Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ela

Płeć dziecka

Polecane posty

Gość Ela

Wiata. 

Jestem w 13 tygodniu wiem że do poznania płócien dziecka jeszcze trochę czasu a ja nie mogę się już doczekać tego dnia.... bardzo pragnę dziewczynki i od początku ma przeczucie że to będzie dziewczynka  

Objawy tez wskazują na dziewczynkę mam okropna cerę same pryszcze włosy brzydkie i wypadają, włosy na nogach jakby w ogóle nie rosły, poranne mdłości i często tez po południu ogólnie czuje się okropnie mam zmiany chmur i ochotę tylko na pączki ciasto i owoce... 

Najdziwniejsze że siostra mówi mi że to chłopak bo nie wymiotuje.... ale za to mam mdłości nigdy nie miałam tendencji do wymiotów zawsze umiałam się przed tym powstrzymać wiec może dlatego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale wiesz, że nie ma czegoś takiego jak objawy wskazujące na płeć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola

Co to za ...yczne przesądy, że jak jesz słodkie to dziewczynka i cera brzydka to też musi być dziewczynka? to z tymi wymiotami to też jakieś wiejskie pierdoły, a Ty tego słuchać i łykasz jak pelikan i potem to będziesz własnej córce do głowy wciskać zamiast się dooedukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahaahha nie można ocenić płci dziecka po wyglądzie matki. Np ja jak zaszłam w ciążę to miałam twarz jak trędowata a teraz przy końcówce ciąży delikatna i gładka. A płeć można już poznać przy odrobinie szczęścia na usg genetycznym prenatalnym do 12 tygodnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluska

Ja tez uważam ,ze nie ma się co sugerować objawami w ciąży co do płci dziecka. Widzisz czasem jest tak, ze u jednej kobiety każda ciąża jest inna a płeć dzieci identyczna. Oczywiście życzę Ci upragnionej córeczki i być może to właśnie dziewczynkę nosisz w brzuszku ale nie wmawiaj sobie na sile żeby potem się nie rozczarować. Objawy na prawdę o niczym nie świadczą . U mnie 10 tc puki co żadnych objawów. Mąż od początku mówi ,ze myśli ze będzie córka ja natomiast myśle ze to będzie syn ale to bardziej kwestia naszych przeczuć niż tego co po sobie obserwuje. Raz mam ochotę na słodkie innego razu wcale i wole normalne jedzenie . Słodycze lubiłam zawsze . Włosy mam jak zawsze cera wiadomo czasem coś wyskoczy a czasem nie ale tak było zawsze tylko wcześniej nie przykładałam do tego takiej wagi i obserwacji. Moja siostra urodziła 4 dzieci . Ma 3 synów i córkę . Każda ciąża była inna z innymi objawami i smaczkami wiec sama widzisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No, czasem i w 12 tyg widać płeć, zwłaszcza jak to chłopiec, mam takie usg i nue ma wątpliwości. Przy córce dużo później. Tak czy inaczej przy córce ani jeden pryszcz mi nie wyskoczył, całe starsze pokolenie obstawiało chłopca, już wiedziałam, że dziewczynka i ciągle słyszałam od babć i dziadkow, że to na 100 procent chłopak, podśmiewalam się, nie zaprzeczałam bo mnie to bawiło, ci którzy wiedzieli, ze dziewczynka też mieli ubaw jak dziadek gadał, że nigdy się nie myli, pół stołu się smiało.  Teraz już dziadek wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Idź prywatnie na usg i się dowiesz. Dobry lekarz już w 12 tyg określi płeć. Ja się zapisałam w 14 tez mam przeczucie na córkę. Wszyscy w okół mówią że będzie chłopak (na podstawie objawów haha) a ja wierze intuicji. 27 października się dowiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
2 godziny temu, Gość Ela napisał:

Wiata. 

Jestem w 13 tygodniu wiem że do poznania płócien dziecka jeszcze trochę czasu a ja nie mogę się już doczekać tego dnia.... bardzo pragnę dziewczynki i od początku ma przeczucie że to będzie dziewczynka  

Objawy tez wskazują na dziewczynkę mam okropna cerę same pryszcze włosy brzydkie i wypadają, włosy na nogach jakby w ogóle nie rosły, poranne mdłości i często tez po południu ogólnie czuje się okropnie mam zmiany chmur i ochotę tylko na pączki ciasto i owoce... 

Najdziwniejsze że siostra mówi mi że to chłopak bo nie wymiotuje.... ale za to mam mdłości nigdy nie miałam tendencji do wymiotów zawsze umiałam się przed tym powstrzymać wiec może dlatego 

A jaka u Ciebie hemoglobina? Bierzesz żelazo czy jest wszystko ok? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×