Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama to be

20 tc ile przytyłyście ?

Polecane posty

Gość mama to be

Ile przytyłyście w 20 tc? Ja mam 4 kilo na plusie i niby to niewiele, ale trochę się zaczynam niepokoić. Dodam, że w ogóle nie jem słodyczy, mąki pszennej, żytnią też tylko sporadycznie (czasem miód do czegoś, ale to rano), jem mało węglowodanów i nie jem po godzinie 18.00. Jak to było u Was? Wiem, że dziecko najważniejsze, ale bardzo mi zależy na figurze również, więc proszę tutaj nie hejtować. Aha i raczej jestem dosyć aktywna w ciąży, od samego początku chodzę dwa razy w tygodniu na basen i dużo spaceruję. Zaczynałam z wagą 55 kg przy wzroście 165.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja do 20 tc przybrała 2 kg. 163 cm i waga początkowa 53 kg. Cwiczylam minimum 3 razy w tygodniu i też mocno ograniczała węglowodany i cukier ale to ze względu na to że źle się po tym czułam. Oczywiście zdarzyło mi się zjeść coś dobrego 😁. Nie martw się tą wagą. Ja też martwiłam się i próbowałam jeść na siłę aby przytyć, mój lekarz mnie uspokoił i opanowałam się. Teraz jestem 31 tygodniu w sumie przytyłam ponad 6 kg i ciągle kupuje ubrania xs. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama to be

Ale kochana ja się martwię, że to ZA DUŻO nie za mało 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość mama to be napisał:

Ale kochana ja się martwię, że to ZA DUŻO nie za mało 😄

A aaaaa 😂😂😂 to ja ci mowie, ze nie za dużo!!! 👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×