Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamillla

Boję się że nie uda mi się zajść w ciążę

Polecane posty

Gość Kamillla

Za rok wychodzę za mąż. Chciałabym się zacząć starac o dziecko dopiero po ślubie ponieważ tak właśnie zawsze chciałam. Będę wtedy miała 31 lat. Jednak często nadchodzą mnie myśli czy nie będzie za późno. Cały czas słyszę że po 30 ciężko zajść. Zastanawiam' się co będzie jeśli czas będzie płynąć i nic. Lata lecą... Myślę czy można się jakoś przygotować aby szansę były większe? Fakt mam lekka nadwagę. Zaczęłam ćwiczyć jeść bardziej zdrowo, zapisałam się do gina.mam nadzieję że nie wariuje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Kup sobie testy owulacyjne i do dzieła. Moje 3 ciąże po 30roku życia w 1 cyklach starań 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie myśl w ten sposób! Najpierw ślub tj. chciałaś, później chwila dla Was i do dzieła. Jeżeli coś pójdzie nie tak kupisz testy czy zaczniesz się zastanawiać. Nie wyprzedzaj faktów. Nie ma reguły jak szybko zajdziesz w ciążę. Ja mam taki chyba organizm, że seks bez zabezpieczenia=ciąża. Są takie, że starają się latami w wieku 20+. Czas pokaże jak będzie u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ui55

31 to późno??? 😵 Jakie trudno zajść? To nie zależy tylko od wieku, tylko ogólnej kondycji i zdrowia - o to warto zadbać zawczasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjdjsjsj

Ja pierwsze dziecko urodzilam majac prawie 34 lata. Zaszlam w 5 cyklu staran więc chyba szybko. Nie ma sie co stresować. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobrze że ćwiczysz i jesz zdrowo to bardzo ważne a także mało stresow, dużo snu. Bierz kwas foliowy i nie martw się na zapas. Ja zaszłam w wieku 37 lat po dwóch latach starań i teraz się boje żeby nie zajść znowu. 31 lat to super wiek na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Kochana 31 lat to nie znowu tak duzo.😄

To nie jest tak, ze Twoja plodnosc spadnie z dnia na dzien. 

Ja zaszlam w ciaze w wieku 35 lat a pozniej 38. Bez specjalnego starania sie, bez testow, bez celowania w owulacje. Musze sie zabezpieczac i bardzo uwazac by nie zajsc w kolejna. Wszystko zalezy od osoby. 

Spokojnie mozesz poczekac jeszcze chwile. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

a ja 32 i pierwszy cykl staran. Tez sie stresowalam ze nie zajde a tu masz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bez stresu! Wszystko zależne od organizmu. Ja zaszłam w ciążę w wieku 33 lat za pierwszym podejściem 🙂 odżywiam się normalnie, prowadzę normalny tryb życia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goplana

Teraz nie jest tak łatwo zajść w ciążę. Wiele kobiet ma problem z płodnością albo z utrzymaniem ciąży. Z poronieniami, ciążami pozamacicznymi, pustymi jajami płodowymi itp itd Dopóki nie straciłam mojej pierwszej nawet nie wiedziałam, jaki to powszechny problem. Tu nie chodzi o to, że masz już 30 lat, bo nie wiek jest przeszkodą, ale może się okazać, że ty lub twój partner macie problemy z poczęciem.

Pozdrawiam, poroniłam już dwa razy. Teraz znowu jestem w ciąży i chyba też nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×