, a jak już nie mam ni do powiedzenia tu już nie wiem co mówić i plotę piąte przez dziesiąte. Trzeba siebie jednak bardziej dozować by starczyło na dłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważka

Gdybyś był taki wspaniały to gwarantuje, że  nie wypuściła by Ciebie z rąk 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
Przed chwilą, Gość Ważka napisał:

Gdybyś był taki wspaniały to gwarantuje, że  nie wypuściła by Ciebie z rąk 😉

 

Przecież nie twierdzę, że jestem wspaniały. Twierdzę tylko, ze na początku jest mnóstwo zaintereowania ze strony kobiety, same często piszą jako pierwsze, buźki, sruśki, komplementy (az za duzo czasami), fajnie się gada, haj idzie, a potem to nieco opada, zaczyna się delikatny dystansik, coś jaki shit test - tak jest w 90% moich kontaktow z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważka

Kobiety mają intuicję i najwidoczniej czują, że jest z Tobą coś nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
5 minut temu, Gość Smutas napisał:

Opowiadam o sobie, a jak już nie mam ni do powiedzenia tu już nie wiem co mówić i plotę piąte przez dziesiąte. Trzeba siebie jednak bardziej dozować by starczyło na dłużej. 

Dzięki za info. Szczerze? Też jestem gaduła, co jest u mnie jako faceta postrzegane nieco jako niemęskie (kolezanka z pracy mi to kiedys powiedziala szczerze). Ja jak się nakręcę to gadam, gadam, gadam, plotę, żartuje, gadam, bawie sie słowem, taki klaun trochę.

A facet powinien byc troche tajemniczy, powściągliwy, małomówny, konkretny a nie lejwoda.

Nawet jak piszę na komunikatorze z dziewczyna to widzę te moje podrzędnie złożone elaboraty w chmurce... ale ja jestem facetem humanistą i lubię pisać kwieciście, bawić się słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
2 minuty temu, Gość Ważka napisał:

Faja jesteś i tyle

Dlaczego tak uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważka

Bo Cię znam klaunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Ważka napisał:

Gdybyś był taki wspaniały to gwarantuje, że  nie wypuściła by Ciebie z rąk 😉

3 minuty temu, Gość Ważka napisał:

Kobiety mają intuicję i najwidoczniej czują, że jest z Tobą coś nie halo.

Dokładnie, zgadzam się. Widocznie tracisz autorze przy bliższym poznaniu, czymś musisz kobiety odstraszać. Czasem wystarczy jeden nieodpowiedni tekst, żeby kobieta się zniechęciła i wyrobiła sobie o facecie zdanie. Stawiam, że puszczasz zbyt dużo aluzji seksualnych na początku znajomości 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie jesteś pier'dolniety i je'bie ci na dokładkę z mordy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważka

Rusz do stomatologa i psychiatry lepiej a nie pierd@l farmazonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bawić słowem? Może klockami idź się pobaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważka

Klocki to odpowiednia zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawiasz wrażenie takiego a takiego... A przy bliższym poznaniu pokazujesz swoją drugą twarz która jest zaprzeczeniem pierwszej : ) może chodzi o ten dysonans... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważka

Dysonans jest dość duży biorąc pod uwagę kogo kreuje sobą przez i internet chcąc złapać kilka srok za jeden ogon a potem przy realnym spotkaniu ma się wrażenie, że pisało się z inną osobą. Zaburzenia psychiczne i maniactwo seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważne

Jesteś obrzydliwy tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważka

Jesteś obrzydliwy tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
21 minut temu, Mizo napisał:

Dokładnie, zgadzam się. Widocznie tracisz autorze przy bliższym poznaniu, czymś musisz kobiety odstraszać. Czasem wystarczy jeden nieodpowiedni tekst, żeby kobieta się zniechęciła i wyrobiła sobie o facecie zdanie. Stawiam, że puszczasz zbyt dużo aluzji seksualnych na początku znajomości 🙂  

Czy ja wiem czy duzo. Dostosowuje sie do ilości aluzji ktore one puszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważka

Cienki Bolek i miękka faja.

Nawet tutaj próbujesz oczarować jaki to nie jesteś pan idealny. Tfu!

A wiemy oboje jak i inni, którzy poznali Cię osobiście jaki jesteś i co sobą reprezentujesz.

Mądra i zadbana dziewczyna czmychnie prędzej czy później od takiego brudasa z dziurami w każdym zębie i lenia.

Dziękuję , jem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Dnia 14.10.2019 o 19:11, Gość Smutas napisał:

Pewnie na dłuższą metę nie jesteś taki fajny. Ja robię tylko dobre wrażenie na początku, a potem wszystko leży. 

Ja mam na odwrót. Zyskuję przy bliższym poznaniu, dopiero wtedy robię dobre wrażenie. Tylko niestety nie mam okazji, by je zrobić, bo na samym początku każdy mnie unika. Dlatego chyba nigdy nie znajdę dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2019 o 19:24, Gość Ważka napisał:

Kobiety mają intuicję i najwidoczniej czują, że jest z Tobą coś nie halo.

Tak, tak, tylko ciekawe, że ta wasza niezawodna intuicja wyłącza się, gdy pojawia się przystojny facet 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez tak. A dlatego, ze nie są tak naprawde wolne, tylko jak chcą zainteresowania to udają. Jak nie zadaje się z nimi to mam spokój. Tez wyczuwam, czy z kims jest cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×