Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaska

Zatrucie pokarmowe (biegunka) w ciąży - poradźcie

Polecane posty

Gość kaska

Jak często w ciąży miewacie jakies rewelacje gastrologiczne po spozyciu pokarmów?
Ja jestem w 4 msc i mam cos takiego pierwszy raz, bóle brzucha połaczone z biegunką, w tej chwili jest juz dobrze ale wczoraj mnie przeczyściło, aż się wystraszyłam. Nię się, że zjadłam cos co może zagrozić dziecku, nie wybaczyłabym sobie.

Wszystkie owoce i warzywa myję. Natomiast wczoraj jedliśmy z mężem sos grzybowy na śmietanie, wszystkie grzyby (kanie) dokładnie sprawdzone i pewne - więc to raczej nie to. Chociaż zjedliśmy ten sos w dużej ilości. Wieczorem dodatkowo jajko na twardo z majonezem, niestety jaja sa bez numerów a więc cięzko powiedzieć z jakiego źródła pochodzą. Właśnie przeczytałam, ze jajka należy umyć w goracej wodzie, najlepiej wyparzyć przed gotowaniem....nigdy w zyciu tego nie robiłam 😕

Mam teraz wyrzuty sumienia i nie wiem czy leciec na badania salmonelli, toxo i listerozy.....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Nigdzie nie lecieć, nawadniać się i odpoczywać. Zadbać o relaks.

Ja osobiście w ciąży nie zjadłabym dużej ilości grzybów. Nie bez powodu są zalecenia by nie podawać ich dzieciom. Organizm jest mądry i moim zdaniem szybko pozbył się zawartości żołądka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×