Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nela

Ciąża zagrożona a jego potrzeby...

Polecane posty

Gość gość
49 minut temu, Gość Gosc napisał:

Serio, odpychacie mężczyznę przez przynajmniej rok (bo przecież jeszcze połóg)

Połóg? A kto ci dziecko takich bajek naopowiadał 😄  Wyobraźni nie masz? To słabo ma ten twój z tobą, jeśli wymiękasz przy pierwszej trudności 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jendnf
3 minuty temu, Gość Nela napisał:

Wiem, że On ma ochote ale nie mam... mam gorsze dni. NIE mam ochoty, chce się tylko przytulić. Twoim zdaniem mam się zmuszać i płakać ale seks oralny odhaczyć?

Aha biedactwo. Kup sobie misia do tulenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gidc. napisał:

A to nie możesz mu dogodzić ręką albo ustami? Serio musi są się trzepac? Maskara jakas

Serio? Jesteś oziębła, że sama nie reagujesz w trakcie dogadzania mężczyźnie? Bo w zakazie współżycie chodzi głównie o skurcze wywołane podnieceniem/ współżyciem (a tylko czasem czasem o skład spermy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Jendnf napisał:

Aha biedactwo. Kup sobie misia do tulenia 

Aha, upośledzeńcu. Kup sobie dmuchaną lalę do dymania, kobieta ci nie przysługuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Jendnf napisał:

Aha biedactwo. Kup sobie misia do tulenia 

Masz zespół Downa, że nie panujesz nad popędem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjrjrff
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Masz zespół Downa, że nie panujesz nad popędem?

Ha ha ha nie jestem lesbijka. To że ciebie facet zdradzał a teraz siedzisz całe dnie na kafeterii to tylko jeden wniosek można wysnuć.... Poważna choroba psychiczna której nie da się wyleczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
1 godzinę temu, Optymistka napisał:

Ja na początku ciąży w ogóle nie miałam ochoty na seks. Mój mąż ma niezbyt szalone libido, ale wiem, że nadal potrzebuje seksu czy jakiejś formy zbliżenia. Nakupilam chyba dziesięć rodzajów żeli intymnych, rozgrzewające, chłodzące, truskawkowe, no kilka. Przeczytałam kilka tekstów o masażu tantrycznym (śmiejemy się, że o masażu korzenia) i choć ja nie miałam ochoty na seks, to nie chciałam go odtrącać i dawałam mu spełnienie. Jego satysfakcja i szczęście w związku są dla mnie na równi z moimi uczuciami. 

Serio, odpychacie mężczyznę przez przynajmniej rok (bo przecież jeszcze połóg), a potem dziwicie się, że zdradza albo nie ma już między Wami bliskości? Jak zdrowy człowiek, ktoś, kto Was wybrał, dla kogo jesteście piękne, może wytrzymać tyle czasu bez jakiejkolwiek formy zbliżenia? To okrutne. 

Chwalisz się, czy żalisz, bo trochę nieskładnie ci wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Jjjrjrff napisał:

Ha ha ha nie jestem lesbijka. To że ciebie facet zdradzał a teraz siedzisz całe dnie na kafeterii to tylko jeden wniosek można wysnuć.... Poważna choroba psychiczna której nie da się wyleczyć 

Pudło, prostaku/ prostaczko 😄 Nie uważałeś/-aś na zajęciach w szkole specjalnej. Nie sądź innych według siebie. A regularne wizyty u psychiatry nie czynią z ciebie diagnosty 😄 Najwyraźniej czas na zmianę leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika

Zmuszać się nie, ale pomyśleć o facecie tak. Jeśli on ma duży temperament to warto by było pomyśleć czy mu nie pomóc. Nie zmuszać się do seksu oralnego ale możesz po prostu leżeć obok niego, gladzic po ciele, tulić się a on niech sobie zrobi dobrze.mój mąż akurat ma małe potrzeby, długo się spotykaliśmy nim zdecydowałam się na seks, jemu wystarczało przytulnie, nigdy nie naciskał na sex, później jak byłam w ciąży to też akceptowal to, że na przytulaniu się kończy. No ale on taki jest ze nie uznaje trzepania. Zamiast tego woli iść na silownie i ćwicząc rozładować napięcie, ale wiem że nie każdy facet taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40latka

heh, a ja mam od 3 lat chłopaka Francuza i świadomie go wybrałam aby mieć sex codziennie. Gdy mam plamienia w przerwie (biorę anty) to uprawiamy petting bo ciągle do siebie ciałami tęsknimy 🙂 Ciekawe czy będąc w ciąży może się coś z mojej strony zmienić co do potrzeb seksualnych. Jestem zdziwiona informacją którą tu przeczytałam że przy ciąży z problemami kobiecy orgazm może stworzyć zagrożenie, taki mały 4 sekundowy skurcz macicy naprawdę może być niewskazany? (mój orgazm nigdy nie jest duży, taki mały i króciutki na 3-4 sekundy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
25 minut temu, Gość 40latka napisał:

taki mały 4 sekundowy skurcz macicy naprawdę może być niewskazany? (mój orgazm nigdy nie jest duży, taki mały i króciutki na 3-4 sekundy)

Tak, nawet pojedynczy skurcz może być groźny, jeśli masz problemy z szyjką lub twardnieniem całej macicy. Ja miałam do tego stopnia szlaban na cokolwiek, że przez większość ciąży żadnego głaskania się po brzuchu lub dotykania piersi, aby nie wywołać przypadkowego rzutu oksytocyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×